Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

https://twitter.com/tamodaleko/status/1113759030961496069

Sramota za ceo ¾enski rod... D¾aba 100 i kusur godina emancipacije... :(

Lazic

Èim pre zapaliti Kurir sa sve gazdom...




Hurricane

..i tako ka¾e¹, malo ti baguje raèunar?

Lazic

I to je samo jedan od 15 prozora... U Fajerfoksu... A gde je Hrom...? :D

Che


Lazic

A kad je trebalo glasati da ne bi æurke "odluèivale", Srbi su bili u fazonu, njaaa, svi su isti, nema za koga da se glasa, bole me kurac da se cimam...

zVuk

..ko je tvoj izbor na politickom buvljaku..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 04 April, 2019, 18:13
A kad je trebalo glasati da ne bi æurke "odluèivale", Srbi su bili u fazonu, njaaa, svi su isti, nema za koga da se glasa, bole me kurac da se cimam...

https://www.youtube.com/watch?v=FTze3CTtLq0

Lazic

Citat: zVuk poslato 04 April, 2019, 18:35
..ko je tvoj izbor na politickom buvljaku..??
Ko god u datom trenutku ima ¹anse protiv ovih...

Lazic

Inaèe, da li zbog toga ¹to je raja nadala dereku, ili ne smeju da èekaju ki¹e i jo¹ gora klizi¹ta, poèeli da pune Zaovinsko jezero... Malopre se èuo sa onima kod kojih letujemo godinama... Nema struje, popadale bandere, nema vode jer pumpe rade na struju a i sad su van vode, put od brane u prekidu, gomila kuæa krenula nizbrdo... A samo da nisu ispu¹tali prebrzo...







































mi¹ko_kolo

Алаве, неписмене џукеле!

Boban_m

Uspjeli su i planinu da sjebu. Cestitam [ljutko]

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 04 April, 2019, 20:13
Inaèe, da li zbog toga ¹to je raja nadala dereku, ili ne smeju da èekaju ki¹e i jo¹ gora klizi¹ta, poèeli da pune Zaovinsko jezero... Malopre se èuo sa onima kod kojih letujemo godinama... Nema struje, popadale bandere, nema vode jer pumpe rade na struju a i sad su van vode, put od brane u prekidu, gomila kuæa krenula nizbrdo... A samo da nisu ispu¹tali prebrzo...








































popravice im to aleksandar pickousti vucic.....ma plakace on tamo pred narodom,pustice cak i suze kad zaplace,i osudice koje kriv za to,tj,tuzice itd....maaa znate pricu....docice tu bageri za sanaciju i depilaciju sa nekom asascumm firmom sa nekim ljudima koji imaju ukradene licne karte....itd...resice se to :)

slave74

Pa majku im njihovu bezobraznu. Plasim se sta je sledece sto nisam pomislio da ce da uniste. Mada plasim se i ovih posle. Bagra do bagre. Dok ne pocnu da odgovaraju i za cinjenje i za ne cinjenje, nema pomoci.
Inace sam jesenas ,kraj oktobra bio na Zaovinama i Mitrovcu,jezero mi je izgledalo normalnog vodostaja.

slave74






Evo, a snega je bilo ove godine bas dosta na planinama. Proveo sam u vise navrata po par dana na Divcibarama, bilo je u jednom trenutku preko 70cm, a preko 50cm je bilo vise puta. I sve se brzo otopilo, moglo je da napuni lepo jezera.
I pored Zlatarskog sam prolazio pre 10ak dana , bilo je takodje isuseno , dosad nisam zapazio da je toliko nisko pao vodostaj, a prolazim redovno i relativno cesto.

Lazic


Lazic

#26116
Ovo je pri vrhu... Kad je puno stena je skroz pod vodom, ne mo¾e ni da se nagazi na nju... Ali odavno ne pune do vrha jer brana mnogo pu¹ta...



Ista stena u kadru desno... :o




Ka¾e moj brat da je èovek iz HE rekao da se isti incident desio '96-te i da su tad sanirali svu ¹tetu, i sad æe...

©ta znaèi incident? Neko sluèajno izvukao èep?
Inaèe nije samo '96-te... I posle bombardovanja, i od 2014-te nekoliko puta, da ja znam... Problem je doba godine jer je zemlja jo¹ natopljena plus prebrzo ispu¹tanje... Nezgodno im se zalomilo olo¹ima...

Inaèe ako sam dobro shvatio sa slika i snimka, ovde je krenulo ozbiljno parèe brda, kakve je av kurate sreæe ima brdo da sleti u tek napunjeno jezero i da napravi omanji cunami... :o

Lazic

Inaèe, nisu ispustili samo Zaovine i Zlatarsko... Dosta manijaka je bilo ovde, neki se kupali odmah ispod zelenog krova... Tarabiæu, seæa¹ li se...? Kepo se peo uz ono brdo pravolinijski, sa sve Afrikom...

Èak se i moj glupi brat slo¾io da ne¹to debelo smrdi... Èuj smrdi... Inaèe, pominjem ga stalno jer i on voli Zaovine i ba¹ se smorio... Ali je u tripu da je sinhronizovana sabota¾a u pitanju... [facepalm] U stvari i jeste, av organizovano uni¹tava sve ¹to vredi...



PECA BMW

Video si i Valsinsko jezero je ispusteno i presusilo .

Jbg ta jezera su i pravljena da u slucaju potrebe hidrocentrale mogu da isporuce svu vodu .  Jes da nisu trebali odmah da ga osuse do dna ali jbg napunice se opet .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Zaovinsko nikad nije ni smelo da se ispu¹ta toliko, pogotovo ne toliko brzo... Video si ¹ta se desi...

U meðuvremenu...