Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


eclipse4


Lazic

Al' im je rekao... Sve je uradio pogre¹no i nestruèno... Imao 10 godina fore da re¹i situaciju na Kosovu kako god...

eclipse4

mislim da je bio previse dobar.trebo je samo ostro i preko noci a onda nek se jebe po hagu al je bar uradio nesto.

Lazic

Bio je dobar k'o kuga i sida zajedno...

Lazic


PECA BMW

Ste videli ono sa vremenskom prognozom ? taman mislis nema gde vise oni te razuvere . Nema nigde na netu da se nadje ali ima kod Ivana Ivanovica zadnja epizoda .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

НИКО нема ПРАВО да те снима БИЛО ГДЕ без твог пристанка нити се такав снимак МОЖЕ користити као  ДОКАЗ на СУДУ. Свако ко хоће, може, има времена и пара може да побије било какву пресуду добрим адвокатом и једноставним питањем. Имате ли дозволу јавног тужиоца да ме тајно снимате?
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2019, 10:12
https://www.sharefoundation.info/sr/huawei-zna-sve-o-kamerama-u-beogradu-i-nije-im-tesko-da-to-i-kazu/



https://nezavisni.rs/2019/03/30/sledece-subote-mars-na-pink-protestni-skup-ispred-vlade-srbije-i-setnja-do-zgrade-tv-pink/
Како је последњи филм у коме се о Србима говори као о нормалном народу и који се звао Марш на Дрину из 1966, нормална је последица да живимо у ненормалној земљи у којој се организује Марш на Пинк 2019
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Juèe sam na History kanalu gledao neku emisiju o Titu i Jugoslaviji, od nastanka(sfrj) do raspada... Ni¹ta ru¾no ne reko¹e o Srbima... A da treba onom julovskom govnu jebati sve po spisku, treba... Kad smo konji pa nismo na vreme...

viper

Sami sebi smo najveci neprijatelji.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2019, 12:17
Juèe sam na History kanalu gledao neku emisiju o Titu i Jugoslaviji, od nastanka(sfrj) do raspada... Ni¹ta ru¾no ne reko¹e o Srbima... A da treba onom julovskom govnu jebati sve po spisku, treba... Kad smo konji pa nismo na vreme...

Nije jriv Milosevic nego nego svi posle nejga a najvise (malim slovima) vucic!

Ljub brat  :-*

zVuk

....kako bre nije kriv....ratovi,plate 5 maraka, redovi za ulje, brasno, mleko, bankrot drzave, iznosenje drzavnih para na kipar, hiperinflacija...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

freepartyman

Sto vreme vise prolazi polako shvatamo da je Kostunica bio najlegitimniji politicar u nas Srba mozda oduvek. Odlican ustav donesen za njegovo vreme, cim je video namere evrope oko kosova okrenuo im ledja a oni ga sjebali. Protivio se izrucenju hagu. Davao otkaz dva puta a I jedan je presedan kod politicara. I na kraju eno ga zivi sa mackama u stanu u kojem je ziveo I pre karijere.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

milosevic je to pre njaga radio,na zolst ubise ga.

dzimika

Citat: freepartyman poslato 31 Mart, 2019, 17:31
Sto vreme vise prolazi polako shvatamo da je Kostunica bio najlegitimniji politicar u nas Srba mozda oduvek. Odlican ustav donesen za njegovo vreme, cim je video namere evrope oko kosova okrenuo im ledja a oni ga sjebali. Protivio se izrucenju hagu. Davao otkaz dva puta a I jedan je presedan kod politicara. I na kraju eno ga zivi sa mackama u stanu u kojem je ziveo I pre karijere.

O cemu pricas? Kostunica je najgore govno koje je zadesilo politicku scenu, njega je DB ubacio tada u DOS nakon ubistva Stambolica, koga je opet DB makao
Sve sto nije uradjeno nakon 5.10. je on zasluzan, cim su hteli da pobiju govna on je vikao da ce dati ostavku i slicno

eclipse4

eto ga na sad ne valja milosevic,ne valja kostunica,ne valja tito,ne valja vucic....ma predsednik treba menjati ipak narod....ne znamo mi sta hocemo  [rofl] [rofl]

dzimika

Citat: PECA BMW poslato 31 Mart, 2019, 11:19
Ste videli ono sa vremenskom prognozom ? taman mislis nema gde vise oni te razuvere . Nema nigde na netu da se nadje ali ima kod Ivana Ivanovica zadnja epizoda .

https://www.youtube.com/watch?v=6k7Ay7YObZ4&t=1433s#
Od 18:30

monsterbnt

deluje kao da je bas popizdeo...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: zVuk poslato 31 Mart, 2019, 14:17
....kako bre nije kriv....ratovi,plate 5 maraka, redovi za ulje, brasno, mleko, bankrot drzave, iznosenje drzavnih para na kipar, hiperinflacija...
Srbi imaju pamæenje k'o slonovi, ¹ta vi¹e poznati smo po tome... Ili be¹e k'o zlatne ribice... Pomraèenje je bio mali 90-ih, ako su mu matorci tada radili kao on danas, logièno je da mu nije bilo lo¹e...


Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2019, 18:35
milosevic je to pre njaga radio, na¾alost ubise ga.
[ludak] Na¾alost ga ne ubi¹e na vreme... Jedno 15 godina ranije...


Citat: dzimika poslato 31 Mart, 2019, 19:33
Citat: freepartyman poslato 31 Mart, 2019, 17:31
Sto vreme vise prolazi polako shvatamo da je Kostunica bio najlegitimniji politicar u nas Srba mozda oduvek. Odlican ustav donesen za njegovo vreme, cim je video namere evrope oko kosova okrenuo im ledja a oni ga sjebali. Protivio se izrucenju hagu. Davao otkaz dva puta a I jedan je presedan kod politicara. I na kraju eno ga zivi sa mackama u stanu u kojem je ziveo I pre karijere.

O cemu pricas? Kostunica je najgore govno koje je zadesilo politicku scenu, njega je DB ubacio tada u DOS nakon ubistva Stambolica, koga je opet DB makao
Sve sto nije uradjeno nakon 5.10. je on zasluzan, cim su hteli da pobiju govna on je vikao da ce dati ostavku i slicno
Da... Govno neobave¹teno...


Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2019, 19:38
eto ga na sad ne valja milosevic,ne valja kostunica,ne valja tito,ne valja vucic....ma predsednik treba menjati ipak narod....ne znamo mi sta hocemo  [rofl] [rofl]
Nije valjao ni Karaðorðe, ni knez Milo¹, ni ostali Obrenoviæi i Karaðorðeviæi, mada skroz logièno od koga su potekli, ni Tito(mada je najvi¹e razvio zemlju od svih), ni Milo¹eviæ, ni Ko¹tunica, ni Ðinðiæ(mada mi je on bio najbli¾i jer je bio prvi nenametnut posle 200 godina), ni Tadiæ, ni grobar, pogotovo ovaj mega olo¹... Znam savr¹eno ¹ta hoæu, al' takav i ako postoji èim bi do¹ao na vlast bi se pokvario...