Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 29 Oktobar, 2018, 16:20
Ih kako bi nas drugaèije dr¾ali pod kontrolom... Znaèi prvo pobiti politièare i popove...,pa onda Jovo nanovo!!
Jasno meni da raja mora da se dr¾i pod kontrolom nekako, ali dr¾ave i religije to rade potpuno pogre¹no...

mali_zmaj

jin-jang

Ivicat

Samo zanemarujete jednu bitnu stvar. Ne u vezi one napucane, vec u vezi ratova. Ljudi su od uvek ratovali. Daleko vise vremena je bilo ratno stanje nego mir. Zar mislite da ce od sada nesto biti drugacije? Tesko. Mnogi su se tome nadali kroz istoriju ali u praksi ispadne "malo" drugacije. Tako da, kosmopolite, pacifiti, drugovi, na pogresnome ste putu :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 16:10
Citat: ®or¾ poslato 29 Oktobar, 2018, 13:55
Citat: Jecko poslato 29 Oktobar, 2018, 12:46
Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 11:05
Ma jok. Pogledaj snimak sa venèanja ¹ta je uradila od sebe... Tuga...

Nikad mi nece biti jasno kako se te zene toliko zanesu....
Strasilo...
Dva grama mozga to ne¹to,¹ta god da je nema i mogao je da je o¾eni samo takva buzdovanèina.Majko mila,¹ta uradi lujka od sebe [povracanje] [ludak]
Proèitah negde da je to on hteo... Pakao...










Citat: misa-pei poslato 29 Oktobar, 2018, 14:39
Samo da je ne ubije kamenac :D :D :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [srce] :-*






Kostiæu, divni nenormalni stvore...  :-* [srce]

Planeta bez granica i bez religija, jedini spas za èoveèanstvo...

znas lazicu...i jevreji su bile kosmopolite....samo mali broj njih se uzdao u naciju i veru....pole drugog svetskog rata njihovo vidjenje stavri se dosta promenilo....granice treba da budu kineski zidovi a religija treba da bude oduzeta crkvi i predata narodu....

kao sto vidis ima vise vidjenja....sto je problem da dodjes pod kineski zid da bi videli da li ce da te puste u zemlju....osim ako ne dodjes sa 100000 drugara pod oruzjem ne vidim razlog da te ne puste....imigranti traze bolji zivot, ali ako ih neko ne zaposli bez papira ima tamo da se nacekaju ili dobiju malo bolji zivot od bivse a losiji od sadasnje sredine...ja bih voleo da svi zaintresovani odu u nemacku i da imaju 6 meseci da se predomisle....posle toga ih ne bi ni primio nazad....iamma ja neke drugare koji rade preko ali ovde popravljaju zube....ali kurce se kolima....a nemaju pare za cika zubu preko....a kad se razbole i lece se ovde o mom trosku....a dolaze sa 1000 evra da potrose za par dana....otisli su tamo da bi radili kao konji po 14 sati dnevno da bi imali veci tv nego ja, novija kola nego ja i da bi isli negde na letovanje...i to na kredit....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

QQ kud pomenu,da se leèe o tvom tro¹ku,priziva¹ Petra

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Oktobar, 2018, 16:33
Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 16:10
Citat: ®or¾ poslato 29 Oktobar, 2018, 13:55
Citat: Jecko poslato 29 Oktobar, 2018, 12:46
Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 11:05
Ma jok. Pogledaj snimak sa venèanja ¹ta je uradila od sebe... Tuga...

Nikad mi nece biti jasno kako se te zene toliko zanesu....
Strasilo...
Dva grama mozga to ne¹to,¹ta god da je nema i mogao je da je o¾eni samo takva buzdovanèina.Majko mila,¹ta uradi lujka od sebe [povracanje] [ludak]
Proèitah negde da je to on hteo... Pakao...










Citat: misa-pei poslato 29 Oktobar, 2018, 14:39
Samo da je ne ubije kamenac :D :D :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [srce] :-*






Kostiæu, divni nenormalni stvore...  :-* [srce]

Planeta bez granica i bez religija, jedini spas za èoveèanstvo...

znas lazicu...i jevreji su bile kosmopolite....samo mali broj njih se uzdao u naciju i veru....pole drugog svetskog rata njihovo vidjenje stavri se dosta promenilo....granice treba da budu kineski zidovi a religija treba da bude oduzeta crkvi i predata narodu....

kao sto vidis ima vise vidjenja....sto je problem da dodjes pod kineski zid da bi videli da li ce da te puste u zemlju....osim ako ne dodjes sa 100000 drugara pod oruzjem ne vidim razlog da te ne puste....imigranti traze bolji zivot, ali ako ih neko ne zaposli bez papira ima tamo da se nacekaju ili dobiju malo bolji zivot od bivse a losiji od sadasnje sredine...ja bih voleo da svi zaintresovani odu u nemacku i da imaju 6 meseci da se predomisle....posle toga ih ne bi ni primio nazad....iamma ja neke drugare koji rade preko ali ovde popravljaju zube....ali kurce se kolima....a nemaju pare za cika zubu preko....a kad se razbole i lece se ovde o mom trosku....a dolaze sa 1000 evra da potrose za par dana....otisli su tamo da bi radili kao konji po 14 sati dnevno da bi imali veci tv nego ja, novija kola nego ja i da bi isli negde na letovanje...i to na kredit....

Ne znam ko se pri zdravoj pameti leèi u Srbiji, u dr¾avnom (bud¾etskom) zdravstvu ako mo¾e da uzme nemaèko zdravstveno osiguranje.

Èinjenica je da tamo obièan ¹ljaker od plate mo¾e pristojnije da ¾ivi, materijalno, ostalo je svakako do èoveka.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Ivicat poslato 29 Oktobar, 2018, 16:30
Samo zanemarujete jednu bitnu stvar. Ne u vezi one napucane, vec u vezi ratova. Ljudi su od uvek ratovali. Daleko vise vremena je bilo ratno stanje nego mir. Zar mislite da ce od sada nesto biti drugacije? Tesko. Mnogi su se tome nadali kroz istoriju ali u praksi ispadne "malo" drugacije. Tako da, kosmopolite, pacifiti, drugovi, na pogresnome ste putu :)
Pre bih rekao da su ti ratoborni na pogre¹nom putu, al' ¹ta znam mo¾da je ratovanje protiv bliskih roðaka pravi put... [neampojma]


@Alja:
Granice treba da postoje isto koliko i bilo koja religija, ni najmanje...


Kostić

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2018, 18:12
Citat: Ivicat poslato 29 Oktobar, 2018, 16:30
Samo zanemarujete jednu bitnu stvar. Ne u vezi one napucane, vec u vezi ratova. Ljudi su od uvek ratovali. Daleko vise vremena je bilo ratno stanje nego mir. Zar mislite da ce od sada nesto biti drugacije? Tesko. Mnogi su se tome nadali kroz istoriju ali u praksi ispadne "malo" drugacije. Tako da, kosmopolite, pacifiti, drugovi, na pogresnome ste putu :)
Pre bih rekao da su ti ratoborni na pogre¹nom putu, al' ¹ta znam mo¾da je ratovanje protiv bliskih roðaka pravi put... [neampojma]


@Alja:
Granice treba da postoje isto koliko i bilo koja religija, ni najmanje...

najslaða je prodièna / familijarna krv, ka¾e psihijatrija.

Citat: MIGE poslato 29 Oktobar, 2018, 19:40
https://www.espreso.rs/vesti/drustvo/308263/svi-rodjeni-izmedju-1950-i-1980-obavezno-ovo-procitajte-nekada-je-sve-bilo-drugacije?utm_source=kurir&utm_medium=espreso_widget&utm_campaign=adria_internal

mige komunjara :)

Kostić

nema veæih cigan¹tura od prido¹lih patriot srba u beograd i bacanja ðubreta pored kontejnera da ne prljaju ruèice od svile pa æe migranti da nam doðu ko kultura

Kostić

onaj ¹iz iz tramvaja ¹to jeo burek, na grudima junaèka kraljevina u mudima spopad klinke, u narodu u¾as ¹to svi gledaju, niko da zove muriju, u tramvaju tri ¾ene æakulaju, ludak na sudu u boga se kune.

koj kurac srbija bre

Jugoslavija konza!

ЯЭВОЛУТИОН

niko ne reaguje jel da je reagovao i prebio retarda morao bi na sud da dokazuje da je nekoga branio i da nije prekoracio nuznu odbranu......nije problem narod problem je drzava i sudstvo....kad mali pikic zgazi devojku onda je ona kriva sto je pretrcavala a kad neko drugi omlati cigane sto su krali onda ispadne gubav.....taj isti narod ode u drugu drzavu sa drugim zakonima i tamo je dobar.....mada je moj drugar u svedskoj platio 4000 evra kaznu da ne bi lezao jer je omlatio dzeparosa pred svedocima...rekli mu da nesme zakon da uzima u ruke...dzeparosa su pustili uz mandatnu kaznu od 100 kruna
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Svedska je poznata po debilnim zakonima.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

#24413
Bio sam tamo, ©veðanima ne trebaju zakoni, al' sad ih ima max 70%... Raèunaj da je bar 15-25% Balkanaca(Srba, Hrvata, muja i ©iptara), ono ¹to sam gledao po imeniku i spiskovima stanara...


@Alja:
100 kruna je be¹e oko 11-12 eura? :o

Ivicat

U vezi incidenta u prevozu sa manijakom, MM je ostavio lep komentar:

Већ два дана ми се сере о реакције неприсутних на реакцију присутних. Да смо били тамо (ех, што нисмо!), сви бисмо му зубе просули о ситан шодер.

Лако је код куће седети и са силеџијама се обрачунавати. У суштини, 90% људи би се поенло исто у истој ситуацији.

Читава ситуација веома подсећа на филм "Инцидент", где група силеџија кињи путнике у метроу. Људи су, углавном, стандардизовани, уппросечени и социјализовани и реагују у складу са тим.

У друштву где је социјални дарвинизам највиша вредност, где је гледање свог посла и пуштање других да се сналазе како знају готово религија, оваква реакција је нормална.

Да видимо како би изгелдало да је неко реаговао?

Уколико не би и сам постао жртва манијака, постао би жртва система. Пребијање манијака би
било оквалификовано као насилничко понашање, или стпрекораачење нужне одбране. Ловац на манијака би брже завршио у затвору, него манијак и добио би већу казну.

Већ и умно заостали у Србији знају да је бранити част, образ, живот и имовину, врло опасна ствар. закон није нити прављен, а нарочито се не примењује да би штитио слабе, већ јаке. Већ и умно заостали знају како се провела баба Стојанка и како је брзо, као хероина доње класе, нестала из медија, као рђав пример. Ови људи из трамваја су, гледано из угла система, добар пример, прави грађани који гордо посрћу европскијем путем. Људи нису криви што не реагују, јер интуитивно осећају да у овој и оваквој Србији манијак фаворит правосудног система, у односу на онога ко би га разбио.

Држава, сад ће већ две деценије, жели поданика као овцу, као изоловани, усамљени примерак, који не сме ни да прдне, а да не пита макар оне у месној заједници. Разоружана нација и држава која ни једну поштену акцију није оставила некажњеном и у којој је врлина сама себи казна, мораће да се суочавају са оваквим ситуацијама све чешће.

Храбри, жестоки момци, који би овом лопову поломили вилицу, већ одавно не путују градским превозом. Сиротиња, да има храброти, не би била сиротиња и томе се круг затвара. Неправедно је, сурово је очекивати да ће они са дна ланца исхране, сироти и обесправљени, показати кичму и скочити на манијака, у ситуацији у којој би и пандур, кога плаћају да их брани, прво звао помоћ, па онда интервенисао.

Зечје срце властодржаца просто форматира зечје срце у поданика. Знате оно: кад лав води хиљаду магараца...а нарочито обрнуто.

Тешко Србима ако очекују да им остала браћа помогну у тешким ситуацијама. Усамљени смо, јер смо научени да су брига о другоме и солидарност, највећи од свих грехова у концепту европских вредности. Свак за себе, а и тада не грубо, да се неком евентуалном манијаку, а биће их, не нанесе душевни и физички бол. У свету крцкамо своје све мање вредне животе,разни манијаци, педофили и остали уживаоци мањинских права су заштићена врста, а не девојчице од 12 година. На дну ланца исхране, далеко испод овог манијака, налази се бели мушкарац, Србин, хетеросексуалац православне вере. Одмах до њега, незнатно изнад, је његова жена. Они су хранљива подлога за сваку болештину, због чијег постојања и права морају својој деци хлеб из уста да отимају, да нахране све зомбије српске Апокалипсе.

Другачије је некад било друштво и другачији смо ми били људи. Овај линк одлично говори о томе:

http://www.novosti.rs/…/clanci.119.html:580123-Atentat-na-t…

Тада се за поседовање пиштоља без дозволе добијала махом новчана казна, а људи који би одрали овог аутобуског манијака би били народни хероји.

Време у којем живимо је време зечева и стоке ситног зуба.

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Oktobar, 2018, 23:46
niko ne reaguje jel da je reagovao i prebio retarda morao bi na sud da dokazuje da je nekoga branio i da nije prekoracio nuznu odbranu......nije problem narod problem je drzava i sudstvo....kad mali pikic zgazi devojku onda je ona kriva sto je pretrcavala a kad neko drugi omlati cigane sto su krali onda ispadne gubav.....taj isti narod ode u drugu drzavu sa drugim zakonima i tamo je dobar.....mada je moj drugar u svedskoj platio 4000 evra kaznu da ne bi lezao jer je omlatio dzeparosa pred svedocima...rekli mu da nesme zakon da uzima u ruke...dzeparosa su pustili uz mandatnu kaznu od 100 kruna

Dr¾ava i sudstvo su po meri naroda. Takva kakva nam je dr¾ava, takvi smo mo, sve ukupno, i to u proseku (ima i dosta gorih).


Sent from my iPhone using Tapatalk
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 30 Oktobar, 2018, 09:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Oktobar, 2018, 23:46
niko ne reaguje jel da je reagovao i prebio retarda morao bi na sud da dokazuje da je nekoga branio i da nije prekoracio nuznu odbranu......nije problem narod problem je drzava i sudstvo....kad mali pikic zgazi devojku onda je ona kriva sto je pretrcavala a kad neko drugi omlati cigane sto su krali onda ispadne gubav.....taj isti narod ode u drugu drzavu sa drugim zakonima i tamo je dobar.....mada je moj drugar u svedskoj platio 4000 evra kaznu da ne bi lezao jer je omlatio dzeparosa pred svedocima...rekli mu da nesme zakon da uzima u ruke...dzeparosa su pustili uz mandatnu kaznu od 100 kruna

Dr¾ava i sudstvo su po meri naroda. Takva kakva nam je dr¾ava, takvi smo mo, sve ukupno, i to u proseku (ima i dosta gorih).


Sent from my iPhone using Tapatalk
narod ne pravi ni drzavu ni zakone.....i ni jedno ni drugo nije prilagodjeno narodu, vec pokusava narod da prilagodi.....nekad je na televiziji uz luisa amstronga i what a wonderfull world isao spot iz filma dobro jutro vijetname
! No longer available


...a sada na youtubeu zabranjuju sledece godine u prizrenu

! No longer available

.....nazalost cini se da jluska evolucija stali i poceli smo kao civilizacija da se urusavamo....sledi novi potop.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

E stvarno, jbt totalno zaboravih na taj muzicki spot, "What a wonderfull world" sa scenama iz filma "Good morning Vietnam" i nikom nista, nema veze sto su tovari Americki pobili milion Vijetnamaca...ma opusteno...koja jebena ironija.
I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Pa sad je aktuelno u svetu da su Srbi najgori i najveæi zloèinci, prema tome sve zabranjuj.
Jo¹ onaj puèkousti prièa kako je Srbin kriv za poèetak prvog svetskog rata.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Da, ali je predano¹æu i posveæenom radu na¹eg predsednika ta slika u svetu znaèajno izmenjena i unapreðena

i dovodi nas u sami vrh vodeæih evropskih zemalja i te¾i da mali Srbijanac bude uveliko po¹tovan i cenjen ¹irom sveta...




kako mi ide?