Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

jbg, da je popsy tamo i teneru bi popeo :D

milomir22

Citat: Ivicat poslato 25 Septembar, 2019, 08:09
Ko ti je platio osnovnu, srednju, visu skolu? Ko ti je placao lekara? Ko radi da bi tvoji roditelji primali penziju i imali kakvu-takvu zdravstvenu zastitu?


Ko god je platio ispao je majmun, jer nece on od toga da profitira, nego neka Nemacka. A valjda su i ovi moji uplacivali penziono i zdravstveno ceo zivot, jbg nisu lezeci u krevetu zaradili penziju, sad sto je to neko fino pokrao, pa se penzije isplacuju od doprinosa trenutne radne snage, jbg, to i jeste jedan od razloga emigracije.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: Kostiæ poslato 25 Septembar, 2019, 08:35
мени и даље није јасно како шумадија кука на косоваре како су одмаглили по београдима и даље и сад доле нема ко да прича ћирилицу а шумадинци од вајкада одлазили по немачкама и сад небрано грожђе и у центру биће да се мање ћирилица прича и приштина стиже па океј тако то иде ја нећу да будем овде ја вредим више неће мене да јебу ни тито ни слоба ни жути ни сајхо -одох ја  и онда почнем да плачем над судбином клетом јер тамо где сам отишо ћирилце нема е ал неће приштина много далеко кинези ће да поставе границу биће то океј биће и мешанаца кад кинези крену да нам јебу женски живаљ аи кинески јеуци у комбинацији са ћирилицом лепо ће да звуче : - )

оће курац кинези да србују њима само треба трговина

беште ви људи на време и заборавите на ћирилицу а ако вам је за утеху можете додете у шлезвиг они имају плаву белу и црвену боју у застави па се тешите да сте цвој на своме словенска је територија и ваше је право да је опет населите ал ако вам тамо буде ладно можете и у ма гдегод није битно битно је вас швабе поштују као људе и да имате за леба


АЛ ПРЕСТАНИТЕ ДА ЈАУЧЕТЕ КАД ОДЕТЕ ЈЕР ЈЕ ЈУГ БОГДАН ЛЕПО РЕКО ОНО ШТО ОДЕ ЗАБОРАВИ И ОБРИШИ

Kole, iskreno nisam razumeo ni 3 reci napisanog, ono sto je u biti je da me zabole kurac i za cirilicu i za latinicu, trazim bolje za sebe (danas) i svoju decu (sutra), ako je to tunguzija, bice tunguzija...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Kole je ranije bio prilièno razumljiviji...

mali_zmaj

Kako je stariji,tako se pomlaðuje i brsli ¹atro kao tinejd¾er!!  Jednom æe da osvane nova tema " pozdrav ja sam novi  èlan,tek sam polo¾io,koji motor da kupim".  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Kostić

ништа само сам хтео да кажем да је једна моја другарица отишла у немачку да живи свој живот без да јауче на сва уста како је овде лоше и она је јадна морала да оде због некога и зато што јој је овде било лоше то је поента

Kostić

Citat: mali_zmaj poslato 25 Septembar, 2019, 18:36
Kako je stariji,tako se pomlaðuje i brsli ¹atro kao tinejd¾er!!  Jednom æe da osvane nova tema " pozdrav ja sam novi  èlan,tek sam polo¾io,koji motor da kupim".  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble

мислиш апсолвирао је цинизам па почео да зајебава

јок

само размишљам гласно

mrle

Svrati Kole na pivo, na Brdu sam.

Dukags


sasa ns 1


sasa ns 1

#26950
 ne znam koja je to profesija vise umisljena od njih.
jA znam to je trijuvirat,lekari,carinici i sudije
Citat: milomir22 poslato 25 Septembar, 2019, 17:12
Citat: Kostiæ poslato 25 Septembar, 2019, 08:35
мени и даље није јасно како шумадија кука на косоваре како су одмаглили по београдима и даље и сад доле нема ко да прича ћирилицу а шумадинци од вајкада одлазили по немачкама и сад небрано грожђе и у центру биће да се мање ћирилица прича и приштина стиже па океј тако то иде ја нећу да будем овде ја вредим више неће мене да јебу ни тито ни слоба ни жути ни сајхо -одох ја  и онда почнем да плачем над судбином клетом јер тамо где сам отишо ћирилце нема е ал неће приштина много далеко кинези ће да поставе границу биће то океј биће и мешанаца кад кинези крену да нам јебу женски живаљ аи кинески јеуци у комбинацији са ћирилицом лепо ће да звуче : - )

оће курац кинези да србују њима само треба трговина

беште ви људи на време и заборавите на ћирилицу а ако вам је за утеху можете додете у шлезвиг они имају плаву белу и црвену боју у застави па се тешите да сте цвој на своме словенска је територија и ваше је право да је опет населите ал ако вам тамо буде ладно можете и у ма гдегод није битно битно је вас швабе поштују као људе и да имате за леба


АЛ ПРЕСТАНИТЕ ДА ЈАУЧЕТЕ КАД ОДЕТЕ ЈЕР ЈЕ ЈУГ БОГДАН ЛЕПО РЕКО ОНО ШТО ОДЕ ЗАБОРАВИ И ОБРИШИ

Kole, iskreno nisam razumeo ni 3 reci napisanog, ono sto je u biti je da me zabole kurac i za cirilicu i za latinicu, trazim bolje za sebe (danas) i svoju decu (sutra), ako je to tunguzija, bice tunguzija...

pa svako ko ode postaje to gde je i oti¹ao.Svakom ko ode u nemaèku je dra¾e da bude nemac nego to ¹to je .E sad koji su razlozi i da li su opravdani to je druga prièa.Treæa prièa je kako æemo to prihvatiti mi koji smo ostali.Opet èetrvrta prièa je to ¹to je svako ko ode lojajlni gdajanin,koristi sve benefite iza to plaæa porez.Postane i dr¾avljanin pa i glasa.Pa onda od tog poreza pare idu i u vojni bud¾et.Onda se mi kao nadamo biæe bolje pod Trampom.Kad ono kurac ,i njegove bombe su iste kao Obamine i Klintonove.To se mo¾e promeniti samo kad na¹e bombe postanu politièki  isto ¹to  i njihove a i to je na¹ pravac-ulazak u Eu.
E sad kome to ne odgovara mo¾e da glasa a i ne mora.

El Jefe

Значи у Босни смеју ко и досад само тенковима ван пута. Ко иде на пецање у дивљину мора да носи мотор на леђима по овом закону.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

megaidiot


eclipse4

Citat: Dukags poslato 25 Septembar, 2019, 20:51


srbija na nogama!
naucnici u soku!

a obavezno pogledajte i sta je sloba radio dok je luna plakala na kaucu!!!

sasa ns 1

https://genius.com/Djordjie-koprivica-smrt-popa-mila-jovovica-lyrics
ka¾e jedan lik ni ne zapamtim mu ime...bedemi Nik¹iæa su napokon izgubili negativnu konotaciju i posejali seme mira i to je uèinio muzièki festival Bedem u NIk¹iæu.....
to je rekao lik na na RTV Novi Sad Novosadskoj pla¾i ¹trand ,a grad vi¹e nije srpska Atina jer u njemu se promovi¹e moderno monteginerstvo kao po¾eljno.
Pa tako imamo u sred centra pro¹le godine veliku manifestaciju i koncert ,ka¾em koncert ¾eljka Samard¾iæa koji je privukao bar 20.000 hiljada ljudi .A na video bimu sva¹ta ne¹to bezveze ,al nema srpskog popa MIla Jovoviæa.Pa nije ni èudo kad je dobio negativnu konotaciju.Al za¹to i od Novog Sada .Pa zato ¹to je u njemu na vlasti SNS.Pa ¹ta se èudite 2013 ,200 godina rodjenja Njego¹a i nijedna zvanièna manifestacija organizovana od dr¾ave Srbije.
To je moderno srpstvo sa 53 posto glasaèa.©ta æe nam Njego¹ I negativna konotacija,imamo za to  pozitivnu monteniger konotaciju ispod spomenika Svetozaru Miletiæu u centru Novog Sada.
https://www.dotkomsite.com/price-iz-ravnice/ni-brige-te-sivi-ticu-mi-smo-s-tobom-svetozare-mileticu/

Орао кликће са висине,
оздо на њег' кевћу псине.
Ни бриге те, сиви тићу,
ми смо с тобом, Светозаре Милетићу.

Кад извесни куцне час,
зовни само, ево нас!
Ни бриге те сиви тићу,
ми смо с тобом, Светозаре Милетићу.

Петсто лета већ у тами
како тужан Срби чами.
Доста бесмо ми робови,
ваља да смо већ слободни!

Светозаре, српски сине,
ти си дика Војводине.
Кад извесни куцне час,
зовни само, ево нас!

tako je bilo nekad uspod spomenika  a sad smo zadovoljni i ®eljkom Sa mard¾iæem koji promovi¹e montenigere.

Lazic



eclipse4

video sinoc ovo
ovom detetu treba lecenje a ne skola

eclipse4