Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

to je ne¹to drugo. ako je to model kao sa osiguranjem nije greda ali ako su pu¹tali namerno ljude da umru, to je veæ neprimerno profesiji. lopov krade jer je lopov. doktor je obrazovan stvor koji na vi¹em nivou svesti od lopova i kad lopov ukrade pa i da razume¹, sitna ¾ivotinja ne razume nema svest i savest. doktor kad ukrade to je veæ za prst na èelo. ako mediji ne seru i kite ko po obièaju, onde pi¹e da su pu¹tali ljude da umru.

Hattrick

Citat: Ga¹par poslato 05 Oktobar, 2018, 20:07
Zato ¹to se ¹kolovao 10 godina za 500 eur plata. Zato.

Nije zato. Vec zbog toga sto su losi ljudi, iskompleksirana govna kome je materijalizam pojeo ono malo ljudskosti i dostojantva. Kome je jebeni polovni Audi bitniji od svega, ko je glup kao noc da pokrene sopstveni biznis, vec zeli samo da nabuba lekcije napamet, da dobije guz papir od diplome, pa kmeci da ga neko drugi zaposljava u drzavnoj sluzbi, jer je nesposoban da bilo sta smisli, organizuje, otvori, zaradi na tome. A zeli u mateijalizmu da se takmici sa sinovima stranih industrijalaca, kako bi bio zvezda instagrama. Odavno je Louis Vuitton torbica postala bitnija od toga da li prodas za to dupe kilavom svapskom penzioneru, ili strokavom arapinu 3x nedeljno. Ljudski sljam treba istrebiti, fizicki, ukloniti ga iz drustva. A ne traziti im pateticne izgovore.

®or¾

Ga¹o koga boli tuki,koliko dugo se on ¹kolovao i koliko je to ko¹talo?Jel smo mu ti i ja birali profesiju?Koliku god platu da imaju komotno pomno¾i sa dva,tri puta.Video si nekada doktora koji jedva sastavlja kraj sa krajem?Pacijenti im guraju sva¹ta,od piæa,kafe kozmetike do zlata i para.Za svaku veæu ¾urku alkohol se kupuje od raznoraznih doktora,a usluga u na¹em zdravstvu da se ukenja¹ od muke.Malo malo nekog alavog uhapse( ukoliko nije kod Hot Lips u stranci) zbog primanja mita.Biæe da su se za to ¹kolovali.Ima naravno i pravih zdravstvenih radnika ali ti rade svoj posao i nepada im na pamet da prave dilove sa Topaloviæima [povracanje] [ljutko]

®or¾

Hettrik,ba¹ tako i nikako drugaèije

Gašpar

®or¾o, budi realan. Da niko neæe da se ¹koluje za doktora, ko æe da te leèi?


Citat: Hattrick poslato 05 Oktobar, 2018, 21:06
Citat: Ga¹par poslato 05 Oktobar, 2018, 20:07
Zato ¹to se ¹kolovao 10 godina za 500 eur plata. Zato.

Nije zato. Vec zbog toga sto su losi ljudi, iskompleksirana govna kome je materijalizam pojeo ono malo ljudskosti i dostojantva. Kome je jebeni polovni Audi bitniji od svega, ko je glup kao noc da pokrene sopstveni biznis, vec zeli samo da nabuba lekcije napamet, da dobije guz papir od diplome, pa kmeci da ga neko drugi zaposljava u drzavnoj sluzbi, jer je nesposoban da bilo sta smisli, organizuje, otvori, zaradi na tome. A zeli u mateijalizmu da se takmici sa sinovima stranih industrijalaca, kako bi bio zvezda instagrama. Odavno je Louis Vuitton torbica postala bitnija od toga da li prodas za to dupe kilavom svapskom penzioneru, ili strokavom arapinu 3x nedeljno. Ljudski sljam treba istrebiti, fizicki, ukloniti ga iz drustva. A ne traziti im pateticne izgovore.

Ovo je istina za ceo Beogradski univerzitet, osim za medicinu i stomatologiju, pa i veterinu. Oni se jadni ubiju radeæi. Njima knjiga najmanje bitna. Brate gledaj ti ljudski mozak usmrdeli sat vremena i na njemu uèi ¹ta je ¹ta. Da bi posle nekoga leèio za 18 eur dnevno. Neka hvala!
I zaslu¾uju, ba¹ ti ljudi zaslu¾uju plate 10 puta veæe od onih koje sad imaju, jer su se ¾rtvovali tokom mladosti, kad smo se svi sprdali i spremali ispite za 4 dana. Skidam im kapu, a vi kako hoæete.

®or¾

Iæi æu u Mad¾arsku [panic]

Hattrick

Gaspare, imam zavrsenu srednju medicinsku skolu, i nezavrsen faks jer sam imao drugih prioriteta u zivotu. Znam o cemu govorim kada pricamo o medicini. Kad god idem na proslave godisnjica mature, ja se bukvalno najezim kad vidim koji su od nas na kraju postali doktori. Oni koji su imali najgore ljudske osobine jos kao tinejdzeri. Ali bukvalno. I svaki put o tome dugo debatujemo sa "kolegama" kada se vidimo, i ne mozemo da se nacudimo. Tako da batali me te idealizacije. 90% su sljam i olosi. A da olos odluci da ode i zbog toga isti "ne moze da me leci sutra". Tome zahvaljujem na odluci. I platicu mu i ja kartu, samo neka ode sto pre. Pre nego sto proda moj zivot za 100€.

Gašpar

Jbg, ja imam drugaèiji primer oko sebe. Bukvalno su najbolji oti¹li na medicinu, farmaciju, stomatologiju, ... i skidam im kapu koliko su gulili. I stojim pri tome da ne treba da gule kolena za sitne novce.

Kostić

sad si ga ba¹ odvalio onako domaæinski sa tim, ko æe da te leèi ako niko ne uèi za doktora. tvoj stav je bistar ko potok i na ¾alost protivan razumu.


hatrike, tetkica, a? ;D

mrle

Moj brat je vrsni ginekolog, porodio mi ¾enu, snajku, operisao tetku, intervenisao na svaki sms za bilo koga... tata mu kupio stan, on kupio jo¹ jedan, spakovao kofere, prodao sve kupio kuæu u Mariboru i tamo radi i ¾ivi.
Zakljuèak: Ovako je objasnio ocu: Radim za toliko, nikom ni¹ta nisam tra¾io, uzeo sam kada su mi sami dali. Ne ¾elim da tako ¾ivim i zaraðuje. Ajd svi zdravo, odoh sa porodicom dalje.

Hattrick

Ne treba niko da radi sitne novce. I ne treba niko da ubija za novac. Ni doktor, ni konobar, ni policajac, ni vulkanizer. Ko misli da je sposoban da zaradi vise, otvori privatnu praksu, firmu, kabinet. I brzo se na videlu pokaze ko je ko. I da li mu je ta skola vredela nesto ili ne.

Hattrick

#24051
Citat: kosta66 poslato 05 Oktobar, 2018, 22:19
hatrike, tetkica, a? ;D

Upisao skolu zbog riba, nikad radio u struci, prc  :P A i dalje i dan danas, kolega sestricama svuda po Srbiji.  :) A i sire.  :) Niak Niak Niak  :)


Gašpar

Elem, da se manimo teme, pre nego ¹to se popièkamo.

U Banja Luci "Peti oktobar". Mediji ne¹to slabo prate, al ka¾u da je ovo trenutna situacija.
Oko 40.000 ljudi. Dodik zaustavio buseve 50 km pre BL, ljudi i¹li pe¹ke. Izveli vojsku i policiju na ulicu.




Hattrick

Javi se Mali Zmaje, sta se desava kod vas ?

Gašpar

Ludak izveo tenkove.




Kostić

ja isto rekoh na prethodnoj strani. ga¹pare ne lupaj mi minuse i ne kopiraj :-*

Gašpar

Nisam ja, nemam ih. Inaèe bih ih ti izlupao kao i uvek  [cheers]

Hattrick


Boban_m

Sta se desava, narod je godinama u RS pokazivao vise politicke odgovornosti nego politicari. Narod je krvario za RS i neda je. Politicari samo i jedino brinu za svoje dupe i pleme i nisu uradili mnogo za narod. Dodik je jedini koga stranci ne drze za jaja i koji nema problem da ih odjebe. Probano je i sa drugim politickim opcijama, ali se redovno desavalo da se integritet i nadleznosti RS osipaju u tom slucaju. I onda narod cuti i trpi po principu ajde sve ali bar se RS ne dovodi u pitanje.

Mislim da neke opozicione stranke zdruzeno i planirano koriste pokret "Pravda za Davida" dovlaceci ljude autobusima, vrlo moguce uz novac i logistiku "zapadnih prijatelja demokratije" i pokusavaju da naprave puc ili bar veliki nered uoci predsojecih izbora. Potencijalno veoma opasan i nepotreban manevar sa stanovistva vecine gradjana, bar tako mislim. I nisu tenkovi nego policijski BRDMovi.

I tako sam se ja obreo u Floridi... :D