Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Bedak... Bar je poginula radeæi ono ¹to voli...

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Lazic

Realno jeste, Kim je nasledio ureðen sistem i hipnotisan narod, ovaj je osvojio vlast... Posle Tita jedini kod nas... Milo¹eviæ je ukrao vlast od braæe Stamboliæ koji su je "nasledili", ko¹tunica/Ðinðiæ su iskoristili nezadovoljstvo milo¹eviæem, Tadiæ je pobedio na tom istom zaletu, tek su grobar i psihopata uspeli da okrenu javno mnjenje i privuku glasaèe kao ¹to je Pomraèenje, imali dobre namere i poverovali ovima, e to je uspeh... Èak sam i ja bojkotovao izbore 2012-te, boleo me kurac ko æe da pobedi, mislio sam, ne mo¾e biti gore... Zajebao sam se... Ko me zna od pre 2012-te(realno od 2014-te) zna koliko sam bio apolitièan do tada... Posle 2000-te sam se bio skroz diskonektovao od politike, znam samo da me neobave¹teni nervirao i da sam onom obijaèu kioska pri¾eljkivao ono ¹to mu se desilo...

Lone Wolf

Не може ово да се заврши добро.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=08&dd=29&nav_category=11&nav_id=1583892

Моји циљеви су свети?!
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Oshli smo u ..rac!!  Samo kenjaju jedni po drugima umjesto da rade posao koji bi trebali!! I tako unedogled..... 
jin-jang

viper

Pa rade oni posao koji se zove trpanje para u d¾epove.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Citat: Lone Wolf poslato 29 Avgust, 2019, 15:38
Не може ово да се заврши добро.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=08&dd=29&nav_category=11&nav_id=1583892

Моји циљеви су свети?!

Samo da se razumemo... Da je Ðilas dobio monopol na TV minuta¾u tj. prodaju minuta¾e na RTS-u, kao i na bilborde po Beogradu je istina. To je samo u marketingu, ¹to znam iz liènog iskustva. Za ostale hoh¹tapleraje se zna i prièa se o njima- mo¾e da bude istina, delimièno ili skroz, ne mogu da sudim. Isto je ðubre i Ðilas (i njegova DS klika) kao i ovi sada. Razlika je u tome ¹to su ovi najprimitivniji, najogoljeniji, najotvoreniji i najbahatiji lopovi. Ðilasovci su radili isto, samo malo prikrivenije, recimo, suptilnije. A da su pro¹li i sada¹nji ista banda, jasno je svakome. Da nisu, uhapsili bi i osudili nekog, a ne bi samo pravili farse sa hap¹enjima i pu¹tanjima i pljuvaèinom na "politièke protivnike".
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Линчујмо их све.
Друштво за заштиту од животиња

viper

Odmah.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

aha evo idem samo pivo da zavrsim

sve cu preko interneta da ih lincujem

Lazic

Citat: misa-pei poslato 29 Avgust, 2019, 22:59
Citat: Lone Wolf poslato 29 Avgust, 2019, 15:38
Не може ово да се заврши добро.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=08&dd=29&nav_category=11&nav_id=1583892

Моји циљеви су свети?!

Samo da se razumemo... Da je Ðilas dobio monopol na TV minuta¾u tj. prodaju minuta¾e na RTS-u, kao i na bilborde po Beogradu je istina. To je samo u marketingu, ¹to znam iz liènog iskustva. Za ostale hoh¹tapleraje se zna i prièa se o njima- mo¾e da bude istina, delimièno ili skroz, ne mogu da sudim. Isto je ðubre i Ðilas (i njegova DS klika) kao i ovi sada. Razlika je u tome ¹to su ovi najprimitivniji, najogoljeniji, najotvoreniji i najbahatiji lopovi. Ðilasovci su radili isto, samo malo prikrivenije, recimo, suptilnije. A da su pro¹li i sada¹nji ista banda, jasno je svakome. Da nisu, uhapsili bi i osudili nekog, a ne bi samo pravili farse sa hap¹enjima i pu¹tanjima i pljuvaèinom na "politièke protivnike".
Jo¹ kad ovo proèita¹ uhvati¹ se za glavu... :o

https://imovinapoliticara.krik.rs/display/disp4/profil.php?disp_id=56

Mada, kad se sve zajedno sabere ni traga od "500 miliona", al' opet ko zna za ¹ta se sve jo¹ ne zna... Ono ¹to ja znam da posle 9 godina na bulevaru od Vuka do Cvetka nema ni jedne rupe ni zakrpe, ¹to je obzirom na podzemlje Beograda skoro pa u domenu nauène fantastike... Kad bi samo pokrali da se sve ulice urade k'o Ðilas bulevar... A pljuvao sam ga tada...

Lone Wolf

Стварно ми не смета то "крадуцкање" али јебање у мозак и вербално иживљавање е ту побесним!
Тај трансфер блама не могу да поднесем.

на -35 минуту стварно то каже, ја мислио њузнет:
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3311621/vucic-uzivo-iz-hitne-pomoci-o-pozivu-fudbaleru-zvezde-rekao-sam-mu-sine-daj-gol-i-dao-je-a-sto-se-tice-tenka-kurir-tv
Не може рај на земљи.

balavurda

Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2019, 02:40
Citat: misa-pei poslato 29 Avgust, 2019, 22:59
Citat: Lone Wolf poslato 29 Avgust, 2019, 15:38
Не може ово да се заврши добро.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=08&dd=29&nav_category=11&nav_id=1583892

Моји циљеви су свети?!

Samo da se razumemo... Da je Ðilas dobio monopol na TV minuta¾u tj. prodaju minuta¾e na RTS-u, kao i na bilborde po Beogradu je istina. To je samo u marketingu, ¹to znam iz liènog iskustva. Za ostale hoh¹tapleraje se zna i prièa se o njima- mo¾e da bude istina, delimièno ili skroz, ne mogu da sudim. Isto je ðubre i Ðilas (i njegova DS klika) kao i ovi sada. Razlika je u tome ¹to su ovi najprimitivniji, najogoljeniji, najotvoreniji i najbahatiji lopovi. Ðilasovci su radili isto, samo malo prikrivenije, recimo, suptilnije. A da su pro¹li i sada¹nji ista banda, jasno je svakome. Da nisu, uhapsili bi i osudili nekog, a ne bi samo pravili farse sa hap¹enjima i pu¹tanjima i pljuvaèinom na "politièke protivnike".
Jo¹ kad ovo proèita¹ uhvati¹ se za glavu... :o

https://imovinapoliticara.krik.rs/display/disp4/profil.php?disp_id=56

Mada, kad se sve zajedno sabere ni traga od "500 miliona", al' opet ko zna za ¹ta se sve jo¹ ne zna... Ono ¹to ja znam da posle 9 godina na bulevaru od Vuka do Cvetka nema ni jedne rupe ni zakrpe, ¹to je obzirom na podzemlje Beograda skoro pa u domenu nauène fantastike... Kad bi samo pokrali da se sve ulice urade k'o Ðilas bulevar... A pljuvao sam ga tada...
Ba¹ zato ¹to su ove stvari poznate, ovi govnari æe i ostati na vlasti. Niko ne ¾eli da opet svojim bubrezima lomi pendreke da bi ovo ðubre opet do¹lo na vlast. Sva ova sranja koja spoèitavaju jedni drugima su predstava za tupavu svetinu koja se lo¾i. Isto kao derbi, ¹atro neka pobedi bolji, u stvari pobedi onaj za koga smo se dogovorili da æe pobediti. Svako ko je i trunku drugaèije razmi¹ljao i ko nije bio deo njihovih dogovora je progla¹en autsajderom, ludakom, budalom i ¹tatigajaznam.
Ovde dok ne poteèe krv ulicama, nema promene na bolje. Samo, bilo bi dobro da ovaj put to ne bude na¹a krv, veæ onih koji se kolju za vlast:
Sve ih pokupiti i strpati ih na stadion, zakljuèati sve kapije, reæi im da æe pobednik da postane precednik, premijer, ¹ta god hoæe, a onda im podeliti vilju¹ke. Poslednji koji bude disao je pobedio. Onaj ko bude valjao karte æe se usrati od para.

Gašpar

500 miliona prihoda je svetlosnu godinu daleko od 500 miliona zarade. Nego najlak¹e manipulisati narodom tako a rashode ne pominjati.

Hurricane

...ne vidim problem i da je 500 miliona, kupio, prodao, uzeo svoj deo, platio porez, u poreðenju sa ovim lopovima mega èisto.

veæa mi je briga ako imaju dokaze i bilo ¹ta da ga strpaju u mardelj i ¹to nisu uèinili do sada,

veæ mu je i vuèiæ nudio da bude gradonaèelnik i ¹ta sve ne jo¹..








ЯЭВОЛУТИОН

ista je to sorta.....u ocima im vidis da su prevaranti....ne bi me na pokeru dobili ni sa royal fleshom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Једног дана има да се појаве ванземаљци и све да нас потрпају у конзерве.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih molio da ja zavrsim maslinovom ulju a ne u biljnom...zdravije je
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11