Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2019, 18:35
milosevic je to pre njaga radio,na zolst ubise ga.

Oh velika zalost...
Najbolji podsetnik na vreme doticnog

I neka je ovako veca slika,
cisto ako nekom padne na pamet da kaze: znas nije lose bilo kod slobe.




Lazic

Divnih li godina...

Hurricane


Lazic

Takve vesti zaobiðem i sve okej...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


eclipse4

Citat: Che poslato 31 Mart, 2019, 23:05
Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2019, 18:35
milosevic je to pre njaga radio,na zolst ubise ga.

Oh velika zalost...
Najbolji podsetnik na vreme doticnog

I neka je ovako veca slika,
cisto ako nekom padne na pamet da kaze: znas nije lose bilo kod slobe.





ja ovo nikad koristio i nikad video a imao i svega i svacega,nit sam koristio benzin iz flasa na buvljaku,nir seo u red za hleba ...jebi ga zivot nekom majka nekom maCHEha :)

to je sve amerika uredila tako da bi ga skenjali i skenjase ga.....sta je on kriv za to....evo sad ti finansiraju vucica,kad ti budu i gace sa tebe odneli vucica ce pustiti niz wc solju a narod da se sami izbori sa bedom
dok ti i cukun unuke ne budu orobili i zaduziti nece te putiti.

"obecajte im svasta,vesacemo ih kasnije"

e,kako bese....kako se zvase onaj tigar iz davosa  [rofl] [rofl]

Lazic

Zanimljivosti sa Turskih izbora, najstariji glasaè u Ankari 165 godina, otkrivena kuæa u kojoj ¾ivi 1.000 ljudi, jel vam poznato? Predsednik vladajuæe stranke (koja je uhapsila vi¹e od 1.000 sudija) tvrdi da je opozicija i u Ankari i u Istanbulu pokrala izbore ... [facepalm] I ko mu je prvi èestitao pobedu na izborima...? [facepalm]

Che

Citat: eclipse4 poslato 02 April, 2019, 23:27
ja ovo nikad koristio i nikad video a imao i svega i svacega,nit sam koristio benzin iz flasa na buvljaku,nir seo u red za hleba ...jebi ga zivot nekom majka nekom maCHEha :)

Verovatno su i ovi imali kako kazes "svega i svacega"
https://www.youtube.com/watch?v=doOhmn0s3F0#

Ustvari ovde je bilo do jaja 90tih,
za sav sljam koji je "umeo" da se snadje.

mrle

ne zna¹ da li vi¹e narod voli hleba ili tre¹nje
http://www.youtube.com/watch?v=2OGq9-wT09Q#

Lazic

@Èe:
D¾aba se trudi¹, pomraèenje je bio klinac kome su matorci gastarbajtovali, osetio je '90-te koliko ti oseti¹ povetarac kad si u opremi za minus...

eclipse4

pa sta oces lazicu i onaj zmaj je sa 13 godina bio na mitinzima protiv milosevica i gadjao ga kesama govana  [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Che poslato 03 April, 2019, 14:52
Citat: eclipse4 poslato 02 April, 2019, 23:27
ja ovo nikad koristio i nikad video a imao i svega i svacega,nit sam koristio benzin iz flasa na buvljaku,nir seo u red za hleba ...jebi ga zivot nekom majka nekom maCHEha :)

Verovatno su i ovi imali kako kazes "svega i svacega"
https://www.youtube.com/watch?v=doOhmn0s3F0#

Ustvari ovde je bilo do jaja 90tih,
za sav sljam koji je "umeo" da se snadje.

danas takvih ima petoduplo vise sta ti je i ne samo u bg nego i okolo....samo sto sada vise nema ni tih kamiona da im donose leb,sta nadju u kontenjeru nasli su (da ne pominjem pravu sliku i napisem "sta uspeju da sakupe od izbeglica" posto njih drzava hrani za dz).......i eee pazi ima ih petoduplo vise samo iz razloga sto se svaki 30i samoubije inace bi ih bilo osmoduplo vise.

moras otvoriti oci da bi video u kojoj bedi zivimo.nista bolja drzava nego za vreme milosevica.i ne zaboravi da se taj nije grlio ni ljubio sa klintonom i blerom,zato su ga tako i skinuli sa vlasti.....dok se ovo govno,seme mu se zatrlo ljubi i grli sa trovacima i ubicama naseg naroda.
kako ti zamisljas da ce amerikanci da skinu coveka koji im ne odgovara sa vlasti??? tako sto ce nam saditi drvece po parkovima,placati participaciju bolesnima,otvoriti intitut za majku i dete? hehehe

pa nije milosevic bio cvece al zato nije bio ni govna poput ostalih iza njega.

i taj prvi srpski tj pionir u rasprodaji srbije i legalni mafijas,sto kaze lazic "prvi ne nametnuti" on i jeste bio prvi nenametnu al od naroda.....bio je nametnut i metnut od istih amera,njega su ga patriote smetili tamo gde mu i jeste mesto,na zalost posle njega dodje onaj sto nema pojma o cemu se radilo "the nisam obavesten one" pa zatim picka smrdljiva od tadica koji je otisao kod hrvata da se izvini,jebeni retard,lutkar a zatim i pickousta nakaza.


Lazic

Nema veze, sve æe to nadoknaditi bugarski turisti tro¹eæi pare u pe¹aèkoj zoni u Beogradu... Gu¹im se od ovih olo¹a...


Lazic


PECA BMW

odo u nedelju da vidim svojim ocima , voleo sam tu leti da se kupam
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

I mene vuèe, al' se pla¹im kako æu da reagujem... A i neam para bre za 500 km... Ako bude¹ i¹ao, slikaj sa brane obavezno...

Jecko

Stoka.
Eto - ne znam sta drugo da kazem.

Lazic

Moj brat idiot krenuo da mi kopa oèi kad sam mu preneo da su rekli da nalozi za ispu¹tanje dolaze iz Beograda... [facepalm] On je veliki zaljubljenik u Zaovine ali jo¹ veæi u av i po njemu je to lokalna zavera radi sticanja protivpravne koristi prodajom struje... [facepalm] Kao da direktor hidrocentrala(ili na koga god da misli) mo¾e privatno da prodaje struju... :o [facepalm] Kakav kreten a preziva se kao ja... [facepalm]