Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

 :o Au,jebote ¹ta nam je reekoo,pa gde si ti Petre,ne posti¾e¹ da se pojavljuje¹ na forumu,od silnih partijskih obaveza?Pa ajde kenjaj jo¹ malo,da vidimo koliko æe ovaj put biti potrebno za dovoljnu kolièinu minusa.Izgleda Laziæ nije na mre¾i ali ima tu jo¹ ljudi kojima ide¹ na toja¹e,svojim nesuvislim komentarima i virenjem iz poglavièinog gluteusa [povracanje]   [srednjiprst]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: PECA BMW poslato 18 Novembar, 2018, 11:50
Citat: MIGE poslato 17 Novembar, 2018, 18:27
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3156775/baka-nada-iz-grocke-je-otisla-na-salter-poste-i-tamo-dozivela-nezapamceni-sok-podigla-sam-penziju-ali-kada-sam-prebrojala-novac-ocima-nisam-verovala

Na pocetku : MISLILA DA SE PO©TAR ©ALI, KAD ONO
a dalje u tekstu  :  kada je na ¹alteru ugledala iznos koji joj sleduje
vidi se da nemas pojma....postari dele penzije na salteru poste...ne donose svima na kucni prag....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: petar357 poslato 18 Novembar, 2018, 17:36
Citat: mkt poslato 17 Novembar, 2018, 22:33
A u medjuvremenu par svetlosnih godina od nas...
http://rs.n1info.com/a436594/Svet/Svet/Incidenti-na-protestima-u-Francuskoj.html?fbclid=IwAR2-mU0G4-0fD3Y5qNVxZ0orWyF6VY4EOvMRJ22Mzb1S6OR75Go7tX8pYog

Jel vidite kako se organizuju protesti, a ne ona smejurija od letos sa blokadama puteva...

Vlast vas je pustila da serete po netu koliko god hocete po raznim mrezama, portalima i forumima.
Time sami sebi stvarate privid da ste ljuti opozicionari. A kad treba da se uradi nesto u realnom vremenu i prostoru - æorak. Tek onda se u stvari vidi i koliko ste sposobni i koliko vas ima.

Ali bez brige, imate net, tu ste jaki kao zemlja...  [rofl] [rofl] [rofl]


Seæam se takvih kao ti pre 20+ godina, po vama je i milo¹eviæ jo¹ na vlasti... Mizerni nesreæni glupaci kojima je du¹evna hrana da podjebavaju druge... Tuga...

petar357


quote author=®or¾ link=topic=6733.msg850396#msg850396 date=1542556867]
:o Au,jebote ¹ta nam je reekoo,pa gde si ti Petre,ne posti¾e¹ da se pojavljuje¹ na forumu,od silnih partijskih obaveza?Pa ajde kenjaj jo¹ malo,da vidimo koliko æe ovaj put biti potrebno za dovoljnu kolièinu minusa.Izgleda Laziæ nije na mre¾i ali ima tu jo¹ ljudi kojima ide¹ na toja¹e,svojim nesuvislim komentarima i virenjem iz poglavièinog gluteusa [povracanje]   [srednjiprst]
[/quote]

Jako mi je zao sto ti se moji postovi ne svidjaju. Ne ocekujes valjda da cu da pisem u skladu sa tvojim misljenjem?

Cudi me da do sada nisi primetio koliko me minusi pogadjaju. Post koji nije zatamnjen smatram neuspesnim...

Nego, hoæete li najzad neku akciju da organizujete? Eto, kao Francuzi na primer. U stvari, vi ste akciju oko cena goriva imali jos pre par meseci...  [rofl] [rofl]

petar357

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2018, 18:34
Citat: petar357 poslato 18 Novembar, 2018, 17:36
Citat: mkt poslato 17 Novembar, 2018, 22:33
A u medjuvremenu par svetlosnih godina od nas...
http://rs.n1info.com/a436594/Svet/Svet/Incidenti-na-protestima-u-Francuskoj.html?fbclid=IwAR2-mU0G4-0fD3Y5qNVxZ0orWyF6VY4EOvMRJ22Mzb1S6OR75Go7tX8pYog

Jel vidite kako se organizuju protesti, a ne ona smejurija od letos sa blokadama puteva...

Vlast vas je pustila da serete po netu koliko god hocete po raznim mrezama, portalima i forumima.
Time sami sebi stvarate privid da ste ljuti opozicionari. A kad treba da se uradi nesto u realnom vremenu i prostoru - æorak. Tek onda se u stvari vidi i koliko ste sposobni i koliko vas ima.

Ali bez brige, imate net, tu ste jaki kao zemlja...  [rofl] [rofl] [rofl]


Seæam se takvih kao ti pre 20+ godina, po vama je i milo¹eviæ jo¹ na vlasti... Mizerni nesreæni glupaci kojima je du¹evna hrana da podjebavaju druge... Tuga...

Lazicu, ti vrlo dobro znas koliko je ljudi izlazilo na ulice i koliko cesto da protestuju protiv Milosevica. A sada? Znaci, nije ti bas neko poredjenje.

mkt


Lazic

Citat: petar357 poslato 18 Novembar, 2018, 18:43

Lazicu, ti vrlo dobro znas koliko je ljudi izlazilo na ulice i koliko cesto da protestuju protiv Milosevica. A sada? Znaci, nije ti bas neko poredjenje.

Poredio sam tebe od pre 20 godina sa tobom danas... Ali jesi u pravu za brojeve, oèigledno je danas mnogo bolje...


monsterbnt

Ja vam lepo reko da ga ne prizivate.... Taman covek pomisli da se zagrcno na sendvic, a on opet ispliva...
Smrt SVIMA!!!!

petar357

Citat: monsterbnt poslato 18 Novembar, 2018, 22:23
Ja vam lepo reko da ga ne prizivate.... Taman covek pomisli da se zagrcno na sendvic, a on opet ispliva...

Dobro, tebe i razumem... Ipak si ti covek koji u svojoj rodjenoj zemlji radi za nemacku propagandnu agenciju. Treba i zaraditi tu platu...

Lazic

Bespotrebna ¾uè...

megaidiot

Citat: petar357 poslato 18 Novembar, 2018, 17:36
Citat: mkt poslato 17 Novembar, 2018, 22:33
A u medjuvremenu par svetlosnih godina od nas...
http://rs.n1info.com/a436594/Svet/Svet/Incidenti-na-protestima-u-Francuskoj.html?fbclid=IwAR2-mU0G4-0fD3Y5qNVxZ0orWyF6VY4EOvMRJ22Mzb1S6OR75Go7tX8pYog

Jel vidite kako se organizuju protesti, a ne ona smejurija od letos sa blokadama puteva...

Vlast vas je pustila da serete po netu koliko god hocete po raznim mrezama, portalima i forumima.
Time sami sebi stvarate privid da ste ljuti opozicionari. A kad treba da se uradi nesto u realnom vremenu i prostoru - æorak. Tek onda se u stvari vidi i koliko ste sposobni i koliko vas ima.

Ali bez brige, imate net, tu ste jaki kao zemlja...  [rofl] [rofl] [rofl]



ko smo mi, a ko ste vi?

Kostić

#24632
te zapadnjaèke divlja¹tine i tuèe nisu merilo petre. tiha smrt le¾i u nekupovini goriva a koliko ljudi nije kupilo gorivo od poskupljenja ne pi¹e u novine. interesantno ti je ovo, 'vlast vas je pustila'. nisam siguran da vlast mo¾e ikome i¹ta da zabrani...

ako sto ljudi ne kupi po sto litara goriva recimo, nego samo za hitno, tih sto ljudi neæe da se vozi. to za sobom povlaèi manji broj vozila u saobraæaju, manje ¹anse drumskoj mafiji da uzne neki dinar u d¾ep dima deci za u¾inu, manji broj kazni kod sudije, slabije prodaje guma i da ne nabrajamo èega sve manje i sve to zarad prevelike akcize èitaj jarma i haraèa na taj jedan litar goriva.

ko gubi?

tiha smrt je mudrost ¾ivota petre, a ne tuèe po medije i navijanja

lo¹a strana ove prièe je da je narod pomalo priglup pa vlast to koristi. da je mudar, vlast bi kleèala narodu na kolenima.

MIGE


Kostić

#24634
dug je zao drug. preèesto se ljudi koji su du¾ni glorifikuju kao ¾rtve i to nije dobro. ja kad nisam imo pare za struju, sedeo sam tri meseca bez struje u zimskom periodu i u ladnoj kuæi. da je upitanju otimaèina zbog neplaæene prekr¹ajne kazne pa da èoek bude ¾rtva, jer je to klasèna mafija¹ka reket ¹ema, al ako je du¾an za ne¹to ¹to je koristio a nema da plati, e jebiga. oprost duga je vrlina a vrline su bo¾ja dela al bog ne postoji

a ovaj batica ¹to mu je oteo kolica koja ne sme da mu otme po zakonu, za otimanje istih treba da dobije malj od pet kila u èelo da razbistri mozak

Kostić

interesntno je da ne sme da se otme kuæni ljubimac i to kao stavka pod brojem jedan jel... i sad neko nema da plati dug al ima kuèe od iljadu evra koje je kupio za pare kao da je stvar i posvetio mu svu ljubav sveta... pa jebotebog

kepo

Jel Petar onaj Pit iz Nis?

Lazic

Ma jok bre, Mi¹ka odavno ne zanima forum, eno ga veæ se godinama lomata po vrletima... Krenuo tvojim stopama... ;D Inaèe ni stil ni reènik ni nalik... I jo¹ Pit da bude za av, sva¹ta... ;D





Citat: Kostiæ poslato 19 Novembar, 2018, 07:14
interesntno je da ne sme da se otme kuæni ljubimac i to kao stavka pod brojem jedan jel... i sad neko nema da plati dug al ima kuèe od iljadu evra koje je kupio za pare kao da je stvar i posvetio mu svu ljubav sveta... pa jebotebog
To je stra¹no... Pogotovo za oba takva sluèaja na planeti...

El Jefe

Ако немаш пара да платиш искључе ти струју. Па ти онда одузму децу јел немаш струју. Куче ти оставе.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

najavljen nov zakon....televizor ce biti na 24 volta i bice oslobodjen poreza i carine  i svaki stan ce imati svoj pretvarac kako oni kojima iseku struju mogu da nastave ga gledaju reality programe i prate velike uspehe gospodara....ta struja ce biti besplatna i dostupna svima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11