Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

ovde je problem u nama....dozvolili smo da mediokriteti zavladaju....ne mislim o intelektu vec o moralu...umesto da nas vode moralne gromade nas vode moralni patuljci.....
ne trba mnogo pameti za vodjenje drzave....dokazano mnogo puta u istoriji...pamet treba za vodjenje rata....za vodjenje drzave treba iskustvo...savet staraca....evo zasto....imaju potomstvo koje ne zele da neko natakne na kolac, za njih je buducnost izvesna, zele da ih secaju kako su nesto ucinili za svoj narod, i nekeko kako covek omatori postaje zadrtiji, ne voli nagle promene..
nazalost ovde ako ne dodje do nabijanja na kolac nabijace nas sve redom na kurac...od premijerke pa na dole....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 21:37
Citat: mali_zmaj poslato 16 April, 2019, 21:18
ja kad velim da necu da glasam zato sto nemam za koga,popvljuvase me nasmrt....,kao ukradu tvoj glas,ono,ovo..,sa mojim ukradenim ili ne oni svakako dobijaju...,a opozicija golo govno,i to svorc govno,koje kad bi doslo na vlast....,kuku leleeee....,em ne znaju sta bi a gladni para..
Najbolje da ti do smrti vlada onaj, ne znam kako da ga nazovem... Meðed lopov, peæinski èovek lopov? Olo¹? Govno? vuèiæev ne¹to, ne znam ¹ta al' mu viri iz dupeta gde god ovaj da krene... Ne znam kakva vam je opozicija al' onaj je saèuvaj bo¾e...

Vjeruj mi i PDP i SDS su bili na vlasti..,apsolutno ni¹ta nisu uradili,samo su drpisali kao i ovaj..,samo se ovaj najdu¾e zadr¾ao..,ja iskreno ne znam za koga bih glasao,sve go olo¹,do olo¹a!! 
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Zeljkamp poslato 16 April, 2019, 23:59
Ne pratim puno politicka desavanja ali moram da kazem da je po meni Drasko Stanivukovic jedina prava i zdrava opozicija preko Drine, Hrvatska ima Zivi zid, CG ima stranku Demokratska CG a mi sviramo flautu i slusamo DJ ¾exa.

Sve bivse republike Jugoslavije imaju potpuno isti problem koji je u ovom trenutku neresiv. Primorani smo da igramo kako drugi sviraju !
Nedao bog da nam taj mali glumac i ¹upèiæ doðe na vlast!  A veæ ga vidim za dvadeset godina kao predsjednika....   On nama , barem meni doðe kao va¹ Èedo!!
jin-jang

Boban_m

Slusao sam ga 5 min na nekom klipu i slazem se s tobom. Dovoljno je to vremena ako poznajes lokalni mentalitet da izvalis ko je folirant i karijerista. Podjeca me na Zmaja od Sipova, ali na efikasnoj terapiji.

mali_zmaj

Ma mali je namazan svim bojama..,ima svojih dobrih momenata,al da mu vjerujem...,niti jedne sekunde!!
jin-jang

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 April, 2019, 11:00
ovde je problem u nama....dozvolili smo da mediokriteti zavladaju....ne mislim o intelektu vec o moralu...umesto da nas vode moralne gromade nas vode moralni patuljci.....
ne trba mnogo pameti za vodjenje drzave....dokazano mnogo puta u istoriji...pamet treba za vodjenje rata....za vodjenje drzave treba iskustvo...savet staraca....evo zasto....imaju potomstvo koje ne zele da neko natakne na kolac, za njih je buducnost izvesna, zele da ih secaju kako su nesto ucinili za svoj narod, i nekeko kako covek omatori postaje zadrtiji, ne voli nagle promene..
nazalost ovde ako ne dodje do nabijanja na kolac nabijace nas sve redom na kurac...od premijerke pa na dole....

Plus k'o kapija Notr Dama...

milomir22

Vec sam pisao, u Srbiji od politicara gotivim jedino Stamata dok i on ne pokaze suprotno. Ovo ostalo cista  [govance] [govance] [govance].


https://www.youtube.com/watch?v=UtRHxAh8Ic8#



Ako ima Cajetinaca neka kazu koju o Milanu, upuceniji su od nas iz Sumadije.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ba¹ to... Dok palamudimo ko je veæ bio na vlasti, ovaj jebe ne vadi...

mkt

E bas lepo, samo sam se pitao kad ce








Hurricane

Citat: mkt poslato 18 April, 2019, 12:12
E bas lepo, samo sam se pitao kad ce









sve æe da useru zarad svojih procenata

https://www.blic.rs/vesti/beograd/vesic-jutros-obisao-radove-na-trgu-republike-i-najavio-da-ce-biti-postavljena-kocka/qp2pen2


i gondola sa tri ¾ice se pravi iskljuèivo zbog tr¾nog centra èiji su temelji skoro postavljeni pored tc U¹æe



treba ih zazidati bre

Lazic


Lazic


Lazic



Lazic



despic

Hahahahaha kolko su nazadniji od nas. Kod nas samo takvi i glasaju izgleda
klasican divljak