Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

kad nisu culi za nepovratni ventil sad su definitivno culi eksploziju :D

Lazic

E, ali tri odrasla idiota u stanu, svima im izgleda bio zapu¹en nos... Zna¹ koliko smrdi plin u koncentraciji za eksploziju... I koliko dugo treba da curi... Videh jutros, 'ladno je pola stana izletelo napolje kroz male podrumske prozore... :o

UFF


Lazic

Uffe, ceo ¾ivot mi puna kuæa plinskih boca, ¹poreta, re¹oa, lampi, grejalica, brenera, ne znam na kakvim drogama treba da bude¹ da ti promakne praskavi gas... :o [facepalm] I jo¹ da se digne¹ u vazduh... :o


Lone Wolf

Будала, само каже "Тетка" и све решено.
Можда ова наша будала оде и извади га из затвора са својом тетком.
Пулин.
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 21 Februar, 2019, 11:03
http://www.nspm.rs/hronika/bivsi-nacelnik-generalstaba-kineske-vojske-osudjen-na-dozivotnu-kaznu-zatvora-zbog-primanja-i-davanja-mita-i-posedovanja-imovine-cije-poreklo-nije-mogao-da-dokaze.html
Pamtim to kao da je bilo danas, reèi moga oca pre skoro 40 godina, sine Kinezi æe osvojiti svet... U jednoj sf prièi iz tog vremena ka¾u da æe za par stotina godina na Zemlji biti samo jedna rasa nalik na Kineze...

mrle

Brnabiæka napravila sina, a kurcem nije mrdnula.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Mnogo,pitanja na koje na¾alost,svi veæ znamo odgovor.Jadno da jadnije te¹ko da mo¾e.U nekoj normalnoj dr¾avi za tako nesto komletno uredni¹tvo bi popilo pedalu,ukoliko ne bi sami podneli ostavke.Najgore je ¹to mi plaæamo te zajebante koji su o novinarstvu, mo¾da nekada,davno proèitali pone¹to.Novinari oèigledno nisu postali nikada [samoubistvo]


zVuk

na sajtu frankfurter rundschau-a nisam uspeo da nadjem tu vest....ako neko nadje, nek pusti link...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Boban_m

Samo u papirnom izdanju ;D

Lazic




Lazic

Kako reèe ministar policije neviðeno nasilje, maltene linè...

mrle

posle automobila, staviæe i na motore. Da se izdivljamo dok jo¹ mo¾e, pa da unuèiæima prièamo kako je nekad bilo...

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2019&mm=02&dd=24&nav_id=1509623&utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bprometa