Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


MIGE

pogledajte,nemoj da vas mrzi

Lazic

Manje vi¹e sve poznato... Al' Balkanci zlatne ribice... Olo¹i nam ukrali zemlju i razgrabili inventar...

Lazic

Kako ka¾e moj brat, ¹aèica jadnika koja ¾ivi u simulaciji pro¹losti... Ne¹to razmi¹ljam, onog Petra nema da kenja na forumu od kad su poèeli protesti... Gde li je?




megaidiot

Citat: Jecko poslato 23 Mart, 2019, 07:31
Citat: megaidiot poslato 22 Mart, 2019, 11:59
Citat: Jecko poslato 21 Mart, 2019, 18:28
Poceli su da sluze alkohol tokom Ramazana, samo je pitanje vremena kad ce neko da pocne svinje da gaji....
Samo lagano  [rofl]
da li znas koliko kosta licenca za tocenje alkohola? cuo sam da je neka nenormalna cifra, a bas me zanima koliko nenormalna, a jos mi je zanimljivije da pokusam da izracunam koliko onda lokali zarade posto im se i to na kraju price isplati

Kosta mnogo, cini mi se da je minimalna oko 250k evra (ima razlicitih dozvola) i moras da uplatis (opet nisam sigurna dal je i dalje isto) ali oko 1,2 miliona evra na racun ministarstva emirata u kom trazis dozvolu.
Isplati se posle nekog vremena ako lokal radi jer su i pica skupa, hrana je skupa, recimo da ako hocu da jedem i da pijem u boljem baru kostace me minimum 150e za jednu do dve osobe (i to sa nekim popustima). Klubovi, tu vec da bi popio pa pica (3-4) trebace ti 50e samo za to.
Muskarcima je svakako gore :D ovde ima svako vece negde "ladies night" i zene piju dzabe - negde celo vece, negde selektovana pica, negde tri pica, ali obrni okreni dosta manje nas kosta....

fala, projekat otvaranja kafane u pustinji se odlaze do daljnjeg...

Lazic

Ako si ba¹ zapeo za pustinju, Deliblatska pe¹èara je blizu... :D A manje ko¹ta licenca za alkohol... :D

megaidiot

ma ja zapeo da se obogatim ma brzinu, al nesto ne ide sve po planu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Sve u svemu kod braæe Hrvata jeftinija oko 20e nego kod nas... Napredno...

Lazic


Glava Dole

Kako botine minusiraju Lazica hahahhaah pa prosto neverovatno, ejj realne snimke minusiraju... ispravljeno sve :D

zVuk

ja minusiram lazica, (ima admin. prava na forumu, pa moze i sam da vidi ko mu je dao minus) postao je opterecen vucketom i snsom....a to nije dobro za zdravlje...

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ostoja

Opu¹teno
Ja ga plusiram...
:-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

zVuk

najopustenije...mada bih vise voleo da lazic shvati da kad menjas govno za govno i dalje imas govno....i da ide da se voza i ne razmislja o politici u srbiji...to izaziva cir, a ne bih voleo da lazic dobije cir.....vidi bre kako je lepo vreme napolju, odoh na kosmaj da rostiljam....

@lazic: svrati, znas put...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

Kako da svrati kad je vucko kriv jer nema para da sipa gorivo

Lazic

Citat: zVuk poslato 24 Mart, 2019, 10:17
najopustenije...mada bih vise voleo da lazic shvati da kad menjas govno za govno i dalje imas govno....i da ide da se voza i ne razmislja o politici u srbiji...to izaziva cir, a ne bih voleo da lazic dobije cir.....vidi bre kako je lepo vreme napolju, odoh na kosmaj da rostiljam....

@lazic: svrati, znas put...
[srce] :-* Da zna¹ da bih voleo i nadam se da æe biti moguænosti...



@D¾imika:
Realno jeste... 2012-te sam imao platu 400e, vi¹e sam svega tada mogao da kupim za 400 nego danas za 600... D¾abe nam stabilan kurs kad bi po cenama evro trebalo da bude bar 200...

dzimika

Ne mozemo za takve stvari da krivimo samo jednog coveka, taj trend je inace svuda po evropi da su cene otisle gore za iste stvari a to je jer firma kad ne zna kako da povecaju profit oni povecaju cene proizvoda ili smanje gramazu za iste pare, a to se radi zbog cena akcija, to je onaj balon koji raste i nikako da pukne kao sto se desilo 20tih

Lazic

I to mi je jasno, ko nam je kriv ¹to smo gde smo, mnogo je veæa razlika izmeðu 400 i 600e, nego izmeðu 4000 i 6000... Al' ¹to nas pravi budalama 7 godina, to ne mogu da oprostim...
I ¹to da bi nas pravio budalama koristi muèeni deo Srba koji realno ne bi trebao da ima pravo glasa u kuænom savetu, a ne na izborima...


Citat: zVuk poslato 24 Mart, 2019, 07:53
ja minusiram lazica, (ima admin. prava na forumu, pa moze i sam da vidi ko mu je dao minus) postao je opterecen vucketom i snsom....a to nije dobro za zdravlje...
Nemam tolika prava, onaj peder pUff neæe da da... ;D Tj, kao i svi moram njega da cimam ako hoæu da saznam... A ne zanima me... :D Opu¹teno, kapiram da mo¾da malo preterujem, ali zaista bi mi srce bilo na mestu da ih vidim okaèene po nekim bagerima kao u Iranu...

bogdan

smanjenje kupovne moci , potrosacke korpe , legalna pljacka sopstvenog naroda , nazalost svetski trend

Lazic

Al' dok je dobar deo sveta poslednjih 30 godina zaraðivao, nas krali sve vreme... I sad me prilièno zabole kad nekom Nemcu smanje platu sa xxxx hiljada eura na yyyy hiljada eura...