Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1210 1211 1212 [1213] 1214 1215 1216 ... 1330
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1373072 puta)
0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.
PECA BMW
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Tomos 14M
 BMW R26
 BMW R65
 BMW R1150R

Zene ! imaju problem za svako resenje !

Kvalitet: +1431 (35%)
Zahvalnice: 35

Odgovor #24240 - 11 Oktobar, 2018, 21:36 Ocena: 0
Ignoriši

Zmaju vrati se sve ti je oprosteno Cheesy

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike
Kvalitet: +3936 (34%)
Zahvalnice: 125

Odgovor #24241 - 11 Oktobar, 2018, 21:39 Ocena: 0
Ignoriši

Podseti me možda se i nesećam,šta sam ja to moljakao vlasnika foruma?
podseti me sta to bese ljubav Smiley
petar357
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda
Kvalitet: -533 (87%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #24242 - 11 Oktobar, 2018, 21:44 Ocena: -4
Ignoriši

Podseti me možda se i nesećam,šta sam ja to moljakao vlasnika foruma?

Izvinjavam se. Moja je greska.
Moljakao je Pavlicevic. I na njega se odnosilo ono da se pravi nevest i nikako da citira gde sam to ja pominjao politiku u ovoj tekucoj polemici, sto je njemu bio kao neki argument prilikom tog tuzakanja i moljakanja vlasnika foruma da me odstrani.

Mada, i tebe bih zamolio da poslednju recenicu u svom postu 24232, gde kazes da pokusam da se u bar nekom postu ne bavim politikom, potkrepis nekim citatom gde se ja to, u posednjih npr. 2-3 nedelje,  a ima bar 10ak i vise postova, bavim politikom. Naime, politike ima samo u odgovorima na moje postove.

« Poslednja izmena: 11 Oktobar, 2018, 21:57 petar357 »
Žorž
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Trenutno u potrazi
Kvalitet: +290 (40%)
Zahvalnice: 13

Odgovor #24243 - 11 Oktobar, 2018, 22:05 Ocena: +2
Ignoriši

Petre nemoj da si bukvalista,smešno je.Toliko si kenjao o politici i vlastodršcima,braneći ih da više niko ni ne čita šta pišeš,nego odma klepaju minuse.
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7796 (37%)
Zahvalnice: 692

Odgovor #24244 - 11 Oktobar, 2018, 22:51 Ocena: +2
Ignoriši

molim admine da zvog visestrukih uvreda trajno banuju peru tripera.....vredja zdrav razum.

p.s.
ja sam ga prebacio na ignore ali poneko ga citira pa mi i dalje vredja zdrav razum....ako je uslov da uvredjen bude clan foruma napravicu jos jedna nalog sa tim nickom Smiley

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +2385 (47%)
Zahvalnice: 71

Odgovor #24245 - 11 Oktobar, 2018, 23:11 Ocena: 0
Ignoriši

https://facebookreporter.org/2018/10/11/poruka-samokriticarima/

Друштво за заштиту од животиња
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1757 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #24246 - 12 Oktobar, 2018, 05:54 Ocena: 0
Ignoriši

a tuče oko leba devedesetih? 3 dinara... tad nije bio zapad nego sloba kog je zapad skino. do nas je od nastanka crvenog bana najsvetije naše knjige

mrzim nemce iz dna duše, toliko ih mrzim da se nisam oženio nemicom koja tela da me hrani i jebe a da ništa ne radim Grin ali ovaj će da pomrsi konce sa cenama domaćim derikožama

ogromna količina samokritike nam uprao ukazuje na sve veću i veću nemoć koja će negde u budućnosti da eskalira u gadan oblik tuče i to ne donosi ni zapad ni jug ni sever ni istok. to je uprošćeno prirodna osobina ljuckog bića

kad mački lupiš čvrgu ona se povuče i pokunji, kad je ćapiš za gušu što više stežeš to više grebe i na kraju te izgrebe za sve pare al umre. kod ljudi je to malo drugačije. mada ako pogledamo llww i kako su ljudi ko jagnjići išli u smrt, ta budućnost ima da potraje ako se uopšte i desi. krug će svakako za izvesno vreme da se zatvori prvim oblicima druđtva - motka u tintaru pa u pećinu
« Poslednja izmena: 12 Oktobar, 2018, 07:34 kosta66 »

лако је плитку бару замутити и будалу наљутити
petar357
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda

Odgovor #24247 - 12 Oktobar, 2018, 07:12 Ocena: -2
Ignoriši

molim admine da zvog visestrukih uvreda trajno banuju peru tripera.....vredja zdrav razum.

p.s.
ja sam ga prebacio na ignore ali poneko ga citira pa mi i dalje vredja zdrav razum....ako je uslov da uvredjen bude clan foruma napravicu jos jedna nalog sa tim nickom Smiley

Nemoj sad da si licemeran.
Odgovaras i komentarišes ti moje postove i kada me niko ne citira.

petar357
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda

Odgovor #24248 - 12 Oktobar, 2018, 07:13 Ocena: -2
Ignoriši

Petre nemoj da si bukvalista,smešno je.Toliko si kenjao o politici i vlastodršcima,braneći ih da više niko ni ne čita šta pišeš,nego odma klepaju minuse.

Kad bi samo znao koliko me potresu minusi...  rofl
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24249 - 12 Oktobar, 2018, 08:26 Ocena: +1
Ignoriši

кад ја будем дошао на власт најебали сте за све паре. саобраћајне казне у новчаном облику се укидају. прописи постоје, али тек кад направите срање, бићете кажњени. ко нанесе материјалну штету другоме или ће да плати или ће да виси на теразијама. осигурања Х делете. паре од регистрације све у путеве, пандуре на раскрснице да регулишу саобраћај а не по ћошковима да мере брзину. ко опали пешака на пешаком виси на теразијама. ко направи удес са повређеним људима виси на теразијама. ко није регистрован или нема дозволу, тек кад направи срање виси на теразијама без помиловања. упроштено тек кад се деси рачуна се поштовање правила и онај ко га није поштовао - javna бандера.

после првог канапа би све било дивно и фино.

а плате би свима биле исте и коме се не свиђа може да иде.

реално, владао бих један дан, пре него ме неки коста лопов не смакне, ал би тај дан био слављен за све паре.

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24250 - 12 Oktobar, 2018, 09:00 Ocena: +1
Ignoriši

vozački ispit će da se polaže isključivo u državnoj ustanovi u obliku testova i vožnje. ko ne želi da plaća preskupo učenje u auto školi, može da se uči sam uz bilo kog vozača koji poseduje kategoriju koju učenik želi. jer, svaki čovek koji ima kategoriju po automatizmu spada u instruktora jer da je nema, to bi značilo da ne ume da upravlja vozilom i da ne poznaje propise. auto škole bi bile državne kao kod tita za one koji nemaju uslova da ih uči neko svoj.

sve one novotarije tipa b kurac b palac b krompir - delete. ko nosi pelene taj ide u jaslice. ako su naši starci mogli može i naša omladina. svako dobročinarenje je idiotizam u najavi

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24251 - 12 Oktobar, 2018, 09:11 Ocena: +1
Ignoriši

zakoni su odavno otišli predaleko u smislu dobročinstva i brige o drugima. i najgluplji čovek na svetu (kosta) svata da je smisao zakona da čim čovek otvori oči - bude u prekršaju i kad zafali lova, šalju se random razglednice. ljudska psiha zdravog razuma to jako teško može da svari i čovek kao biće počne da tera inat, što sa druge strane rezutira prostim - boli me kurac sindromom i to nikakvog dobra neće da donese.

bandera je majka keva poštenja a pare se zarađuju radom a ne reketom.

kad bi i krivični zakon evoluirao kao ovaj ulični, svako ko bi poželeo da uradi nešto loše bi bio kažnjen, a ne kad uradi krivično delo - odgovara.

sve u svemu, nemoć će da nam donosi sve veću i veću mržnju

ja sam nemoćan i sve više i više mrzim saobraćaj. onako iskreno.

po onim nemačkama gde nema ograničenja brzine, ako napravite udes računaju se propisi od 130 pa ste najebali. taj model je model za sve i veoma je jasan. nema ograničenja teraj milion ako oćeš al stumbaj nešto pa si jebo ježa u leđa
« Poslednja izmena: 12 Oktobar, 2018, 09:33 kosta66 »

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7847 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #24252 - 12 Oktobar, 2018, 16:29 Ocena: 0
Ignoriši

Костићу ја сам поново импресиониран твојим неискоришћеним мозгом...  Shocked  Grin

@Petarnekikurac:
Iritiraš za medalju, voliš onog proliva, svi smo za tebe žuti, boli te kurac za mišljenje većine članova foruma, ni na jednom druženju nisi bio, niko te ne zna, niko te ne voli (osim dečka Dominika), al' se tebi ipak nekako sviđa ovde... Shocked facepalm
Ili si kompletan idiot ili po zadatku... Jedini polunormalan post si napisao kad je stradao onaj taksista... Sad sam već skroz blizu ideje da te odstranim odavde trajno bez obzira na Uffovo mišljenje...

Ontopic:

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-45753157?ocid=..social.sponsored-post.facebook.AEP-Brckomural.nneed3.All.Statement.mktg
« Poslednja izmena: 12 Oktobar, 2018, 16:36 Lazić »

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24253 - 12 Oktobar, 2018, 18:54 Ocena: 0
Ignoriši

http://forum.motoasocijacijasrbije.com/index.php?topic=7667.0  

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=01&dd=07&nav_category=12&nav_id=1082745

мало свируцка тај што је писо текст и мало сам себе ниподаштава и сам каже да се цео свет туче тако па не видим разлог да запад буде крив и да лилд доноси штагод

ако за божић запад буде правио чесницу па се ми око ње потучемо онда ћемо да га кривимо. а да је запад говно то јесте, ал и ми некоме дођемо запад

''ћакула се по интернет селу да ће онај швапски лидл да нам ваља оно што швабе бацају као да ми не знамо да нам ови наши домаћи ваљају аргентинско свињче и остали кусур за велике паре па ако ћемо баш ај па нек нас трују јевтиније''

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24254 - 12 Oktobar, 2018, 19:14 Ocena: 0
Ignoriši

домаћи сељак и домаће прасе ће увек да нађу своје место на богатом асталу и неће да пропадну никада

сиротња једе оно што је јефтино па дал јој то продо србин или немац њу то не занима јер ће ионако да умре за празним асталом

сиротиња чак и ради за немца у србији јер јој србин порушио фабрике па шта ће - мора

запад да је крив појебо би ћопавог а не би чеко да онај умре па да се домаћи одомаће

Hattrick
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 1300 R
Kvalitet: +1470 (42%)
Zahvalnice: 39

Odgovor #24255 - 12 Oktobar, 2018, 19:17 Ocena: +1
Ignoriši

Ma jok gde bi oni. Cheesy

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3136279/francuzi-tvrde-funkcioner-crvene-zvezde-pokusao-da-uplati-5-000-000-evra-na-poraz-od-psz-a-sa-pet-golova-razlike-video
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24256 - 12 Oktobar, 2018, 19:18 Ocena: 0
Ignoriši

а српско американско друштво са славије је старије друштво и од ћопавог

« Poslednja izmena: 12 Oktobar, 2018, 19:28 kosta66 »

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24257 - 12 Oktobar, 2018, 19:37 Ocena: 0
Ignoriši

моја ћерка јуче запела да иде у лидл на видикурац и ја је одвезем и некако уђу она и зет са све лазом и нису успели да узму једну чоколаду а тела је да једе ту лидл чоколаду и тешисмо је пола сата ај јешћеш за десетак дана док се ови домороци уморе од отимања и не истроше па онда ћемо

шта ће пристала

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #24258 - 12 Oktobar, 2018, 19:46 Ocena: 0
Ignoriši

Костићу ја сам поново импресиониран твојим неискоришћеним мозгом...  Shocked  ;

ја не бих да сам импресиониран мојим мозгом јер ако направиш срање са 70 у димитријали раћунаће се 40 и не гине ти канап без помиловања. са помилованјем би добио дебљи канап да ти буде комотно и да не усеца врат (ако направиш срање возећи по прописима типа 35 на сат ал ниси случајно видо пешака на прелазу па га докачио)

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7847 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #24259 - 12 Oktobar, 2018, 19:58 Ocena: 0
Ignoriši

U pravu si, povlačim... Cheesy

Miroljube Petroviću, ti li si? Cheesy

Stranice: 1 ... 1210 1211 1212 [1213] 1214 1215 1216 ... 1330
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa