Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr


petar357

Citat: ®or¾ poslato 07 Decembar, 2018, 20:36
[srednjiprst] duvaj ga mamlaze :-*

Ne rasipaj energiju preko neta.
Nadam se da se vec spremas za sutra. Nemoj mi samo reci da ne dolazis...

CBRR1

Citat: petar357 poslato 07 Decembar, 2018, 20:39
Citat: Nika poslato 07 Decembar, 2018, 19:59
Kakav skup? Gde?

Posle toliko vremena docekaste neku akciju a ti pitas - gde?
Ti ostani da drzis polozaj za tastaturom, kao i ostali. [rofl]


Ko se bre jos lozi na politiku?

®or¾

Nego  hrabri Perice sprema¹ li se za odbranu Kosova,od tebe se oèekuje da vièe¹ " zamnom" ili samo sere¶ po tastaturi.  [povracanje]?Naravno da mi na pamet ne pada da podr¾im gomilu imbecila ali jo¹ manje æu podr¾avati tvoju usranu opciju [povracanje]

CBRR1

Citat: ®or¾ poslato 07 Decembar, 2018, 20:46
Nego  hrabri Perice sprema¹ li se za odbranu Kosova,od tebe se oèekuje da vièe¹ " zamnom" ili samo sere¶ po tastaturi.  [povracanje]?Naravno da mi na pamet ne pada da podr¾im gomilu imbecila ali jo¹ manje æu podr¾avati tvoju usranu opciju [povracanje]

Ne postoji taj koji se sprema za Kosovo...

®or¾

Cbrr1 misli¹ ne postoji normalan?

CBRR1

Citat: ®or¾ poslato 07 Decembar, 2018, 20:52
Cbrr1 misli¹ ne postoji normalan?


Ne,ne postoji bas nikakav...boli ih patka...

Boban_m

Prelistavam novine danas i vidim opasna hajka na Obradovica, prijetio nekoj tamo. Kao da je to nesto novo na politickoj sceni Srbije. Mora da je cacnuo gdje nije trebao. Zna neko o cemu se radi?

®or¾

Ma budaletina,pretio predsednici svog odbora,zato ¹to je re¹ila da podnese ostavku

mkt

pocece ozbiljno da se kuva
izgurace ovog mamlaza uskoro

MIGE

Citat: Boban_m poslato 07 Decembar, 2018, 20:56
Prelistavam novine danas i vidim opasna hajka na Obradovica, prijetio nekoj tamo. Kao da je to nesto novo na politickoj sceni Srbije. Mora da je cacnuo gdje nije trebao. Zna neko o cemu se radi?
sacekaj koji mesec da vidis gde je presla i sve ce ti biti jasno..a i jasno ti je ciji su mediji u srbiji..sam zakljuci...

Lazic


Lazic


viper

Tipièna glupaèa.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic






Petre reci ne¹to...

PECA BMW

Dosli bugari da vide rasvetu ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 23:53





Petre reci ne¹to...


govori lazicu,koliko...sta, :)

boli petra kurac jede sad bajat sendvic i pije vodu sa slavine


Boban_m

#24878
Drugari iz medija, jel imaju redakcije neke bot generatore (software)? Gledam niz botovskih komentara u Novostima koji je sastavljen  od tako anemicnih prostih recenica pa jbt...ja ne vjerujem da to pisu ljudi, pa ljudi imaju po definiciji neki stepen imaginacije, to nas izdvaja od ostalih vrsta.

- Oni kao da nisu svesni da i njihovi ljudi pate.
- ©iptari misle "nek je nama lo¹e,samo da Srbima bude gore".
- Politika i potezi Pristine stete i nama i Albancima sto pre treba da se urazume.
- Albance nije briga ni za svoj narod, a kamoli nas.
- Pristina vodi politiku koja ide stramputicom, itd, itd...

Zamisli zacne te neki tekst i ti hoces da das svoj komentar i napises tako nesto ;D


monsterbnt

#24879
Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 23:09
https://twitter.com/dusanmasic/status/1071492915250249730

Petre, tvoje li je ovo dete.?

20 godina a veæ olo¹...

Otac joj je neki glavonja u sns tipa kaludjerica il nesto slicno....

Citat: Boban_m poslato 09 Decembar, 2018, 06:10
Drugari iz medija, jel imaju redakcije neke bot generatore (software)? Gledam niz botovskih komentara u Novostima koji je sastavljen  od tako anemicnih prostih recenica pa jbt...ja ne vjerujem da to pisu ljudi, pa ljudi imaju po definiciji neki stepen imaginacije, to nas izdvaja od ostalih vrsta.

- Oni kao da nisu svesni da i njihovi ljudi pate.
- ©iptari misle "nek je nama lo¹e,samo da Srbima bude gore".
- Politika i potezi Pristine stete i nama i Albancima sto pre treba da se urazume.
- Albance nije briga ni za svoj narod, a kamoli nas.
- Pristina vodi politiku koja ide stramputicom, itd, itd...

Zamisli zacne te neki tekst i ti hoces da das svoj komentar i napises tako nesto ;D



Internet tim sns ima toliko posla da je nemoguce smisliti bilo sta ozbiljnije... Ne znam kako je u novostima al kod nas se komentari odobravaju automatski, fitrira jedino psovke, jer je isto tako nemoguce toliku kolicinu komentara na svim tekstovima obraditi.
Smrt SVIMA!!!!