Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: aæimo poslato 02 Februar, 2019, 02:07
D¾imka ENP ne ENC 😀

U brzini kucao pa pa zaboravio gde se kako zove, umor vec uzeo svoje

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ни ја не волим овог зализаног спа фрајера ал не капирам да неко јавно на интернету описује стање војске и колико људи дневно напусти исту јер то помаже непријатељу...




misa-pei

Ludilo velièine. Kompleks vi¹e vrednosti. Maksimalna sebiènost. Apsolutno taèno preneto. Svu tu stoku s blinkerima bih poslao u rudnik soli. Da se malo svedu na pravu meru.

I da se ne la¾emo, na motor bih ladno stavio blinkere i sirenu da mi stoka be¾i s puta :D :D :D. Zato ¹to je stoka i pla¹i se takvih vozila.
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole


nesic1

miki manojlovic postao bot izjavom "politika nasilja nikad ne dovodi ni do èega"

paeno sipci ga demantuju radnjom, proterase srbe one sto su ostali, zute kuce itd, obogatise se prodajom organa i vercom kojecega, picousti pokupovao sve umetnike i javne licnosti

El Jefe

Није постао бот, постао је говно од човека.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

да су глумци људи не би били глумци и глумци се хране аплаузом исто као и политичари

Kostić

био једном један велики глумац. толико је био велики и добар да је цео телевизор то знао и људи су га много волели. оно што телевизор није видео је сцена у атељеу кад он улази скоцкан пицикато оделце и вади малборо на шанк његови другови га грле весели пије се скуп виски а у ћошку седи лик и ћемани неку крџу. после и тај лик посто мало познат по једној улози ал не знам јел прешо на малборо. од дворских забављача до великих добротвора и интелектуалаца је исти пут као и од сеоске галаме до парламента. кад слава крене низбрдо и дајштадаш је добро. сетимо се велико бате који је сам себи скочио у уста кад је мислио да може да се трти у политици а школован је до курцаипо. ови модерни су изучили занат па су модификовали мудрости на тему политике и тако серуцкају сваки на свој начин а суштина је иста. глума. наравно има и глумаца који се не гаће по тим даскама ал такви су ретки. аплауз је јачи од хероина а са хероина се скида чајем од мака, па сад, ко мудар ко глумац.

да не причам о лику који је једна од икона аплауза који себи дозволи да непознатом лицу у обављању свог посла каже, знаш ти ко сам ја

ти си курац

кад је шерба ишо у школу да изучи макар нешто стално је вико ја ћу да будем глумац, сви га зајебавали са, ти ћеш да будеш јунац. ал човек испаде и глумац и песник и боем.

човек се повлачи на врхуцу каријере и остаје упамћен као величина. ако крене низбрдо зарад покушаја да и даље живи лагодно и задржи пажњу, обично добије римски ехо и ако му је таква жртва вредна џаба је зидо.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 02 Februar, 2019, 22:24
био једном један велики глумац. толико је био велики и добар да је цео телевизор то знао и људи су га много волели. оно што телевизор није видео је сцена у атељеу кад он улази скоцкан пицикато оделце и вади малборо на шанк његови другови га грле весели пије се скуп виски а у ћошку седи лик и ћемани неку крџу. после и тај лик посто мало познат по једној улози ал не знам јел прешо на малборо. од дворских забављача до великих добротвора и интелектуалаца је исти пут као и од сеоске галаме до парламента. кад слава крене низбрдо и дајштадаш је добро. сетимо се велико бате који је сам себи скочио у уста кад је мислио да може да се трти у политици а школован је до курцаипо. ови модерни су изучили занат па су модификовали мудрости на тему политике и тако серуцкају сваки на свој начин а суштина је иста. глума. наравно има и глумаца који се не гаће по тим даскама ал такви су ретки. аплауз је јачи од хероина а са хероина се скида чајем од мака, па сад, ко мудар ко глумац.

да не причам о лику који је једна од икона аплауза који себи дозволи да непознатом лицу у обављању свог посла каже, знаш ти ко сам ја

ти си курац

кад је шерба ишо у школу да изучи макар нешто стално је вико ја ћу да будем глумац, сви га зајебавали са, ти ћеш да будеш јунац. ал човек испаде и глумац и песник и боем.

човек се повлачи на врхуцу каријере и остаје упамћен као величина. ако крене низбрдо зарад покушаја да и даље живи лагодно и задржи пажњу, обично добије римски ехо и ако му је таква жртва вредна џаба је зидо.
nije sa svima tako...ima glumaca kojima je apaluz smetao....osim u teatru....nisu se palili na tapsanje po ramenu...ostali su svoji...umrli rano i uglavnom u bedi, ali se nisu prodali......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Hurricane

ko jos veruje kuriru, debil jeste ali je izvuceno iz konteksta, nekom iz debilne vlasti seo na zulj, a karleusa se vratila nikad jaca i jednom izjavom zapusila usta  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Kad si pre uspeo da stigne¹ kuæi, otrezni¹ se i veæ pi¹e¹ ??? :D





Citat: misa-pei poslato 02 Februar, 2019, 16:41
I da se ne la¾emo, na motor bih ladno stavio blinkere i sirenu da mi stoka be¾i s puta :D :D :D. Zato ¹to je stoka i pla¹i se takvih vozila.
Èak ne mora¹ ni blinkere, sumanuto jak far i ablend 100 puta i svi be¾e... Testirano jo¹ 2011-te sa prvim ksrenonom... :D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

milomir22

Po ovome ti je jasno ko im je ciljna grupa i ko ih glasa, mahom penzosi sto gledaju farmu, zadrugu i parove. Jbt koliko vucic ponizava svoj narod ovakvim glupostima, a mozda i jesmo za ponizavanje.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

...isto tako je jasno da ta ciljna grupa cini vecinu glasaca u srbiji...sto ujedno razresava dilemu tvoje druge recenice...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Linc silovanje nasilje by zona sumraka...


Smrt SVIMA!!!!