Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Biker-Boy poslato 01 Februar, 2019, 13:57
На сајту Б92, на тему несреће у Дољевцy и погибије жене, неко поставио коментар-“Јадна жена”.
Ботови на то реаговали са преко 300 минуса.

ОНИ СУ ЧИСТО ЗЛО!!!

trebalo je to da se slika , da se prosledi ljudima da vide sta botovi rade
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Oni su nacistièka propagandna ma¹inerija.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: Hurricane poslato 01 Februar, 2019, 20:06
...somina jedna problem su mu fekalije kucnih ljubimaca

dok pola grada nema kanalizaciju na korak od 22. veka, a druga polovina se kupa u sopstvenim govnima, govnar jedan, seme mu jebem

govno govnarsko jedno

on ce dnka analizu da radi, gnjida jedna usrana i govnjiva, mrs mamu ti jebem

https://www.blic.rs/vesti/beograd/beogradani-inspektori-ce-uzimati-dnk-vasih-pasa-a-kad-vas-nadu-ceka-vas-kazna/22ws0lz



eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 01 Februar, 2019, 20:31
Citat: Biker-Boy poslato 01 Februar, 2019, 13:57
На сајту Б92, на тему несреће у Дољевцy и погибије жене, неко поставио коментар-“Јадна жена”.
Ботови на то реаговали са преко 300 минуса.

ОНИ СУ ЧИСТО ЗЛО!!!

trebalo je to da se slika , da se prosledi ljudima da vide sta botovi rade


treba vesati javno sve one koji su vladi a sa njima i botove...bez izuzetaka.......narod to treba da radi.....


a ovo da je vazduplohov povredjen je 90% laz....jer se tako na "sudu" prolazi jeftinije.....verovatno ce mu raditi natezanje lica

Lazic

#25564
Ba¹ me zanima kako misle da doðu do dnk mog psa...? I ne skupljam govna za njim jer neæe da kenja po trotoarima, parkovima i ulicama, ¹ta ga znam izgleda je stidljiv, mora uvek da se zavuèe u neko ¾bunje... Po¹to tu obièno sere veæina kuèiæa ja bi morao da pokupim sva govna pa dnk analiza da naðem koje je od mog psa, pa ostala da vratim na lice mesta...




http://rs.n1info.com/Zdravlje/a457009/Beograd-sampion-u-zagadjenosti-vazduha.html?fbclid=IwAR2TKQU2w8rq-wYNVJ13spXoTUP83-3Ybl2czr0QYZrz9OqD6CCdPFAVRe0

Obeæava gradonaèelnik razne projekte koji æe uèiniti Beograd zdravijim, izmeðu ostalog i zabranu grejanja na fosilna goriva... Godinama slu¹ao kako nam je struja previ¹e jeftina i kako se previ¹e ljudi greje na struju i kako mora da poskupi i kako ljudi moraju da preðu na alternativna goriva... Kakva gomila pajsera, nesposobnjakoviæa i olo¹a... Inaèe i u tekstu bezoèna la¾ da su saobraæaj i industrija odgovorni za zagaðenje... Kola novija nego ikad, ne pamtim kad sam video auto, autobus ili kamion da dimi kao ¹to su nekad... Koja to industrija radi toliko dobro sa toliko zastarelim postrojenjima pa zagaðuje ceo grad...? Jedini razlog zagaðenja na celom Balkanu je ¹to su poslednjih godina zbog skupe struje mnogi pre¹li na drva, ugalj, brikete i pelete...

ЯЭВОЛУТИОН

stani bre lazicu...jeftina ili skupa struja....dogovori se...ovi na vlasyi kazu najeftinija na svetu a ti sada skupa...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Marièiæu ne pravi se blesav, jesu godinama prièali kako nigde nema jeftinije struje(¹to je bila i tada la¾) i da je svuda u svetu nedopustivo da se ljudi greju na struju i da je eps u gubicima zbog niske cene i da mora da se digne na ekonomski isplativ nivo i da narod mora da preðe na alternativna goriva...

ЯЭВОЛУТИОН

apropo kerova....vlasnickih....za svako zaseravanje i nekupljenje treba kazna od 1000 evra....a lutalice lepo u kafileriju pa pobiti one koje ne usvoje....svi psi koji nisu za priplod kastrirati...rasni ili ne....oni koji imaju pse za priplod moraju imati registrovanu odgajivacnicu koja ispunjava normative za broj pasa koji drzi i uzgaja...psi vlasnika moraju biti cipovani i dnk mora biti u bazi ljubimaca.


ovo je prevod iz nemackog zakona.....od pre desetak godina....i zamislite tamo nema govana i nema pasa lutalica....psi se oduzimaju od nesavesnih vlasnika.....

hteli ste evropske standarde...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

@lazic

meni da je kako ttreba nebi bila skupa, ovako je preskupa....nema 230v ni na jednoj fazi....otprilike kao da ti pekar naplati veknu od kilo....a ona 700 grama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Isti problem, jednom sam izmerio 150V cak

Lazic

@Alja:
Ma to rade pekari, lekari sumnjam i apotekari... Dileri droge naroèito... Pro¹le godine za æerkin roðendan jurio da kupim plastiène èa¹e od po litre, naðem u radnji, na deklaraciji pi¹e 0.5L, gledam ne¹to mi èudne, doðem kuæi i do vrha stane 0.4...

@D¾imika:
Veæina modernih ureðaja æe da radi i na 150 volti, ne raèunajuæi grejna tela... Za tv i komp i punjaèe za telefone nije toliki problem, ali kad ukljuèi¹ rernu pa èeka¹ sat vremena da se zagreje i 3 sata da ispeèe je veæ ozbiljan problem...

Boban_m

Prema medjunarodnoj konvenciji, ciji potpisnik je i Srbija, svaka zemlja ima odredjen broj tzv karbon kredita, to je kolicina CO2 koju ima pravo da emituje u vazduh. Sad se EU sjetila da zemlje Balkana znacajnu kolicinu struje prave iz ulja. I onda su rekli "aha sad cete da platite porez za ekstra CO2 koji emitujete". I tako cete vi dragi potrosaci u Srbiji placati otprilike 1/3 skuplju struju uskoro, ako je tacno ono sto sam procitao u vezi poskupljenja.

Lazic

Mislim da bi bilo dovoljno da im pripretimo izgradnjom nuklearki... ;D

dzimika

Znao sam da ce se pojaviti, ali ako vec lazu da je omasio ENC zasto ne kazu da je za ENC ogranicenje 30kmh a ne 150

https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1091450095223169025?s=09&fbclid=IwAR1nfoeR9yXIspvHV_w6vC88MM061WLhj1rBP0eqxYt6UffNsse-UJb4yIY

Conti-Moto

Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2019, 23:42
Mislim da bi bilo dovoljno da im pripretimo izgradnjom nuklearki... ;D

Babiæa za direktora nuklearke ...!!!!
Novo !!!
Conti ROAD !!

milomir22

Citat: Boban_m poslato 01 Februar, 2019, 23:39
Prema medjunarodnoj konvenciji, ciji potpisnik je i Srbija, svaka zemlja ima odredjen broj tzv karbon kredita, to je kolicina CO2 koju ima pravo da emituje u vazduh. Sad se EU sjetila da zemlje Balkana znacajnu kolicinu struje prave iz ulja. I onda su rekli "aha sad cete da platite porez za ekstra CO2 koji emitujete". I tako cete vi dragi potrosaci u Srbiji placati otprilike 1/3 skuplju struju uskoro, ako je tacno ono sto sam procitao u vezi poskupljenja.

Ovo ce malo teze da se desi, makar dok ne udjemo u eu, a to znaci nikad.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m


aæimo

D¾imka ENP ne ENC 😀

Kostić

Citat: Laziæ poslato 01 Februar, 2019, 23:42
Mislim da bi bilo dovoljno da im pripretimo izgradnjom nuklearki... ;D

;D

србија има угља да се греје и прави струју за триста година

Kostić

Citat: Hurricane poslato 01 Februar, 2019, 13:11
da li je moguæe da su ovoliko retardirani ovi ¹to pi¹u komentare ili ovi ¹to im poveruju

juèe ceo dan ni jedan jedini komentar, a danas vidi ovo

znam, sve retardirano

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3198603/uhapsen-vozac-zorana-babica-u-teskoj-saobracajci-kod-doljevca-stradala-zena-a-babic-prosao-opasnim-lomovima/komentari

е ти сад мош се пријавиш да возиш бабића мада је онај луђи од свих нас кад је успео да промаши траку... ја једном пролетео тамо где се градила наплатна ал није било живе душе и кад сам улетео међ оне зидове моторем са 299 искидало ми се говно на фронцле