Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Jun, 2019, 12:07
nismo ni sumnjali da imas najbolji drzac tablica na svetu.....
hahahha

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Jun, 2019, 12:07
nismo ni sumnjali da imas najbolji drzac tablica na svetu.....

nije najbolji, moj je jeftinija varijanta, samo spolja je prohrom a iznutra je i dalje plastika
ima skuplji i bolji, ceo metalni, ali meni je samo dokurcilo da besplatno nekog reklamiram pa sam ga zato zamenio :)


El Jefe

Од чега ће сиротан да се издржавa?
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

ma kod njih jako socijalno  , a i privatnu penziju uplacivao !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

kolac glogov kroz srce pa da vidi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11




viper

Stra¹no

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

verovatnoca da je iza sebe ostavio pet buducih budala.....koliki kreten mozes da budes da se zaleces nocu na putu kojim nikad nisi prosao....a bilo bi dobro da si prosao pre pet minuta.....mozda je i bolje da deca ne odrastaju sa takvima i da se dozivotno plase motora....gen je cudo....
pa da je mozga trunku imao nebi seo na motor sa petoro sitne dece....ali...kao i uvek...skotovi se multipliciraju...debil je ostavi zenu da se pati sa petoro dece....D E B I L
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



Lazic

Kratko je trajala sloboda...

Hurricane

..meni od cele price najinteresantnije govno od coveka milo koji ga smatra teroristom, seme mu jebem, srbin a govno

viper

Milogorci su najveci teroristi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: Hurricane poslato 29 Jun, 2019, 10:35
..meni od cele price najinteresantnije govno od coveka milo koji ga smatra teroristom, seme mu jebem, srbin a govno
Muvama koje zuje oko okupatorskih govana je svako ko se bori protiv okupatora terorista... Neko bi pomislio da su tada Austrijanci u Bosni bili legalno izabrana demokratska vlast...

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 29 Jun, 2019, 10:35
..meni od cele price najinteresantnije govno od coveka milo koji ga smatra teroristom, seme mu jebem, srbin a govno
Milo je obicno oportunisticko govno bez zrna casti. Dok je bio komunista I antifasista valjao mu je Princip. Sad je evroatlanski barjaktar pa je Princip terorista. Sutra da se okolnosti promijene izvukao bi dokument da su kumovi i da je Milov djed licno podmazao pistolj kojim je Princip pucao. Majke rodjene bi se odrekao samo da produzi vlast jos godinu dana. 

Lazic