Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

То је хтео и Чаушеску, да свако има телевизор којим ће се контролисати шта се у кући прича. Ал не уведоше те нове телевизоре па су морали да гледају његово стрељање на обичним.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

 [rofl] Zanimljiva ideja,mada ja imam utisak da æe Perica i dru¹tvo,pred izbore obezbediti i besplatnu struju i televizore ( leteæe) i poveæanje pemzija za nikad veæi procenat i povratak omladine iz inostranstva u zemlju Dembeliju i Kosovo je Srbija i i i...............  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

mislis li da bi rumunima bilo bolje ili gore nego sada....tada dolazili u srbiju da rade a i danas dolaze....osim sjaja u centru bukuresta gde god odes jad i beda....erotska zadnjica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: El Jefe poslato 19 Novembar, 2018, 11:18
То је хтео и Чаушеску, да свако има телевизор којим ће се контролисати шта се у кући прича. Ал не уведоше те нове телевизоре па су морали да гледају његово стрељање на обичним.

Zato sto su istocnjaci amateri.
Lepo zapadnjak izmisli mobilni, pa napravi kompletnu infrastrukturu da ti on postane nezamenljiv u svakodnevnom zivotu. Pa mu onda ne bude dovoljno da zna sta pricas, s'kim pricas, gde si, sa kim si, cak i kad je mobilni ugasen. Pa onda napravi lepo drustvenu mrezu, pa golu poznanicu na njima, pa znaju sad i sta pricas, i sta kuckas, i gde si, i sa kim si, i ko su ti ortaci, i gde su oni, i sa kim su oni, i sta kupujes, i koji plateznu moc imas, i koje racune imas i na kom mestu, i sta jedes, i sta volis, i cemu si sklon, i koji su ti poroci, i koja su ti verovanja, i sve ostale nebitne sitnice.  :) I za divno cudo, njih niko ne planira da strelja. Sta ti je moc poznanice u mrezastim carapama.  :)

Lazic

Predugaèak naziv za Android...

Hattrick



Kostić

danas je kuracdan al niko u selu ne deli cveæe ko za osmi mart


Lazic

Kad sam se poslednji put merio bio sam 188, ti si vi¹i od mene bar 3-4-5cm...

El Jefe

Можда га се плашиш па ти се чини да је виши од тебе
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Mihajla da se pla¹im... :o Sva¹ta... ;D Kakav bi to bio prijatelj da izaziva strah...? :D Ah da, stra¹an pijatelj... ;D ;D ;D


Lazic

Neka, dogoreæe i njima jednom...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


petar357


Ajde da sada ne spominjemo politiku i ko je protiv koje opcije... ovo oko penzija...

Zar mislite da drzava nije mogla (u situaciji kada se veci deo penzija i javnih plata isplacivao iz stranih kredita) da ne smanjuje penzije nego da odstampa potreban novac za to? Cak i da ih nominalno poveca...
A i sada, ovu razliku koja se pojavila, da nastampa koliko treba i da vrati?

Nista to ne bi bilo novo, bilo je i za vreme Slobe a i posle Slobe, doduse ne toliko drasticno.
Drzava ima pravo da vodi monetarnu politiku (a uz to i politiku kursa) i ne bi se ni spominjale tuzbe pojedinaca medjunarodnom sudu i protivzakonitosti ove ili one vrste.

I tako, onda... penzija ostala npr. 30.000 ali nije 250 evra nego 200 ili 150.
I onda, formalno, nicije zakonsko pravo na penziju nebi bilo ugrozeno...



Boban_m

Srbija ima samostalnu monetarnu i fiskalnu politiku? Sjajno.

El Jefe

Могу само поводом твог виђења економије да ти другарски кажем. Хајд не сери.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾