Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Onoga olo¹a Rodiæa mlaðeg treba jebati bez vazelina...

ЯЭВОЛУТИОН

snaga lanca je jadnaka snazi najslabije karike...tu puca....prosecna plate je jedenje govna....minimalni dohodak je merilo....i to ne treba da bude socijalna kategorija....to treba da bude plata sa kojom moze da se zivi....ne da se imaju kola i stan na dedinju ali od koje moze da zivi dvoclana porodica a penzije trebaju da budu socijalna kategorija....ona treba da pokrije troskove zivota jedne osobe....kom penzioneru treba penzija od 120000 dinara...za lekove ili sta...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

To sam i ja pomislio odmah, i ne samo to nego da uvuce u sukob cak kao sto su mnogi predvideli

PECA BMW

Jos uporedo izlazi vest o pozivima za vojne vezbe u rezervnom sastavu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

nesic1

Grupa naoru¾anih kosovskih Albanaca ispalila vi¹e rafala u kur¹umlijskom selu Rastelica u blizini kontejnera u kome borave drvoseèe.
To je izjavio za agenciju Beta jedan od radnika koji je bio u ¹umi Milomir Stevanoviæ (47).

Incident se dogodio protekle noæi, a Stevanoviæ, koji radi u preduzeæu "Sunce trans", koje za Srbija ¹ume izvodi radove, ostao je sam u kontejneru na oko dva kilometra od administrativne granice s Kosovom, dok su ostali radnici oti¹li u Kur¹umliju po namirnice.

Stevanoviæ je kazao da je sa obli¾njeg brda na oko 400 metara od radnièkog kontejnera ispaljeno nekoliko rafala iz automatskog oru¾ja.

"Pucnjava je trajala oko pet minuta, a ja sam pobegao u ¹umu, na suprotnu stranu, kako bih prona¹ao signal za mobilni telefon. Na¹ao sam ga na nekoliko kilometara od kontejnera i pozvao policiju i kolege", rekao je Stevanoviæ.

Istovremeno, nedaleko odatle u selu Rastelica, u pet domaæinstava su pokradene vrednije stvari.

Me¹tanin Milomir Erakoviæ (63) u izjavi za agenciju Beta kazao je da su stanovnici tog sela u strahu i da za njih u tom kraju nema ¾ivota.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=02&dd=27&nav_category=16&nav_id=1511039

monsterbnt

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Februar, 2019, 16:00
Citat: mrle poslato 21 Februar, 2019, 13:23
Brnabiæka napravila sina, a kurcem nije mrdnula.
razmisljam...."jebem ti mater" sad deluje dvosmisleno ..... ili ipak ne

Konacno ces moci kazes ''OCA TI JEBEM'' a da ne budes peder
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Lazic

A ova pizdarija... Jedna u milion... Kakva gomila olo¹a, odakle su se stvorili...? Oseæam fizièko gu¹enje zato ¹to nam ovi upravljaju ¾ivotima...








Hurricane

https://www.blic.rs/vesti/beograd/beograd-dobija-jos-1000-komunalnih-policajaca-koji-ce-uskoro-dobiti-i-novo-ime/dqt8hx5


idemo, mora neko da gleda registracione nalepnice po parkinzima..



pre neki dan sam kom¹iji spasao Audija a4 da mu odnesu komunalci

slepci su mu zalepili upozorenje da æe da mu ga nose, po snegu na boèni prozor koje se usled otapanja skroz otcepilo i visilo



a pre toga i ko zna koliko kazni od 5000 din koje za èovek nije ni imao pojma da je ne¹to skrivio jer je uredno parkiran na urednom parking mestu



auto je bio u kvaru


a po re¹enju koje je visilo ostalo je bilo jo¹ dva dana do no¹enja..


Hurricane

da neko ne pita za¹to

na teritoriji grada Selegrada, NIJE dozvoljeno imati neregistrovano vozilo osim ako to nije u svom liènom dvori¹tu


znaèi nikakva parking mesta makar ih najurednije zakupljivali ili platili i neplatili kako god..


neregistrovano vozilo - otpad ili servis, taèka

ka¾njava se po 5000 din na svakih 24 sata

dzimika

ako parking pripada zgradi onda ne mogu nista, ako parcela gde je parking nije u sklopu vlasnistva zgrade onda mogu da pisu
u subotici su oborili sve te kazne na osnovu toga, jer su pisali kazne idioti u dvoristu zgrade

Lazic

Kod nas su probali da nam ukinu parking ispred zgrade, koji je inaèe deo parcele, tako ¹to su povukli 15 metara ¾ute linije od prvog parking mesta na ulici nazad do raskrsnice... Do¹li bili da nose kola i to pre podne, na sreæu bilo odgovornih kom¹ija pa ih oterali... Komunalci jednom pisali desetorici kom¹ija za blokadu po¾arnog puta, a "po¾arni" put njiva treæe klase i nije jebeni po¾arni put nego na¹e dvori¹te iza zgrade... Kad su ih nategli ispostavilo se da niko tu nije pisao kazne...

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2019, 18:01
snaga lanca je jadnaka snazi najslabije karike...tu puca....prosecna plate je jedenje govna....minimalni dohodak je merilo....i to ne treba da bude socijalna kategorija....to treba da bude plata sa kojom moze da se zivi....ne da se imaju kola i stan na dedinju ali od koje moze da zivi dvoclana porodica a penzije trebaju da budu socijalna kategorija....ona treba da pokrije troskove zivota jedne osobe....kom penzioneru treba penzija od 120000 dinara...za lekove ili sta...

Penzija valjda ide na osnovu onoga sto je uplacivano... nije fer da neko ko je bio lozac ima istu penziju kao npr neko ko je bio inzenjer i preko 40god radio u struci i za svo to vreme mu se odbijalo mnogo vise... sta je bitno dal mu treba ili ne, zaradio je to i zasluzio da uziva bar malo od svog rada i odmori pod stare dane... ali 120.000 je vec previse, ne znam koliku platu je onda taj imao, posteno je sigurno nije stekao, tu se slazem... ali oko onoga da svi imaju penziju taman koliko da pokrije troskove zivota ne...

megaidiot

cekaj bre, prvo kazes da je ok da zavisno od zarade imas i penziju tj. kome se vise odbijalo vise da mu se i da, a onda je 120.000 previse i nije posteno zaradjeno. odluci se jel jedno il drugo.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Glava Dole poslato 28 Februar, 2019, 14:02
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2019, 18:01
snaga lanca je jadnaka snazi najslabije karike...tu puca....prosecna plate je jedenje govna....minimalni dohodak je merilo....i to ne treba da bude socijalna kategorija....to treba da bude plata sa kojom moze da se zivi....ne da se imaju kola i stan na dedinju ali od koje moze da zivi dvoclana porodica a penzije trebaju da budu socijalna kategorija....ona treba da pokrije troskove zivota jedne osobe....kom penzioneru treba penzija od 120000 dinara...za lekove ili sta...

Penzija valjda ide na osnovu onoga sto je uplacivano... nije fer da neko ko je bio lozac ima istu penziju kao npr neko ko je bio inzenjer i preko 40god radio u struci i za svo to vreme mu se odbijalo mnogo vise... sta je bitno dal mu treba ili ne, zaradio je to i zasluzio da uziva bar malo od svog rada i odmori pod stare dane... ali 120.000 je vec previse, ne znam koliku platu je onda taj imao, posteno je sigurno nije stekao, tu se slazem... ali oko onoga da svi imaju penziju taman koliko da pokrije troskove zivota ne...
mlad si pa razumem....penzija je socijalna kategorija....da li mislis da neki vladin sluzbenik koji je celog zivota sedeo u kancu zasluzjuje penziju vecu od rudara koji je ceo zivot proveo u rudniku samo zato sto je od drzave dobijao vecu platu...ne nije je zaradio....rudar je zaradio i njumu i platu i penziju....pri tome prosecno penzioner koji je radio u rudniku dobije desetek ili petnaest penzija a kan sluzbenik 150 jer su njegovu uslovi na radu bili mnogo bolji i otisao je u penziju zdraviji ....izrcubaj sad uplate mesecne nekoga za godine radnog staza pa podeli sa brojem primljenih penzija....u nemackoj ides na komisiju koja ti procenjuje koliko ces da zivis pa ti na osnovu toga obracunava penziju...i uvek te zajebu.....jer zaracunavaju i stepen sigurnosti....dakle uplatio si 1000000 evra u toku radnog staza procene da ces ziveti jos 20 godina onda ti taj 1000000 podela sa 20 puta 12 pa jos sa nekim koeficijentom i tolika ti je penzija....ovde pandur ode sa 45 u penziju sa 35000 penzije i zivi jos 40 godina.....pa on nije toliko izdvojio za penzioni fond za 25 godina radnog staza....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!