Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

@kosta
jesi video oglas za ZXR?
bruka dobar, na drugom forumu.

Kostić

jok daj link. pratim redovno nema isti ko moj na prodaju, tj ima neki zeleni al deluje lo¹e. onaj iz lapova se ne ogla¹ava, taj je isti ko moj

Kostić

a pa nije isti, ono je 93 al trai 1350 malo je mlogo. moj je ispod 15 serijski broj- prvi! h2 ide od 15 iljda


Kostić

pre æe da budu vremenski uslovi i konfiguracija puta nego popovi. kamoni voze preko stotke a kad je magla ne vozi se preko ¹es banke nigde i bez svetla za maglu, na rastojanju od 30 m èetiri migavca etc.

ovo je u¾as

ako vam ikad u ¾ivotu bude dosadno stanite pored puta i gledajte saobraæaj. mnogo je gore nego ono ¹to vidite iz kabine vozila.

mali_zmaj

mislim da je Kole u pravu!!!
jin-jang

PECA BMW

Citat: MIGE poslato 09 Oktobar, 2018, 20:02
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3134425/mesto-stravicnog-udesa-se-zove-paklos-ili-kaludjerska-bara-auto-put-sagradjen-preko-ostataka-manastira-i-mostiju-kaludjera

MA naravno kurir pise gluposti , lazu pa ne sastavljaju ...

Nego se sve desava zbog mosta i Morave , uvek kad su ovako noci hladne a dani topli se formira magla iznad reke i bukvalno ulazis u zid magle .
Nazalost to se sada desilo a desavace se opet jer nije prvi put , jos jedno mesto je poznato po takvoj magli a malo je pre Jagodine iz pravca bg-a.
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

pi¹e da je nemac zabo u kamion prvi. aj da ka¾emo da je nemac kriv, al po meni, kriva je zorana mihajloviæ ili ko je veæ ministar saobraæaja zbog zato ¹to tu nema adekvatne signalizacije. al ajd sad, mi smo srbi pa æe dokrive proste ljude

inaèe sto godina su ljudi prolazili kroz prolaz ispod voza u rakovici kod imra i kad je mene onomad odnela hitna na urgentni od onog d¾ipa, postavili su stubove. sad ne mo¾e niko tu da napravi zajeb. mo¾da posle ove nesreæe postave signalizaciju. i kod nas u op¹tini nije bio semafor dole, pa kad je neko nastradao od op¹tinara, stavi¹e semafor. mi jebiga èekamo nesreæu da nam doðe iz dupeta u glavu ¹ta je prioritet bezbednosti...

MIGE

Citat: PECA BMW poslato 09 Oktobar, 2018, 20:42
Citat: MIGE poslato 09 Oktobar, 2018, 20:02
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3134425/mesto-stravicnog-udesa-se-zove-paklos-ili-kaludjerska-bara-auto-put-sagradjen-preko-ostataka-manastira-i-mostiju-kaludjera

MA naravno kurir pise gluposti , lazu pa ne sastavljaju ...

Nego se sve desava zbog mosta i Morave , uvek kad su ovako noci hladne a dani topli se formira magla iznad reke i bukvalno ulazis u zid magle .
Nazalost to se sada desilo a desavace se opet jer nije prvi put , jos jedno mesto je poznato po takvoj magli a malo je pre Jagodine iz pravca bg-a.
da ,pise inace gluposti

Kostić

maðari kad uðu u srbiju èesto ne stignu do novog sada nego zaglave kod olje u urgentnom u vrbasu

Kostić

umesto da se auto put osavremeni kako dolikuje, kupuju se presretaèi a vozila dana¹njice sva super bezbedna, pièe dve glave ko po loju etc.

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nejde


Kostić

¹ta je most i za¹to je na mostu smanjeno ogranièenje brzine. nije samo zbog klizavog kolovoza. tu i vetar duva, di¾e se magla ono ovo. ¹ta je signalizacija ispred mosta na auto putu. ima neki znakiæ za klizavo i tabla ogranièenja. okej, to je sve lepo. al ako se ispred ovakvih taèki postavi moderna signalizacija koja u realnom vremenu na 200 300 500 metara ¹lja¹ti ko elektrana u kostolcu, obièan mediokritet od vozaèa mo¾da i poslu¹a to ¹to vidi a mo¾da i ne, ali onda dr¾ava nema ¹ta da bude kriva. ginu ljudi po svetu od magle ko od ¹ale. ja sam jednom dok sam vozio kedija nabaso na zid od kilometar magle, na novosackom auto putu u¹o odma usporio migavci kurac palac u¹o u zaustavnu istero auto u livadu iza¹o iz auta i pobego uz onu ¾icu jer je vidljivost bila doslovno dva metra ispred. i jo¹ par ljudi je isto zabolo odma u zaustavnu al nije bilo ba¹ mnogo vozila. danas smo mi jaka tranzicija pola evrope ide na¹im auto putem, ko zna ¹ta nas sve èeka.

ene neki pandur ka¾e da nije dr¾ava kriva klasika ono uslovi puta usklaðivanje bla bla... mda, pito bi ga da je bio tamo jel bi mu pomogli uslovi puta i usklaðivanje ili ¹lja¹teæe reklame. pametniji je od sveta :)

Kostić

negde be¹e u vojvodini ima jedan dug most. na njemu je odma kad je sreðen stavljena ona kurac kako se zove ¹to ima na pistama za vetar, crvenobela da vozaèi mogu da po tome vide koliko je vetar jak na mostu i da na osnovu toga prilagode brzinu da ne zavr¹e u reci il ¹ta je veæ ispod, be¹e reka zaboravio

dzimika

most kod Beske, i to je jer je jako visoko, ima isto to i na nekom mostu prema Nisu, samo sto to govori vozacima da paze na bocni vetar, a kod Beske ima i jos dodatna signalizacija

Kostić

eto, a ovamo meðunarodni auto put koji na mestu gde kako peca ka¾e udesi budu èesti, nema ni¹ta

i naravno, krivi su popovi i tarbiæa vange

DraganPavlicevic

Petre (ili kako te veæ zovu), polemisati sa tobom o bilo èemu, znaèilo bi da tvoje reèi uzimam za ozbiljno. Tvoji postovi govore o tebi, a reakcije svih manijaka na tvoje reèi su oèigledne.Ako bar malo dr¾i¹ do sebe, nakon svih komentara dru¹tva sa ovog foruma, bilo bi ti pametno da se sam banuje¹ i to zauvek. Ovde si zalutao i ne pripada¹ ovom dru¹tvu.


Lazic

Citat: kosta66 poslato 09 Oktobar, 2018, 21:56
¹ta je most i za¹to je na mostu smanjeno ogranièenje brzine. nije samo zbog klizavog kolovoza. tu i vetar duva, di¾e se magla ono ovo. ¹ta je signalizacija ispred mosta na auto putu. ima neki znakiæ za klizavo i tabla ogranièenja. okej, to je sve lepo. al ako se ispred ovakvih taèki postavi moderna signalizacija koja u realnom vremenu na 200 300 500 metara ¹lja¹ti ko elektrana u kostolcu, obièan mediokritet od vozaèa mo¾da i poslu¹a to ¹to vidi a mo¾da i ne, ali onda dr¾ava nema ¹ta da bude kriva. ginu ljudi po svetu od magle ko od ¹ale. ja sam jednom dok sam vozio kedija nabaso na zid od kilometar magle, na novosackom auto putu u¹o odma usporio migavci kurac palac u¹o u zaustavnu istero auto u livadu iza¹o iz auta i pobego uz onu ¾icu jer je vidljivost bila doslovno dva metra ispred. i jo¹ par ljudi je isto zabolo odma u zaustavnu al nije bilo ba¹ mnogo vozila. danas smo mi jaka tranzicija pola evrope ide na¹im auto putem, ko zna ¹ta nas sve èeka.

ene neki pandur ka¾e da nije dr¾ava kriva klasika ono uslovi puta usklaðivanje bla bla... mda, pito bi ga da je bio tamo jel bi mu pomogli uslovi puta i usklaðivanje ili ¹lja¹teæe reklame. pametniji je od sveta :)
Doslovno sam ovo napisao jutros u jednoj Viber grupi... Nekoliko puta u ¾ivotu uletao u takvu maglu i be¾ao u travu, na svu sreæu bez posledica... Ovo je cena progresa, 130+ je malo mnogo na na¹em auto putu sa refleksima proseènih vozaèa i kad nema magle... Prvi udes izazvale dve ¾ene... Poginule vrlo brzo posle toga...




@Dragan:
Petar bot je najèudnija misterija na forumu, poèeo sa da odustajem od baktanja sa budalom... 100 ljudi 100 æudi, 100 ¾ena 195 sisa...

Kostić

samo iskusne stare kajle ne ostavljaju auto u zaustavnoj i nipo¹to ne sede u njemu dok magla ne proðe nego upravo siðu u livadu i izaðu iz vozila pa kako bog da :)

ja se seæam da sam i jebenu baterijsku lampu stavio na krov kedija u onaj blink mod ;D

nisu u pitanju refleksi laziæu nego brzina kamiona i mala razdaljina izmeðu vozila. buljuk dana¹njih vozaèa to ne zna a i realno ih i boli kurac, toliko su bezbedni u glavi da dok ne poginu ne svate