Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 19 Mart, 2019, 18:02
Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2019, 18:00
Miki hoæu i ja malo toga ¹to si pu¹io... ;D


Brate ljubav ka Islamu ljuubavvvv....
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce] [ljubav] [klanjam_se]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Mi smo uvek bili veæi papa od pape...

megaidiot

pa i jesmo, nasi ne slikaju pa da ti remete privatnost nego mere vreme

Jecko

Citat: CBRR1 poslato 19 Mart, 2019, 17:48
Citat: milomir22 poslato 19 Mart, 2019, 17:38
Citat: despic poslato 19 Mart, 2019, 15:00
Meni nije jasno o cemu je rec...

Poljoprivreda, uzgoj prasica u klasi do 30 kg i semensko bilje.

Prase koje je zavolelo dzamiju, ali je biljka sa Istoka neda da je prase jede...   ;D

Gde si CBR nema te 100 godina :D :D Ovo prase nema nista sa dzamijom nit gaji ikakve emocije prema istoj sem postovanja tudjih izbora.
Ovo prase se ne klanja nikome ni sada a ni nikada ;)

ps. Dok ne probam Lava, za mene je i dalje svinja kralj zivotinja

®or¾

 [rofl] [clapp], Ne poznajemo se ali mi se jako dopada kako razmi¹lja¹,osamdesetih sam boravio u Bagdadu,za vreme ramazana,bio klinac i sluèajno sa krovne terase video,kako krkaju u toku dana.Ocu napravio ozbiljan problem sa prvim,kom¹ijama.Nisam znao da se nesme ni gledati u tuðe dvori¹te.Bule poèele da urlaju kada su me videle,jedva izbegli skandal.Irak u to vreme,bio najliberalniji,uz Liban.E onda je jedan mladi pravnik iz Beograda,rekao sada æemo im jebati majku svako veèe.Makedonska putarska firma imala kompletnu,nabavku mesa iz Juge.Svako veèe smo pravili ro¹tilj,¹to gica,¹to ostalo.Pola kvarta zamiri¹e kada bacimo meso na gril,niko nije pravio nikakav problem [cheers]

Jecko

I mi ovde na terasama, balkonima zgrade (zajednicke prostorije) kobasice na rostilj, slaninica.... mirise, ma sve redno - nikom nista :)

viper

Peces a ne zoves 😉

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

Citat: Jecko poslato 20 Mart, 2019, 12:39
I mi ovde na terasama, balkonima zgrade (zajednicke prostorije) kobasice na rostilj, slaninica.... mirise, ma sve redno - nikom nista :)
bas htedoh da kazem kako je sranje sto ne smete da zderete i pecete prase u javnosti kad ono malo pogledam oko sebe, ovde u ausvicu ne smem ni na javnom nestu (osim na za to predvidjenim mestima), a ni na 'svojoj' terasi da raspalim rostilj - bez obzira da li je pile ili prase ili benigna tikvica cija konzumacija nikoga ne vredja, a od nedavno su lokalci izdejstvovali zakon da se zabrani konzumacija hrane u metrou, kazu smrdi im kebab, a realno lokalci i ne jedu u tranzitu, nego olos sa istoka i balkana dok ide sa jednog posla na drugi, tako da eto...

Lazic

Vidim da æu starost provesti u nekoj divljini...

CBRR1

Citat: Jecko poslato 20 Mart, 2019, 07:36
Citat: CBRR1 poslato 19 Mart, 2019, 17:48
Citat: milomir22 poslato 19 Mart, 2019, 17:38
Citat: despic poslato 19 Mart, 2019, 15:00
Meni nije jasno o cemu je rec...

Poljoprivreda, uzgoj prasica u klasi do 30 kg i semensko bilje.

Prase koje je zavolelo dzamiju, ali je biljka sa Istoka neda da je prase jede...   ;D

Gde si CBR nema te 100 godina :D :D Ovo prase nema nista sa dzamijom nit gaji ikakve emocije prema istoj sem postovanja tudjih izbora.
Ovo prase se ne klanja nikome ni sada a ni nikada ;)

ps. Dok ne probam Lava, za mene je i dalje svinja kralj zivotinja



:D :D :P

Lazic

I ja bih jeo kralja u Teheranu ili gde je veæ Pa¹teta... :D

U stvari pa i jedem ga svaki dan... :D Tamo bih ga jeo i za doruèak... Èek, ne valja, pa jedem ga i sad... Ni¹ta, zaboravite... :D

eclipse4

Citat: Jecko poslato 20 Mart, 2019, 07:36
Citat: CBRR1 poslato 19 Mart, 2019, 17:48
Citat: milomir22 poslato 19 Mart, 2019, 17:38
Citat: despic poslato 19 Mart, 2019, 15:00
Meni nije jasno o cemu je rec...

Poljoprivreda, uzgoj prasica u klasi do 30 kg i semensko bilje.

Prase koje je zavolelo dzamiju, ali je biljka sa Istoka neda da je prase jede...   ;D

Gde si CBR nema te 100 godina :D :D Ovo prase nema nista sa dzamijom nit gaji ikakve emocije prema istoj sem postovanja tudjih izbora.
Ovo prase se ne klanja nikome ni sada a ni nikada ;)

ps. Dok ne probam Lava, za mene je i dalje svinja kralj zivotinja

gde kupujes prasetinu tamo?

megaidiot

jes da ti kaze pa da ovi sto im tamo prisluskuju internet odma pohapse ekipu

ЯЭВОЛУТИОН

tako mi se neki ortak kurcio kako ima vutre po londonu  i da su naduvani svako vece....ja otisao tamo kad ono ilegala....kao idemo da se zabodemo u neku zabit tamo nas ceka lik koji valja pa onda idemo u tri picke aterina da se naduvamo, ali moramo da prespavamo tamo jer ima dosta patrola koje startuju vikendom naduvane i pijane vozace....
ja u to vreme kupovao na pet metara od vrata i duvao u povratku do gajbe....ceo lift nasmrdim i zadimim

https://www.youtube.com/watch?v=un6IKEWptNA#

vako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

#25975
Ima u svim vecim marketima prasetine, samo nije uvek dobar kvalitet ali se nadje.
Donosim iz Srbije dosta prsute, pecenice, kulena uvek tako da ako nije rostilj onda ima predjelo :)

Rev, za ovo zaista nije ilegala, nikoga nije briga sta radis u svojoj kuci, na svojoj terasi ili u svom dvoristu.
Svinjetine ima u slobodnoj prodaji svuda i nikakav problem nije.

edit: Bozic 2019


El Jefe

http://www.politika.co.rs/scc/clanak/425385/Registracija-traktora-i-mopeda-svake-godine
Нормално би било да овај закон важи за нова возила. У овој ненормалној држави закони важе у назад.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Jecko poslato 21 Mart, 2019, 12:38
Ima u svim vecim marketima prasetine, samo nije uvek dobar kvalitet ali se nadje.
...

Kako da bude dobar kvalitet mesa kad prasiæi tamo ne rastu obasuti sa puno pa¾nje i ljubavi :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

tamo u sred pustinje imaju farme krava i krave imaju klimu, a poceli su i da gaje voce i povrce hidroponikom.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 21 Mart, 2019, 12:57
http://www.politika.co.rs/scc/clanak/425385/Registracija-traktora-i-mopeda-svake-godine
Нормално би било да овај закон важи за нова возила. У овој ненормалној држави закони важе у назад.
Kriminalci na vlasti cede suvu drenovinu... Treba ih pobiti sve do jednoga... I sledeæe posle njih ako se budu isto pona¹ali... Ako neko ka¾e, ko æe da ih pobije, evo ja æu samo da ne odgovaram za njih kao za ljudska biæa...