Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: despic poslato 16 April, 2019, 14:44
Citat: viper poslato 16 April, 2019, 12:26
Kratko i jasno, NE.
Mnogo veliki problem.

Citat: milomir22 poslato 16 April, 2019, 14:34
Sve ista govna, cak se i Beli iz Mladenovca pokazao kakav je.
Pazi, da je njegova predstava bila stvarna, tj da nije lazirana, bila bi do jaja prica. Al svakako, smrdeo je on od pocetka, toliko je jadno bilo da mi je bilo muka da gledam. Toliko ocigledno s ciljem odvuceno dosta mlade populacije da glasa za nekog indijanca za koga se znalo da nece nista uraditi. Pokazalo se koliko su mladi glupi ko q. I tako je glavni majmun dosao na vlast i uzeo vecinu sedista u skupstini.

Zbog takvih stvari æe glavni majmun da proðe kao Èauèesku... Jednog dana... Problem sa opozicijom u Srba je sledeæi... Kome god iole normalnom da padne na pamet da se bavi politikom doðe udba na vrata i objasni ¹ta i kako... Dok ih sve do jednoga ne pobijemo neæe ovde biti ni pravde ni pravne dr¾ave... Znaèi, kome je bilo ko iz porodice u poslednjih 150 godina bio u "bezbednosnim" strukturama, a da je danas na funkciji, do¾ivotni ban na bavljenje politikom ili metak u èelo bez ikakve rasprave... Jedino tako...

despic

Dobro, i sta ti mislis, kako bi Srbija trebalo da bude politicki orijentisana? Ja sam mnogo razmisljao o tome nekada.
klasican divljak

nesic1

#26222
Па неће да пусте тако лако место, нема друге само метак у чело, онако изненада одједном, па један по један, и кад се почисте говна онда изађеш на политичку сцену, јер они ће прво уз објашњење да ти понуде $ а ако нећеш онда ти следи метак, е па да не добијеш метак ти њих лепо предухитриш

Али ни то ускоро неће бити могуће јер постављају камере по београду прво па ће после по целој србији тако да ће сваки корак да се прати, само је народ овца и још то не схвата, кад поставе камере тек тада ће да почну и децу да одузимају јер им је дата добра цена за свако дете, још боља него тренутна

Lazic

Znam nekoliko ljudi koji su uleteli u politiku iz najbolje namere, hteo da glasam za njih... Onda saznao da su svi imali posete od govnarskih udba¹kih olo¹a i ubica i da im je obja¹njeno da to nije ba¹ dobro za zdravlje... Znaèi, sva udba¹ka govna pobiti i masu ovih ostalih bez upozorenja... Lo¹e sam se izrazio, po¹tedeti (uz uslov da se nikada vi¹e ne bave javnim funkcijama) samo one kojima je neki deda ili pradeda bio neki kurac...




Citat: despic poslato 16 April, 2019, 17:31
Dobro, i sta ti mislis, kako bi Srbija trebalo da bude politicki orijentisana? Ja sam mnogo razmisljao o tome nekada.
Jebe¹ mi sve, kao Severna Koreja...


Lazic

Uvek bio...


Nego, obrisa¹e...




Boban_m

Je li, a koji je razlog za vanredne izbore, kao sto procitah? Svrha je razumljiva, ali koji je razlog naveden? Naprednjaci imaju vecinu i s tog stanovista ne vidim zasto bi isli u taj proces, koji i kosta...

Lazic

Imaju veæinu od 2012-te pa bilo 16 name¹tenih izbora od tada... Ni meni nisu jasni... Kapiram da im je bilo lak¹e da svaki èas pokradu izbore dok su imali kakvu takvu prednost... Samo jo¹ kad bi imali opoziciju za koju vredi glasati...

Ubacio link u google pa na¹ao koji radi...


https://noizz.rs/noizz-news/6-rambovih-zapovesti-muzicar-podrzao-studente-i-poslao-poruku-politicarima/g2zstpw

Sad videh da ne valja onaj link gore... :)

milomir22

Nije samo udba ta koja brani ovu vlast, strane sile se zalazu za pucavog, jer je nastavio da predaje na tacni srpsku ekonomiju evropi. Problem je opozicija koja je isto govno kao i vlast, a to nije slucajno, jer ako nema kvalitetne zamene, nece se ni narod adekvatno angazovati.

Poenta price je da smo usrali motku u narednih 100 godina i da ce ekonomski ova zemlja ici u jarak.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Za neupuæene, za te iste strane sile radi i udba...

I bre, opozicija nije ni blizu isto govno, Srbi imaju pamæenje kao zlatne ribice... ©to nisu ¾uti onomad pokrali izbore? Njih smo skinuli olovkama, ove æemo (mo¾da) mecima...

milomir22

Da, nisam se lepo izrazio, udba je prst, strane sile su ruka. Razlog nije sto nas neko tamo mrzi, razlog su pare, unistili su nam privredu, dobili su bespomocno trziste i duznicke robove.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 18:41
Za neupuæene, za te iste strane sile radi i udba...

I bre, opozicija nije ni blizu isto govno, Srbi imaju pamæenje kao zlatne ribice... ©to nisu ¾uti onomad pokrali izbore? Njih smo skinuli olovkama, ove æemo (mo¾da) mecima...

Skinuli smo ih kad su se nakrali dobro i kada je evropi trebao trojanski konj. Oni su prvi privatizovali sve zivo, nemoj misliti da bismo sa njima bolje prosli. Ja hocu nekog ko ce da uradi nesto za ovu zemlju i ko ce da podigne standard obicnim ljudima, a ne lopovima i politicarima, a kako ce taj da dodje na vlast, savrseno me zabole, smatram da smo nepismen narod kome je bolje da ne odlucuje o svojoj sudbini.


"Vidi¹ li prijatelju ona tri èobana? Sve dok oni mogu da nadglasaju mene i Sokrata, i usled toga da donose odluke, ja u demokratiju ne verujem!"- Platon "Dr¾ava" (4. vek p.n.e.)

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Opet se nisam dobro izrazio... Ovi ¹to su sad opozicija su delimièno opozicija... Ovi ¹to su sad vlast su delimièno sad vlast, dosta ih je na vlasti ovako ili onako 25+ godina... Najveæi ¾uti lopovi su sad sns... Ko mi pomene Ðilasa i pola milijarde eura samo nek pogleda èime sa dotièni bavi danas... B a v i... Nije u zatvoru... Kao ni Mi¹koviæ ni bilo koji drugi... Danas me kolega, dipl ing elektrotehnike, 55 godina, demokrata po ubeðenju (to maèku o rep) ubeðivao kako je na maratonu bilo vi¹e takmièara nego dan ranije demonstranata... Zaæutao je kad sam mu pokazao slike i pitao ga da li mu liæi da je bilo 7300 ljudi...

Pobiti govna koliko god ih dohvatimo, sve se pla¹im da ostali neæe da nestanu bez traga...

nesic1

па свака власт користи мртве гласаче, што да се муче, жути нису морали да краду изборе јер су зајебали народ, ми ћемо земљу да уведемо у ред, и народ поверовао, највећа обмана до сада, а ако нисте заборавили већина жутих је прешла у ове назадњаке, ово до сада су били показали шта знају ајде паљба нема шта да се враћају, довиђења

Lazic

Pa i ne mogu da se vrate, kao ¹to reèe gro lopova je u esenesu... Sviða mi se ona Marinika, al' se pla¹im da æe isto da se izvitoperi èim u'fati vlas'... Al' jednog po jednog jebem mu mi¹a...

mali_zmaj

ja kad velim da necu da glasam zato sto nemam za koga,popvljuvase me nasmrt....,kao ukradu tvoj glas,ono,ovo..,sa mojim ukradenim ili ne oni svakako dobijaju...,a opozicija golo govno,i to svorc govno,koje kad bi doslo na vlast....,kuku leleeee....,em ne znaju sta bi a gladni para..
jin-jang


Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 16 April, 2019, 21:18
ja kad velim da necu da glasam zato sto nemam za koga,popvljuvase me nasmrt....,kao ukradu tvoj glas,ono,ovo..,sa mojim ukradenim ili ne oni svakako dobijaju...,a opozicija golo govno,i to svorc govno,koje kad bi doslo na vlast....,kuku leleeee....,em ne znaju sta bi a gladni para..
Najbolje da ti do smrti vlada onaj, ne znam kako da ga nazovem... Meðed lopov, peæinski èovek lopov? Olo¹? Govno? vuèiæev ne¹to, ne znam ¹ta al' mu viri iz dupeta gde god ovaj da krene... Ne znam kakva vam je opozicija al' onaj je saèuvaj bo¾e...

Zeljkamp

Ne pratim puno politicka desavanja ali moram da kazem da je po meni Drasko Stanivukovic jedina prava i zdrava opozicija preko Drine, Hrvatska ima Zivi zid, CG ima stranku Demokratska CG a mi sviramo flautu i slusamo DJ ¾exa.

Sve bivse republike Jugoslavije imaju potpuno isti problem koji je u ovom trenutku neresiv. Primorani smo da igramo kako drugi sviraju !
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Jo¹ smo na to naterani da igramo i kako ovi olo¹i sviraju...