Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Petre ti li si 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Jbg neodoljiv je sendvic, mnogi su poklekli pred njim  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

misa-pei

Citat: Ivicat poslato 30 Oktobar, 2018, 08:48


Другачије је некад било друштво и другачији смо ми били људи. Овај линк одлично говори о томе:

http://www.novosti.rs/…/clanci.119.html:580123-Atentat-na-t…

Тада се за поседовање пиштоља без дозволе добијала махом новчана казна, а људи који би одрали овог аутобуског манијака би били народни хероји.

Време у којем живимо је време зечева и стоке ситног зуба.[/i]

Sve je to lepo, samo je èlanak u jednom, vrlo bitnom detalju netaèan. Studenta su ubili na¹i milicajci, jer je i on izvukao oru¾je i trèao (za atentatorom). Kad svi povade oru¾je, ne zna¹ ko je kriv, a ko prav. Puca¹ u svakog ko mo¾e da puca na tebe. To je mana cele prièe. Da je onajk drugi uhvaæen zahvaljujuæi narodu, to je istina.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hattrick

Ali su zato postene sudije svalili to ubistvo na ledja onog Jermena, i popi on 20 godina lagano. :D
Ako nista drugo, makar u tome je kontinuitet bez mane. :D

bobangsxr

Citat: viper poslato 30 Oktobar, 2018, 11:09
Pa sad je aktuelno u svetu da su Srbi najgori i najveæi zloèinci, prema tome sve zabranjuj.
Jo¹ onaj puèkousti prièa kako je Srbin kriv za poèetak prvog svetskog rata.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

A ko je u stvari kriv?

Kostić

Citat: misa-pei poslato 30 Oktobar, 2018, 15:43
Citat: Ivicat poslato 30 Oktobar, 2018, 08:48


Другачије је некад било друштво и другачији смо ми били људи. Овај линк одлично говори о томе:

http://www.novosti.rs/…/clanci.119.html:580123-Atentat-na-t…

Тада се за поседовање пиштоља без дозволе добијала махом новчана казна, а људи који би одрали овог аутобуског манијака би били народни хероји.

Време у којем живимо је време зечева и стоке ситног зуба.[/i]

Sve je to lepo, samo je èlanak u jednom, vrlo bitnom detalju netaèan. Studenta su ubili na¹i milicajci, jer je i on izvukao oru¾je i trèao (za atentatorom). Kad svi povade oru¾je, ne zna¹ ko je kriv, a ko prav. Puca¹ u svakog ko mo¾e da puca na tebe. To je mana cele prièe. Da je onajk drugi uhvaæen zahvaljujuæi narodu, to je istina.

zato civilno stanovni¹tvo ne treba da nosi oru¾je po ulici. eto, stradao je èovek ni kriv ni du¾an iz najbolje namere

viper

Citat: bobangsxr poslato 30 Oktobar, 2018, 18:34
Citat: viper poslato 30 Oktobar, 2018, 11:09
Pa sad je aktuelno u svetu da su Srbi najgori i najveæi zloèinci, prema tome sve zabranjuj.
Jo¹ onaj puèkousti prièa kako je Srbin kriv za poèetak prvog svetskog rata.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока


A ko je u stvari kriv?

Principi :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

Citat: bobangsxr poslato 30 Oktobar, 2018, 18:34
Citat: viper poslato 30 Oktobar, 2018, 11:09
Pa sad je aktuelno u svetu da su Srbi najgori i najveæi zloèinci, prema tome sve zabranjuj.
Jo¹ onaj puèkousti prièa kako je Srbin kriv za poèetak prvog svetskog rata.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

A ko je u stvari kriv?
Bosanci :)

El Jefe

У случају атентата на амбасадора Турске нико није од грађана био наоружан. Чак постоји тврдња одбране да је једног пролазника убио нехотице једон од милиционера (оба су била у цивилу) из службеног пиштоља ТТ. Кога занима
http://istorija20veka.rs/wp-content/uploads/2017/08/2017_2_08_Petrovic.pdf
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Pa u to vreme je ta prièa i kru¾ila,dodu¹e nezvanièno [neampojma]

Kostić

eto, znaèi ni obièna ulièna murija ne treba da nosi oru¾je po ulici, a i koj æe im kurac, osim da se kurèe. a kako se oni kurèe, tako se kurèi i narod. a kad se svi kurèe, uvek najebe neko ko nije ni kriv ni du¾an

Hattrick

Ja sam za to da sve od oruzja bude u slobodnoj prodaji, u slobodnom posedu, i na slobodnom nosenju. Svi pistoljski kalibri, i puscani kalibri do 7.62x39.
Kriminalci svakako imaju oruzje, psihopate, ubice, navijaci, reketasi, zelenasi, takodje svakako imaju, nose i koriste. Policajci, policijski narko dileri, policijski telohranitelji narko bosova i mafijasa takodje. Jedini ko je jebena stranka je narod. Oruzje je sloboda. Jednom godisnje kompletan lekarski pregled, i kompletan psiholosko/psihijatrijski pregled o svom trosku, i dokle god lekarski konzilijum utvrdjuje sopstvenom odgovornoscu da je osoba fizicki i mentalno sposobna da nosi oruzje, da se dozvoli svakome slobodno nosenje oruzja. I slobodnu nuznu samoodbranu sebe, i treceg lica oruzjem. Materijalnih stvari ne, dokle god onaj ko otima ne zapreti oruzjem. A tada i onaj kome je preceno, i oni okolo koji su to videli, imaju pravo da ga lise zivota zbog direktne pretnje smrcu. Toliko od mene.  :)

Boban_m

"God made the men but Sam Colt made them equal" ;D

®or¾

Citat: Boban_m poslato 30 Oktobar, 2018, 20:48
"God made the men but Sam Colt made them equal" ;D
Citat: Hattrick poslato 30 Oktobar, 2018, 20:37
Ja sam za to da sve od oruzja bude u slobodnoj prodaji, u slobodnom posedu, i na slobodnom nosenju. Svi pistoljski kalibri, i puscani kalibri do 7.62x39.
Kriminalci svakako imaju oruzje, psihopate, ubice, navijaci, reketasi, zelenasi, takodje svakako imaju, nose i koriste. Policajci, policijski narko dileri, policijski telohranitelji narko bosova i mafijasa takodje. Jedini ko je jebena stranka je narod. Oruzje je sloboda. Jednom godisnje kompletan lekarski pregled, i kompletan psiholosko/psihijatrijski pregled o svom trosku, i dokle god lekarski konzilijum utvrdjuje sopstvenom odgovornoscu da je osoba fizicki i mentalno sposobna da nosi oruzje, da se dozvoli svakome slobodno nosenje oruzja. I slobodnu nuznu samoodbranu sebe, i treceg lica oruzjem. Materijalnih stvari ne, dokle god onaj ko otima ne zapreti oruzjem. A tada i onaj kome je preceno, i oni okolo koji su to videli, imaju pravo da ga lise zivota zbog direktne pretnje smrcu. Toliko od mene.  :)
[dobarpost] Tako je,Hetrika za predsednika,pa da se re¹im par lopurdi u okru¾enju  [ninja]

misa-pei

Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 19:36
У случају атентата на амбасадора Турске нико није од грађана био наоружан. Чак постоји тврдња одбране да је једног пролазника убио нехотице једон од милиционера (оба су била у цивилу) из службеног пиштоља ТТ. Кога занима
http://istorija20veka.rs/wp-content/uploads/2017/08/2017_2_08_Petrovic.pdf

Koliko ja znam, student je bio naoru¾an i pogodio ga je policajac koji je mislio da je i student atentator. A zvaniènih verzija i presuda smo se svi nagledali, jo¹ od '45.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

ja nisam pacifista iako sam pobornik da se oru¾je ne nosa po ulici, a kala¹ mi je feti¹ odmalena... mada ne vidim potrebu za lekarskim pregledima jer ih nema ni krajm ni murija, pa ¹to mi dimamo. ok, ako se 'atrikovo usvoji javte duznem par ljubimaca ;D

Hattrick

Citat: Kostiæ poslato 30 Oktobar, 2018, 20:56
...ako se 'atrikovo usvoji javte duznem par ljubimaca ;D

Prvo Potvrda iz Laze, da oni garantuju za tebe, pa cemo da razmotrimo zahtev. :D

Kostić

Citat: misa-pei poslato 30 Oktobar, 2018, 20:56
Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2018, 19:36
У случају атентата на амбасадора Турске нико није од грађана био наоружан. Чак постоји тврдња одбране да је једног пролазника убио нехотице једон од милиционера (оба су била у цивилу) из службеног пиштоља ТТ. Кога занима
http://istorija20veka.rs/wp-content/uploads/2017/08/2017_2_08_Petrovic.pdf

Koliko ja znam, student je bio naoru¾an i pogodio ga je policajac koji je mislio da je i student atentator. A zvaniènih verzija i presuda smo se svi nagledali, jo¹ od '45.


u ovom ¹to je hefe otkaèio pi¹e da su panduri u civilu sluèajno ¹etali, da je treæi lik u prolazu seo u auto i odvezo ga u bolnicu, sve u svemu, bez domaæe logistike to ne bi pro¹lo jer je tile imo prejaku nevidljivu 'muriju il ¹ta veæ', tako da nije nelogièno da je bio upravo sluèajan scenario hvatanja i da se nisu ta dva pandura sluèajno ume¹ala ovi bi i zapalili na kraju ako ih narod pre toga ne skenja i nije nelogièno da niko nije znao ko je ko pa se pucalo nasumice ko je gde video utoku

tako da, mi¹a zbori mudro :)

Kostić

Citat: Hattrick poslato 30 Oktobar, 2018, 21:04
Citat: Kostiæ poslato 30 Oktobar, 2018, 20:56
...ako se 'atrikovo usvoji javte duznem par ljubimaca ;D

Prvo Potvrda iz Laze, da oni garantuju za tebe, pa cemo da razmotrimo zahtev. :D
ahahahhahah. mda, pa koj æemi kurac kala¹ ako sam zdrav? da ga gledam to mogu i na netu ;D

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 30 Oktobar, 2018, 20:48
"God made the men but Sam Colt made them equal" ;D

Upravo.  [thumb_up] :)