Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1321 1322 1323 [1324] 1325 1326 1327 ... 1345
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1411229 puta)
ficoman i 8 gostiju pregledaju ovu temu.
milomir22
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +404 (35%)
Zahvalnice: 21

Odgovor #26460 - 04 Jun, 2019, 23:16 Ocena: 0
Ignoriši

Pa to ti pricam, ranije je bilo tako, danas mu daju tablet da drnda, jer ih tako ne smara, a ne moze da se ogrebe. Igralista prazna.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike
Kvalitet: +3917 (33%)
Zahvalnice: 125

Odgovor #26461 - 05 Jun, 2019, 00:47 Ocena: 0
Ignoriši

znaci mi sa sela smo nesocijalizovani,tucemo,ujedamo,nekulturni,zatucani  nevaspitani jer nas neka tetka sa strane nije cuvala u vrticu ili?
a sto se baba i deda tice,mislim da je jako lose da nekog zadesi tolika nesreca da im nasdtradaju sve babe i dede u porodici.....ili?
odnosno roditelji koji bi da imaju decu ali nemaju vreme da im posvete paznu ili?

Pod 1. Nisam rekao da su deca koja ne idu u vrtic asocijalna, vec da se taj proces lakse odradi u vrticu s drugom decom.
...

Mi smo imali pun komšiluk dece i tu smo se socijalizovali. Igrajući se po ceo dan sa oštrim predmetima, gađajući se kamenjem, strelama i praćkama. Roditelji nisu ni razmišljali gde smo i kako smo pošto je komšiluk bio kao da smo kod kuće.
U sred zime dođeš kući mokar do gole kože i niko ne diže frku. Padneš, pocepaš koleno i lakat, a oni samo naspu rakije i pošalju te da se igraš.

Današnja deca ne znaju šta propuštaju.

Propustaju obdaniste!tamo te spremaju za zivot.....jer ako se ne socijalizujes u obdaniste,u osnovnu skolu mozes ujedati uciteljicu za sisu!
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +663 (34%)
Zahvalnice: 34

Odgovor #26462 - 05 Jun, 2019, 06:58 Ocena: 0
Ignoriši

Jesi li ti bese negde pisao za roditeljski objavljen preko fejbuka
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +2497 (47%)
Zahvalnice: 74

Odgovor #26463 - 05 Jun, 2019, 10:10 Ocena: 0
Ignoriši

https://stanjestvari.com/2019/06/05/licencirani-izvrsitelji-bice-zaduzeni-za-eutanaziju/

Друштво за заштиту од животиња
sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys
Kvalitet: +63 (9%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #26464 - 05 Jun, 2019, 14:13 Ocena: 0
Ignoriši

,,TAKO KAKO SAM SE ZAKLEO,, kaže Banović Strahinja dok je odrubljivao glavu Vlah Aliji -vlah u to vreme još jedan naziv za srbina u ovom slučaju poturčenog.Nije u štampi ali na rts-u jeste.

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #26465 - 05 Jun, 2019, 15:51 Ocena: 0
Ignoriši

Nisam ali je katastrofa sama zamisao da neka skola nema web saht ali ima fejsbuk profil....dokle se skolstvo spustilo!
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #26466 - 05 Jun, 2019, 15:52 Ocena: 0
Ignoriši

,,TAKO KAKO SAM SE ZAKLEO,, kaže Banović Strahinja dok je odrubljivao glavu Vlah Aliji -vlah u to vreme još jedan naziv za srbina u ovom slučaju poturčenog.Nije u štampi ali na rts-u jeste.

Ja sam vlah i to nema veze sa zivotom sto sam sad procitao.....i zajsta ne znam iz kohe istorije je vlah poturceni Srbin

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Slaninar
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
 Facebook: Poseti
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1353 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #26467 - 05 Jun, 2019, 16:26 Ocena: 0
Ignoriši

Nisam ali je katastrofa sama zamisao da neka skola nema web saht ali ima fejsbuk profil....dokle se skolstvo spustilo!

Fejsbuk profil je besplatan i lako ga napravi praktično svaki nastavnik.
Mada koji će im to kurac - ne shvatam.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2525 (23%)
Zahvalnice: 59

Odgovor #26468 - 05 Jun, 2019, 16:31 Ocena: 0
Ignoriši

Fejsbuk profil je besplatan i lako ga napravi praktično svaki nastavnik.
Mada koji će im to kurac - ne shvatam.

"Osnovna škola nadogradnja noktiju popunjen profil"? Grin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1495 (27%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #26469 - 05 Jun, 2019, 19:20 Ocena: +3
Ignoriši

Da li je osoba koja mi je dala minus misli da sam ja ono sto sam napisao izmislio ili mi se to stvarno desilo!!? E pa desilo se!! Za vase vrtice ne znam ali se sve vise zale na Banjalucke,gomila propusta ima!! Ne racunajuci da ga placas,a sve donosis za dijete,od papira za wc,pa nadalje,za sve traze donacije,za nista para nemaju,a ja ih gledam sa prozora svoje zgrade kako samo sjede i puse,piju kafu,a niko ne pazi djecu!! Pa mi djete dodje razbijeno,i moram ga sve uciti,jer zaboga,djete mora doci u vrtic izdresirano!! Hvala na minusu!!

jin-jang
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #26470 - 05 Jun, 2019, 19:22 Ocena: +1
Ignoriši

evo sad ce osoba sa minusom sama da se javi i jos da obrazlozi sto ti dao minus Smiley
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1495 (27%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #26471 - 05 Jun, 2019, 19:32 Ocena: +1
Ignoriši

Ma jebes minus,nije minus bitan,sigurno bih lagao o takvim stvarima,moja djeca su u pitanju,ovo su samo neke od situacija,a desilo se jos gomilu toga,,ne da mi se pisati sve...,da ne kazem da glavna teta koja nije vaspitac,nego je upala u sistem nekad,je po vazdan drzala svoje dvoje unuka u krilu po citav dan..,a ostala djeca,pa ko jebe njih...,itd,itd...uh sad sam se sjetio svih sranja,popizdio sam instant!

jin-jang
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7970 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #26472 - 05 Jun, 2019, 19:57 Ocena: 0
Ignoriši

Jesi pisao... I napušavao si učiteljicu ili direktorku jer nemaš fb... Predprošle jeseni...

Ontopic:
Sve joj jebem da joj jebem...

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #26473 - 05 Jun, 2019, 20:45 Ocena: 0
Ignoriši

Jesi pisao... I napušavao si učiteljicu ili direktorku jer nemaš fb... Predprošle jeseni...

Ontopic:
Sve joj jebem da joj jebem...

a jeeeeeeee jeste beeeeee

sta opet poplave kod nas?huh?
sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys

Odgovor #26474 - 05 Jun, 2019, 21:04 Ocena: +3
Ignoriši

Ja sam vlah i to nema veze sa zivotom sto sam sad procitao.....i zajsta ne znam iz kohe istorije je vlah poturceni Srbin

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vlah ili ti stočar kako su ih zvali sloveni .Znači sloveni su stočare zvali vlasi koji su predslovensko stanovništvo bilo kog naroda ili plemena ili plemenske zajednice.Vlasi su se uglavnom utopili u lokalno slovensko stanovništvo gde god su bili.Najviše su opstali u istočnoj srbiji jer su bili najbliže rumunima ili ti rimljanima što je isto značenje po imenu.Ti rumuni naravno nisu imali veze sa rimljanima jer su oni dačani i geti osim što su prihvatili kulturu i ime.
Kasnije su i turci izmedju ostalog zvali srbe vlasi jer kad su turci dolazili na balkan etničko --plemensko poreklo svih onih vlaha je nestalo.Oni su se pred slovenima povukli u planine ijer sloveni su se bavili samo zemljoradnjom .I vremenom su se utopili.Kad odete u Split njihovi najveći problem su Vlaji .To su oni koji sidju sa planine pa im kao uništavaju grad.U makedoniji su najviše zadržali statre osobbine jer nisu hteli da žive sedelački sve do drugog svetskog rata kad su ih naterali u zadruge i zabranili im seljenje.Imaju čak i svog psa koji je jako sličan šarplanincu https://balkankinology.net/forums/topic/905-karaman-makedonski-ovcarski-pas/
,,Vlaški statuti ,,je naziv povlastica i tim im je bio regulisan status koji su srbi dobili od autrijskog cara kad su krenuli da se masovno useljavaju u Austriju -današnja vojvodina ,južna madjarska. hrvatska pa i slovenija i rumunija.
Znači naziv vlah ima više značenja u isto vreme jer je označavao predslovensko stanovništvo koje je pobeglo u planine sve od slovenije do rumunije i grčke.Netreba mešati sa Vlaškom kao pokrajinom u Rumuniji.Ta pokrajina je i dobila ime po slovenskom nazivu za prastanovništvo balkana ali etnički nema nikave veze sa ovim našim Vlasima sa ove strane dunava osim onih u istočnoj srbiji koji nisu etnički isto što i oni iz rumunije  osim što su poprimili  deo njihovog identiteta ali ne u potpunosti kao recimo rmuni iz Ovče jer je oVča nekad bila čisto rumunsko naselje.Ovi naši u srbiji bi bili najsličnje Skordiscima što je keltsko pleme koje smo uništili prilikom naseljavanja.Jedno germansko-LaNGOBARDI JE pobeglo u severnu italiju i osnovalo Lombardiju.
Naziv vlah je bio opisno i za cincare -toše proeski,nikola kojo....zmaj jova jovanović....Branislab nušić,majka tereza-tata cincar mama albanka katolkinja  i kad je prešla iz pravoslavlja u katoličanstvo uzela je i albanski identitet, toma fila..i jako mnogo drugih poznatih srba i ostalih,cincar je i tvorac prizrenske lige -nacionalnog programa albanaca.Oni su vremenomm izbacili taj naziv vlah jer su se potpuno profilisali u južnoj albaniji i severnoj grčkoj kao narod cincari a ovi ostali kojih je bilo malo i nisu se uttopili su ostali vlasi. Cincari užurbano nestaju od oslobadjanja turaka i utaoaju se u lokalno stanovništvo.

« Poslednja izmena: 05 Jun, 2019, 21:23 sasa ns 1 »
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike

Odgovor #26475 - 05 Jun, 2019, 21:11 Ocena: 0
Ignoriši

i duvali su sprejeve vazuhom i oni ili?
bucko
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW r1200gsa ,can-am xtp650, vespa GTS 300
Kvalitet: +1084 (58%)
Zahvalnice: 58

Odgovor #26476 - 06 Jun, 2019, 08:57 Ocena: +1
Ignoriši

Kaze da u vreme najvecih sukoba u UK izmedju protestanata i katolika tip ide ulicom i naidje na grupicu napaljenih a pri tom jedan nosi štanglu u ruci.Kad su ga spopali s pitanjem koje je vere on im rece:Iste sam vere kao i simpaticni mladic sa batinom!

bucko.rs
sasa ns 1
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys

Odgovor #26477 - 06 Jun, 2019, 13:29 Ocena: 0
Ignoriši

simpaticni mladic sa batinom!

taj je uvek u pravu
nesic1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Speed 150
Kvalitet: +194 (13%)
Zahvalnice: 10

Odgovor #26478 - 07 Jun, 2019, 11:29 Ocena: 0
Ignoriši

лепо је све то што си рекао, само нисмо се ми овде доселили него смо овде одувек
idanijel
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Gsf 650 k7
Kvalitet: +442 (19%)

Odgovor #26479 - 08 Jun, 2019, 12:29 Ocena: 0
Ignoriši

Sreća da keva krmača nije bila u blizini,kazu da nije zabeleženo da divljoj zdravoj svinji neko uzme prase ili ga povredi. Sem lava, https://www.blic.rs/vesti/drustvo/prase-divlje-svinje-napravilo-haos-u-prodavnici-prodavacica-na-novom-beogradu-bila-je/w7qff3l       
« Poslednja izmena: 08 Jun, 2019, 12:41 idanijel »

Stranice: 1 ... 1321 1322 1323 [1324] 1325 1326 1327 ... 1345
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa