Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 23:09
https://twitter.com/dusanmasic/status/1071492915250249730

Petre, tvoje li je ovo dete.?

20 godina a veæ olo¹...

Sta tebi tu  nije jasno?
Studio B i jos neke televizije imaju uredjivacku politiku koja podrzava vlast, kao sto na primer N1 i jos neke podr¾avaju opoziciju. Naravno da ce i prilozi o ovakvom i slicnim dogadjajima biti politicki obojeni u zavisnosti na kojoj su televiziji prikazuju.

Inace, meni je drago da je moj poziv preko foruma da ne propustite dogadjaj imao efekta, vidim, svi ste bili.
Procene o broju ljudi se razlikuju, opet u skladu sa uredjivackom politikom medija koji objavljuje i krecu se od minimalizovanja do preterivanja u broju prisutnih. Al Jazeera i jos neke tv za koje bi se moglo reæi da su u ovom slucaju objektivne, procenile su na nekoliko hiljada. To otprilike slika i pokazuje, uzimajuæi u obzir duzinu i sirinu povorke i broj ljudi koji staje na jedan kvm i mozda jos neki broj koji nije stao u kadar.
I to je otprilike i mera, sto se broja tice.

A videli ste francuze. Ali tamo nema opozicionih lidera i govornika koji u principu vise ucesnika odbiju nego sto privuku. Ali, realno, niste vi Francuzi...



DraganPavlicevic

Onomad sam predlo¾io adminu da pojedince odstrani sa ovog foruma.Jednostavno ne pripadaju ovde. Sada povlaèim predlog;ti pojedinci su nam ovde neophodni, jer nemamo koga drugog da napu¹avamo.A da zaslu¾uju ekolo¹ko pu¹enje, zaslu¾uju za sve pare.

bogdan

sinoc ba¹ èuh podatak , imaju skoro 3500 botRova , ili srpskom reèju   la¾ova

dzimika

Imaju oni mnogo vise, 3500 bez onih idiota koji su u stranci i slepi kod ociju, naicicete da takve na fb, tacno se vidi da nisu botovi, primer onog lika iz Su sto je Jageru onako prikroveno pretio, mozda ne bas pretio ali "skretao paznju"  ne mogu sad da se setim imena i prezimena tacno, ali takvi su opasniji od botova jer su stvarni

Lazic

Citat: petar357 poslato 09 Decembar, 2018, 11:38
Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 23:09
https://twitter.com/dusanmasic/status/1071492915250249730

Petre, tvoje li je ovo dete.?

20 godina a veæ olo¹...

Sta tebi tu  nije jasno?
Studio B i jos neke televizije imaju uredjivacku politiku koja podrzava vlast, kao sto na primer N1 i jos neke podr¾avaju opoziciju. Naravno da ce i prilozi o ovakvom i slicnim dogadjajima biti politicki obojeni u zavisnosti na kojoj su televiziji prikazuju.

Inace, meni je drago da je moj poziv preko foruma da ne propustite dogadjaj imao efekta, vidim, svi ste bili.
Procene o broju ljudi se razlikuju, opet u skladu sa uredjivackom politikom medija koji objavljuje i krecu se od minimalizovanja do preterivanja u broju prisutnih. Al Jazeera i jos neke tv za koje bi se moglo reæi da su u ovom slucaju objektivne, procenile su na nekoliko hiljada. To otprilike slika i pokazuje, uzimajuæi u obzir duzinu i sirinu povorke i broj ljudi koji staje na jedan kvm i mozda jos neki broj koji nije stao u kadar.
I to je otprilike i mera, sto se broja tice.

A videli ste francuze. Ali tamo nema opozicionih lidera i govornika koji u principu vise ucesnika odbiju nego sto privuku. Ali, realno, niste vi Francuzi...



Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

E da vezano za par hiljada ljudi sinoæ: terajsebreutripièkelepematerinevi¹e


viper

Laziæu nemoj se nervirati.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Ej bre da mi je neko rekao pre 20 godina da æe danas moja deca da idu na proteste zbog istih razloga kao mi pre 20 godina, pobegao bih jo¹ onda, majke mi...

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:00
Citat: petar357 poslato 09 Decembar, 2018, 11:38
Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 23:09
https://twitter.com/dusanmasic/status/1071492915250249730

Petre, tvoje li je ovo dete.?

20 godina a veæ olo¹...

Sta tebi tu  nije jasno?
Studio B i jos neke televizije imaju uredjivacku politiku koja podrzava vlast, kao sto na primer N1 i jos neke podr¾avaju opoziciju. Naravno da ce i prilozi o ovakvom i slicnim dogadjajima biti politicki obojeni u zavisnosti na kojoj su televiziji prikazuju.

Inace, meni je drago da je moj poziv preko foruma da ne propustite dogadjaj imao efekta, vidim, svi ste bili.
Procene o broju ljudi se razlikuju, opet u skladu sa uredjivackom politikom medija koji objavljuje i krecu se od minimalizovanja do preterivanja u broju prisutnih. Al Jazeera i jos neke tv za koje bi se moglo reæi da su u ovom slucaju objektivne, procenile su na nekoliko hiljada. To otprilike slika i pokazuje, uzimajuæi u obzir duzinu i sirinu povorke i broj ljudi koji staje na jedan kvm i mozda jos neki broj koji nije stao u kadar.
I to je otprilike i mera, sto se broja tice.

A videli ste francuze. Ali tamo nema opozicionih lidera i govornika koji u principu vise ucesnika odbiju nego sto privuku. Ali, realno, niste vi Francuzi...



Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

E da vezano za par hiljada ljudi sinoæ: terajsebreutripièkelepematerinevi¹e



ma samo 5-6 ljudi bilo.....

https://www.facebook.com/vuciceve.lazi/?hc_ref=ARRzJGmRyaiK6V-_VXu2wSdkRsuNoocyBICblZTVnr7_a7XKrsC7DK75S9fXsCpRhqg&fref=nf&__xts__
  • =68.ARBBkIukHkODEESv8mzG98nUqNopTv2KkNsbqfGuvd0x_fBK8yZNTHkhNELdEMY89vAClfHGCwj9_QZH6dETOD-rEOZpPy655H65E6dCa8S431QRuV_M_A_k-wIyxgmzr6gjdWFiXCmiiiKEjo7pyKU1MDbR-sPzDrRMCxJGpOSTFkIYSv5n&__tn__=kC-R


    sta li ce rade ovi kad nema vise bajatih sendvica?...udju u tudji cmar i tamo se hrane dalje govnima ili uginu ko i ostali paraziti?

mkt

u vreme nekih izbora al n mogu da se stim kojih imam fotografiju tih botova
fotku jbga ne mogu da nadjem, imam je negde u arhivi
fotografisao sam u kpgt-u negde na spratu njih jedno 70 80 ljudi sedi za kompom u majicama sns-a tada

viper

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:26
Ej bre da mi je neko rekao pre 20 godina da æe danas moja deca da idu na proteste zbog istih razloga kao mi pre 20 godina, pobegao bih jo¹ onda, majke mi...
Nisi jo¹ uvek zakasnio.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: mkt poslato 09 Decembar, 2018, 15:52u vreme nekih izbora al n mogu da se stim kojih imam fotografiju tih botova
fotku jbga ne mogu da nadjem, imam je negde u arhivi
fotografisao sam u kpgt-u negde na spratu njih jedno 70 80 ljudi sedi za kompom u majicama sns-a tada
Moderna fa¹istièka propaganda ma¹inerija.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: mkt poslato 09 Decembar, 2018, 15:52
u vreme nekih izbora al n mogu da se stim kojih ......sedi za kompom u majicama sns-a tada

kad izabrali kostunicu?

zVuk

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:00
Citat: petar357 poslato 09 Decembar, 2018, 11:38
Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 23:09
https://twitter.com/dusanmasic/status/1071492915250249730

Petre, tvoje li je ovo dete.?

20 godina a veæ olo¹...

Sta tebi tu  nije jasno?
Studio B i jos neke televizije imaju uredjivacku politiku koja podrzava vlast, kao sto na primer N1 i jos neke podr¾avaju opoziciju. Naravno da ce i prilozi o ovakvom i slicnim dogadjajima biti politicki obojeni u zavisnosti na kojoj su televiziji prikazuju.

Inace, meni je drago da je moj poziv preko foruma da ne propustite dogadjaj imao efekta, vidim, svi ste bili.
Procene o broju ljudi se razlikuju, opet u skladu sa uredjivackom politikom medija koji objavljuje i krecu se od minimalizovanja do preterivanja u broju prisutnih. Al Jazeera i jos neke tv za koje bi se moglo reæi da su u ovom slucaju objektivne, procenile su na nekoliko hiljada. To otprilike slika i pokazuje, uzimajuæi u obzir duzinu i sirinu povorke i broj ljudi koji staje na jedan kvm i mozda jos neki broj koji nije stao u kadar.
I to je otprilike i mera, sto se broja tice.

A videli ste francuze. Ali tamo nema opozicionih lidera i govornika koji u principu vise ucesnika odbiju nego sto privuku. Ali, realno, niste vi Francuzi...



Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

E da vezano za par hiljada ljudi sinoæ: terajsebreutripièkelepematerinevi¹e



lazicu ti u u svoj svojoj mrznji prema pickoustom, ne vidis da se ponasas  kao pickousti.....prozoves coveka, on ti odgovori bez psovki i uvreda, a ti ga onda psujes jer nemas argumentovan odgovor, pri tom si urednik na forumu, a ne postujes pravila foruma jer znas da za tebe pravila na forumu ne vaze....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

Citat: eclipse4 poslato 09 Decembar, 2018, 15:55
Citat: mkt poslato 09 Decembar, 2018, 15:52
u vreme nekih izbora al n mogu da se stim kojih ......sedi za kompom u majicama sns-a tada

kad izabrali kostunicu?
Mislim kad je tadic pao

Lazic

@zVuk:
Misli¹ da to ne radim namerno? I to samo zato ¹to sam stariji i stalo¾eniji nego pre 20 godina... Laziæ od onomad bi magarca veæ banovao u¾ivo uz posetu maksiofacijalnoj...

Ako ti ba¹ smeta, baci me na ignore... :P

zVuk

pa sta onda imas protiv preCednika, kad vec usvajas njegov obrazac ponasanja..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Pa ako si ti do¾iveo da se pona¹am k'o preCednik ¹ta da ti ka¾em? Jeste, zloupotrebljavam polo¾aj na forumu da pièkaram idiota, ko ga jebe, to sam radio mnogo pre nego ¹to sam bio "vlast", a i sad mi nije te¹ko da se sam banujem kad mu ka¾em da je retard, olo¹ i babojebac... Slaba mi tolerancija na kretene, kriv sam...

eclipse4

Citat: mkt poslato 09 Decembar, 2018, 17:33
Citat: eclipse4 poslato 09 Decembar, 2018, 15:55
Citat: mkt poslato 09 Decembar, 2018, 15:52
u vreme nekih izbora al n mogu da se stim kojih ......sedi za kompom u majicama sns-a tada

kad izabrali kostunicu?
Mislim kad je tadic pao

zato sam se i nasalio za kostunicu :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

petar357

Citat: DraganPavlicevic poslato 09 Decembar, 2018, 12:41
Onomad sam predlo¾io adminu da pojedince odstrani sa ovog foruma.Jednostavno ne pripadaju ovde. Sada povlaèim predlog;ti pojedinci su nam ovde neophodni, jer nemamo koga drugog da napu¹avamo.A da zaslu¾uju ekolo¹ko pu¹enje, zaslu¾uju za sve pare.

Onomad si predlagao adminu... pa sada povlacis predlog... sta li ces sutra?
Tvoje misljenje je kao vetrokaz, okrece se èas ovako èas onako.
A zabole mene ba¹ i za tvoje predloge i za tvoje misljenje.

Pri tome, opsednut si ekoloskim pusenjem, cenim da imas iskustva u tome.