Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: megaidiot poslato 21 Mart, 2019, 17:04
tamo u sred pustinje imaju farme krava i krave imaju klimu, a poceli su i da gaje voce i povrce hidroponikom.

Pa to ti ka¾em. U svinjcu nema klima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Poceli su da sluze alkohol tokom Ramazana, samo je pitanje vremena kad ce neko da pocne svinje da gaji....
Samo lagano  [rofl]

Lazic

https://www.youtube.com/watch?v=mo89AHBU-7I&feature=youtu.be#


Sve ovo znam odavno jer se sa Pecom dru¾im dugo godina preko fb, ali treba ljudi da èuju... Redovno ga tovarim ¹to je onda radio sa vuèiæem...

Boban_m

Ti, ti budjavi, dodji ovamo. A jesi li i ti muzicar? [doh]

https://www.youtube.com/watch?3&v=rn1c9-RhJ7I#

nesic1

#25984
http://dnevnagazeta.rs/2019/03/20/uznemirujuci-video-migrant-zapalio-prepun-autobus-dece-malisani-vristali-dok-je-goreo/?fbclid=IwAR3GFOMQUzdd5dqM6Msg-dSwRpRHJbTgqfHup2on2CjbdGP8NS-9MOLVzVU
--------------------
ЈУЧЕ КОСОВО – ДАНАС ДОЛОВО!

Халит и и Гранит Османкај већ три године живе у панчевачком насељу Долово. У њиховом власништву налази се пекара у којој мештани купују хлеб.

Међутим, на гостомпримство и поштовање, Албанци су одговорили провокацијом и претњама. Власници и запослени у пекари на друштвеним мрежама објавили су фотографије са симболом Велике Албаније - раширеним рукама које представљају црног орла.

Да претње не буду празно слово, браћа Османкај су објавила и фотографије на којој држе пушке. Преко ноћи је и Долово постало мета Велике Албаније.
https://www.facebook.com/milica.djurdjevic.39/posts/10215519431991300

Lazic


Ivicat

Zato amerikanci brane Ameriku u Evropi, Aziji, Africi,...

Lazic

A nekad vojska Albanije i na¹a bile k'o jedna...

El Jefe

http://скк.срб/2019/03/22/vladislav-djordjevic-koncept-seksualnog-uznemiravanja
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: Jecko poslato 21 Mart, 2019, 18:28
Poceli su da sluze alkohol tokom Ramazana, samo je pitanje vremena kad ce neko da pocne svinje da gaji....
Samo lagano  [rofl]
da li znas koliko kosta licenca za tocenje alkohola? cuo sam da je neka nenormalna cifra, a bas me zanima koliko nenormalna, a jos mi je zanimljivije da pokusam da izracunam koliko onda lokali zarade posto im se i to na kraju price isplati

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


dzimika

ja ne znam zasto je vama cudno sto na funkcijama drze idiote, kako mislite da bi mogli da kontrolisu pametne? Zasto rade sve ovo sto rade? Zato sto je sve to njihovim biracima zanimljivo i nemaju ni dovoljno sivih celija da shvate da je sve to prevara a kamoli nesto vise.
Sve u svemu, ako pogledate malo po unutrasnjosti pa cak i u Bg videcete njihove birace na svakom cosku, u autobusu kako citaju novine, setaju ulicom i slicno
A sve ovo sa "opozicijom" je samo sarena laza da se skrene sa bitnih tema i kako bi se progurale stvari koje oni zele da urade

nesic1

зато само хајдучија нам остала

Lazic

D¾oni, ¹to prièa¹ u mno¾ini...? Jedan se okru¾io idiotima...

dzimika

Pa nije on jedan, njih je dvojca, samo se jedan pojavljuje svuda a drugi gleda da se ne eksponuje samo cujes ovako kome je sve udario reket i sta sve poseduje

El Jefe

Демократија је убила више народа него сва остала уређења заједно.
Друштво за заштиту од животиња

Jecko

Citat: megaidiot poslato 22 Mart, 2019, 11:59
Citat: Jecko poslato 21 Mart, 2019, 18:28
Poceli su da sluze alkohol tokom Ramazana, samo je pitanje vremena kad ce neko da pocne svinje da gaji....
Samo lagano  [rofl]
da li znas koliko kosta licenca za tocenje alkohola? cuo sam da je neka nenormalna cifra, a bas me zanima koliko nenormalna, a jos mi je zanimljivije da pokusam da izracunam koliko onda lokali zarade posto im se i to na kraju price isplati

Kosta mnogo, cini mi se da je minimalna oko 250k evra (ima razlicitih dozvola) i moras da uplatis (opet nisam sigurna dal je i dalje isto) ali oko 1,2 miliona evra na racun ministarstva emirata u kom trazis dozvolu.
Isplati se posle nekog vremena ako lokal radi jer su i pica skupa, hrana je skupa, recimo da ako hocu da jedem i da pijem u boljem baru kostace me minimum 150e za jednu do dve osobe (i to sa nekim popustima). Klubovi, tu vec da bi popio pa pica (3-4) trebace ti 50e samo za to.
Muskarcima je svakako gore :D ovde ima svako vece negde "ladies night" i zene piju dzabe - negde celo vece, negde selektovana pica, negde tri pica, ali obrni okreni dosta manje nas kosta....

mareskin

Citat: Jecko poslato 23 Mart, 2019, 07:31
Citat: megaidiot poslato 22 Mart, 2019, 11:59
Citat: Jecko poslato 21 Mart, 2019, 18:28
Poceli su da sluze alkohol tokom Ramazana, samo je pitanje vremena kad ce neko da pocne svinje da gaji....
Samo lagano  [rofl]
da li znas koliko kosta licenca za tocenje alkohola? cuo sam da je neka nenormalna cifra, a bas me zanima koliko nenormalna, a jos mi je zanimljivije da pokusam da izracunam koliko onda lokali zarade posto im se i to na kraju price isplati

Kosta mnogo, cini mi se da je minimalna oko 250k evra (ima razlicitih dozvola) i moras da uplatis (opet nisam sigurna dal je i dalje isto) ali oko 1,2 miliona evra na racun ministarstva emirata u kom trazis dozvolu.
Isplati se posle nekog vremena ako lokal radi jer su i pica skupa, hrana je skupa, recimo da ako hocu da jedem i da pijem u boljem baru kostace me minimum 150e za jednu do dve osobe (i to sa nekim popustima). Klubovi, tu vec da bi popio pa pica (3-4) trebace ti 50e samo za to.
Muskarcima je svakako gore :D ovde ima svako vece negde "ladies night" i zene piju dzabe - negde celo vece, negde selektovana pica, negde tri pica, ali obrni okreni dosta manje nas kosta....

Meni se ne isplati da dolazim :D
I ovde me isto ko¹ta, samo bar nemam tolike putne tro¹kove :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ne popijem godi¹nje rakije za 50e... :o ;D