Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 12 Decembar, 2018, 18:06
Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2018, 01:18
Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Decembar, 2018, 15:02
Поздравили те Вучела и Остоја Лимар. Прваци опозиције!  [rofl] [rofl] [rofl] А џукела Шоштар је само лопужа, мада све је ближи Вођи и клану.
Vrlo dobro znas kakav stav i misljenje imam protiv aktuelne uprave u Partizanu. Ti svoje hvalis na sva usta. Nismo isti. ;)
A и даље идеш на утакмице... И као, против њих си. 'Ајде не фолирај се без везе.
Ja na utakmice idem jos od tinejdzerskih dana i nikada nisam prestao da idem. Ti si, koliko mi se cini, od skoro ponovo poceo da ides ? Jel tako ?
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Прошле суботе био први пут на стадиону после 15-ак година. Ред је био да се са наследницима обележи датум када сте постали комшије светског првака, а и да деца виде наш највећи и најлепши стадион. При том је хуманитарна акција била, сав приход за децу са КиМ. Искрен да будем, питање је када ћу поново ићи на стадион. Превише сам постао конформиста за такав вид праћења фудбала. Или превише сам матор за такве ствари. А што се баскета тиче, прошле године отворила се могућност за сезонске карте, па што је не искористити, зар не?!

Zeljkamp

Jel sada kapiras da nismo isti ?! ;)
TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

@zeljkamp
eto vidis ....on covek nije ni navijao za zvezdu...on navija sada za fmp kojiem niko nemoze da zabrani da se zove zvezda....eto ni tvorzan nije zvao cokija na zakusku....nisu oni deo sd...privatan klub.
ja kupio dve sezonske za tribinu a non stop sam sa klincem ili klinca neko vodi u parter 4 kad ja nemogu...na tribini mi neprijatno....ne znam da li navijaju za sebe ili za klub....dole u parteru 4 se osecam kao kuci....doduse malo mi nedostaje Dugi da svojim podugackim recenicama napusava protivnike i sudija...ali nadoknadicemo to za njega....znam ja da je on svaku tekmu u lozi i da sad odozgo napusava.

trenutno sam u fazi indoktrinacije cetvorogodisnje cerke...jos je u roze fazi ali polako joj kupujem crno bele detalje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 14 Decembar, 2018, 10:30
Jel sada kapiras da nismo isti ?! ;)
Да, да, ја сам опортуниста који не зна за "љубав и верност" свом "вољеном" клубу и "нисам вечна опозиција" власти. А ви сте све то, а притом су вам вође на трибини дошле са Севера, руководиоци у свим секцијама људи из власти или блиски њој... Никако нисмо исти...

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Decembar, 2018, 15:07
Citat: Zeljkamp poslato 14 Decembar, 2018, 10:30
Jel sada kapiras da nismo isti ?! ;)
Да, да, ја сам опортуниста који не зна за "љубав и верност" свом "вољеном" клубу и "нисам вечна опозиција" власти. А ви сте све то, а притом су вам вође на трибини дошле са Севера, руководиоци у свим секцијама људи из власти или блиски њој... Никако нисмо исти...
sad hoces da kazes da na tribinu mogu da dodju neki tamo bez potpore vlasti i ljudi u drzavnim strukturama....vama kriminalac vodi tribinu takodje ...znas onog zbog koga je prekinut mec sa italijanima....eno ga na tribini....ovi kod nas cuvaju vucicevog sina....i oni su kriminalci....ali mi ne podrzavamo stoku ni u rupi ni u humskoj, mi ne velicamo kriminalce zbog malo radosti....vazura je peder, dzukelic nije ali je pizda, ali ne mogu se uporediti sa ljivavim glavama koji vode vas klub....sa velikom pomoci drzave...
i zelim vasesem klubu da uefa nadje ono sto trazi i da vas ukine...ali ne brinem ja vec cete naci neki klub kome niko nece moci da zabrani kako ce da se zove...provereno sljaka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

admin!!!! tema za Bulshit...

viper

Ceo forum je tema za bulshit😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

a sta je sa vojskom kosova?niko nista?

mali_zmaj

Ni¹ta,vojska Kosova sa podr¹kom Amera,ima da bude formirana i kraj. Na¾alost tome je tako,narodu se ne ratuje..,tako da ta opcija propada!! Mislim æorsokak,ne jebe nas niko dva odsto,podr¹ke nigdje,al veæ smo i nauèili na to!! Jbg.

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang


mi¹ko_kolo

Само, тај исти Цане је заборавио да су они једини у Србији имали један цео спортски центар дат им на управљање, издавање термина другима, издавање локала у закуп, најмање 1.500.000 динара месечно од чланарине из школе ватерпола (и то пре 9-10 година)... А довде их је довео човек који им је и сада на челу клуба - Шоштар, говно неопевано, пандан Дукљанину из КК.

Zeljkamp

Misko, brate, nisi ni svestan kolike komplekse imas... Majke mi !
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Хоћеш да кажеш да ово није истина?! Сестрић моје жене тренирао тамо пар година. У генерацији са Шилобадовим сином. 2007, 2008, 2009-е била месечна чланарина 5000 динара. За то ништа нису добијали од опреме, све су куповали родитељи. Имали су три клуба у дечјем узрасту: П1, П2 и Бањицу. Сада тврде да имају 350 деце. Нека је и тада толико било, простом рачуницом се долази до 1.750.000 динара месечно. Само од чланарина. А где су паре од термина који су издавани другима? Од локала који су издавани закупцима? Не помињем спонзоре и улагања државе.  И ја имам комплексе?! Не, ви имате манију гоњења и комплекс више вредности и сматрате да свет треба да постоји само за и због вас. Јер сте ви, је л' те, уберменш Глодари. Мајке ми!

Lazic

Pojma nemam o èemu vas dvojica...


Lazic

Ma ne bre to, uop¹te vas ne razumem...