Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2018, 17:08
Citat: kosta66 poslato 07 Oktobar, 2018, 12:51
ti i æizla ste se napakostili na èoveka sa sve onim novinarem i ko jo¹ i kako ste krenuli da jebete lika potuæete se na kraju. aj koj vam je kurac, iskulirajte lika ko ¹to kulirate mene
Od 1989-te do 2000-te sam svakome ko je bio za Milo¹eviæa u lice rekao da se nosi u pièku materinu i da je jebeni retard(ako je iskreno) i olo¹(ako je zbog koristi)... Ista stvar je i poslednjih 6 godina... Petra nisam odstranio sa foruma jer nisam ja vlasnik... I Kostiæu sla¾em se da dajem(tj, dao mi ga Uff) veæe pravo sebi, ali isto tako se sam autobanujem na 24h kad dotiènog oteram u kurac ili proglasim konjem... Mada èiini mi se da mu poslednje poreðenje i nije toliko smetalo...


@D¾imika:
potpuno se sla¾em

ti kao moderator nema¹ prava da nikoga naziva¹ pogrdnim imenima. tvoj 'èin' ti to ne dozvoljava. skini ga pa jebi koga oæe¹ :-*


Hattrick

Citat: MIGE poslato 07 Oktobar, 2018, 23:06
https://www.espreso.rs/lifestyle/zdravlje/299789/obratite-paznju-ni-slucajno-ne-kupujte-ovu-ribu-unistava-zdravlje-i-opasna-je-po-zivot?utm_source=kurir&utm_medium=web_home&utm_campaign=adria_internal

Ja to pricao ljudima 2008.-me kada sam poceo za stalno da zivim u Srbiji, ljudi me gledali kao budalu.  :) Kao, ma jok to je "Japanski Som", super kvalitet  :) Rek'o dobro somovi, samo napred onda.  :)

dzimika

a moze kao i onaj seronja iz LA na bjb da banuje i da se pravi naivan da ne zna ko je banovao, pa cak da skine moderatorsku boju i da se pravi da je obican drug clan
ako cemo iskreno, ja bih njega jos odavno odstranio sa foruma, cak blokirao mac adresu, ip adresu, ma sve sto moze da se blokira da se smanji sansa da se registruje ponovo
Slazem se da svako ima svoje stavove ali ovo je bukvalno zloupotreba foruma zarad trovanja

Kostić

#24144
da je panzazius tako otrovan ne bi ga prodavale zemlje po svetu nego je jeftin pa je trgovina ugro¾ena pa je neko platio prièu a reke kakve se da su ni na¹e nisu dojajèane i na¹i somovi su preèesto masni i ogavni i smrde ja ih ne jedem ima 20 godina i du¾e a ono ¹to jedu vijetnamci, indijci  i ostali siromasi ne mo¾e da bude gore od svinje iz argentine koju jedemo u srbiji i svog smrdljivog mesa po marketima

u crnu goru kad doðete, prvo vam kao spacijalitet nude brancina i onu drugu zaboravi, a obe ribe su na dnu rang liste po kvalitetu. jebo vas brancin daj zubu al zuba i ko¹ta

u jadranu su na¹li gadnu ribu pre nekoliko godina koja je opasna, pojavile su se meduze tamo gde ih nikad nije bilo velièine tepsije desetine novih vrsta. ako neko seje smrt po svetu to su oni koji nas bombarduju svake godine novom vrstom buba, raznih oblika hrane etc. pangi je benigan u odnosu na ono ¹to jedemo a ne znamo odakle je

a od ribe vredi samo smuð i sku¹a. sve ostalo je kurac

idanijel


megaidiot

Citat: kosta66 poslato 08 Oktobar, 2018, 00:06
da je panzazius tako otrovan ne bi ga prodavale zemlje po svetu nego je jeftin
jeo sam i jos sam ziv

Gavrolini

Citat: balcan girl poslato 07 Oktobar, 2018, 22:21
nego gavro jedes li sta? i jesi li svraæao do kiropraktièara?
Jedem naravno. A za ledja sam dobio 30inekcija. Ostalo mi jos 3 ujutru da dobijem ali jedva da mi je malo bolje

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 08 Oktobar, 2018, 00:06
da je panzazius tako otrovan ne bi ga prodavale zemlje po svetu...

To sto se prodaje po svetu nije nikakav izgovor. Mora sirotinja da se jeftino nahrani. Nece im sigurno davati Fois Gras sa sosom od belog tartufa za 500 din kilo. Elem. Pangasijus je riba koja ima problem sa mrescenjem. To im je nasledjeni genetski defo nastao od silnog ukrstanja. Kako bi se zaobisao taj problem, Kinezi otkupljuju od jedne firme u Nemackoj urin trudnica u 9-om mesecu trudnoce koje je puno ljudskih hormona. Klinike koje rade sa tom firmom obavezuju trudnice da vrse malu nuzdu u specijalnim wc soljama, gde se urin filtrira i skuplja, i preko te firme se isti prodaje kinezima. Oni taj urin naknadno obradjuju, koncentrisu ljudske hormone u njima i injekcijama ih ubrizgavaju u Pangasijus zenke, koje vec sutradan posle tretmana puste ikru. Iskljucivo reagujena ljudski hormon. Samo jedan od problema pangasijusa, ima ih jos puno, kao to da su puni antibiotika, pa njihova konzumacija plocica zivotinjskog brasna od svih lesina zivotinja sa farmi, koje umesto da ukopaju, oni ih kremiraju, melju, i prave od njih brasno za Pangasijus. Ima jos mnogo toga vezano za to smece od uzgajane ribe iz delte Mekonga. Koje niti je Som, niti je videlo Japan. Ima mnogo reportaza na tu temu. Ja ih ne jedem, kao ni ribu iz Dunava. Licni izbor. Ako vec jedem tonu otrova u hrani iz Idee, Tempa, Maksija, za koje ne znam tacno koliko su otrovne, ne moram da konzumiran i ono smece za koje znam, sta je i kako je.

Boban_m

Sto si na kraj srca ;D

Hattrick

Frka mi da riknem.  [rofl]

Biker-Boy

Sreca moja pa mi sirotinja jedemo ribu jednom godisnje na badnje vece :D  ono iz konzerve ne racunam
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

aj dobro sa ovom prièom realno mo¾e¹ da popla¹i¹ sve in¾enjere iz auto industrije i ostali narod al ti si be¹e tetkica, trebalo bi da zna¹ ¹ta si napiso. da ne ¹irim temu, ja ga ne jedem zbog ¹to mi se ne sviða i ¹to u kilo ima 600 grama leda ;D

Kostić

inaèe neki oblici hrane se odavno dizajniraju kao tiha smrt pre pedesete i pre æete da umrete od sve¾eg mesa i ro¹tilja nego od pangija

llww je izrodio mno¹tvo biolo¹kih dostignuæa kako utepati èoeka i sad u ova moderna vremena kad genetika iznosi razne dokaze, nama nemci otvaraju fabrike sa platom od 300 e i èude se ¹to neæemo da radimo, a argentina nam daruje sve¾e meso.

naci eses never die...

Lazic

Meduze se jako brzo mno¾e i ¹ire zbog zagrevanja okeana... Pri tom su k'o skakavci, gde doðu pustinja... Sku¹e su oti¹le iz Jadrana ima 20 godina...

Kostić

inaèe jako zdrava sirotinjska hrana raste po ¹umama ;D da medved ima para ne bi jeo bobice i bio jak ko medved ;D al kad se ta zdrava ¹umska hrana spakuje u medijsku anbala¾u, postaje jako skupa hrana za bogatune ;D

Kostić

nego zaboravi da priupitam, za¹to nemice pi¹aju a ne pet milijardi kineskinja i kusur onih lepih riba iz amazonije? ;D kineskinje im doðu jevtinije a amazonke da izgled pangija bude lep¹i ;D

ono jesu nemice ru¾ne ko lopate al se jebu za sve pare ;D mo¾da zbog zato ;D da ljudi koji jedu pangija navale na jeb i razjebu èoeèanstvo :o ;D

Kostić

kad èovek nauèi kravu da prièa srpski i èoveka da ne krade i ubija, tada mo¾emo da ka¾emo da je èovek stvorio ne¹to vredno. sve ostalo ¹to je èovek stvorio je ni¹tavno i samo donosi nesreæu koliko god on umislio da je time ¹to je stvorio to ¹to je stvorio vredno

balcan girl

jbte gavro ti bas najebao sa kièmom, na kraju æes ti da vozis gold wing bar kièma da ti ostane cela :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Gavro, inekcije pomazu samo trenutno pa cak ni tad, mora da se vidi sta ti je prikljesteno jer nesto jeste, pa onda da se reseva, nasim lekarima lakse da daju inekcije nego da detaljnije analiziraju, jeftinije inekcije od analiza i snimaka