Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

rboban

Ride It Like You Stole It

Lazic

U su¹tini samo trolovanje, ko¹talo ga je dosta vremena....


@Miketa:
Ma daaj, vidi se na snimku da ga je sam malo cimnuo... :D

Pravda za trola... ;D

Hurricane

dao bih mu ja pravdu preko nosa kukavièkog

sa leða kao mulac jedan mulavi

kompleksa¹ jedan debilni, uvek on se ne¹to duri...

Lazic

E jeste svi na kraj srca... ;D

Hurricane

ne nego mi je na vrh kurca njegovo durenje stalno, pametnije mu je malo da stisne muda za po gasu malo, talenta mu nije falilo nikad

Lazic

Samo da prvo naðe posao... :D

ЯЭВОЛУТИОН

sad ce u hondin fabricku motogp...kao podrska marquezu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Bravo, tako je.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

honda kamikaze repsol team
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Boban_m

Ti se sjecas toga iz 1976?

Lazic

Kapiram da se dosta dugo prièalo o tome pa zato... Ali najranija seæanja su mi iz Trogira 1975-te...

Plazma Keks

ajde ajde, a kada je rosi sutnuo markeza? digli galamu, ovaj nastavio da tera u yamahi i svi ga i dalje nazivaju doktorem...

Lazic

Jo¹ jedan pokojni Toza... :o :o :o ;D ;D ;D Pa gde si bre Bambi godinama... ;D [srce]

Plazma Keks

svratio da vidim sta ima xD

Hurricane

Vidi ga plazmeni  ;D

Da se nisi razveo ides u kur  :P

Plazma Keks

nisam, teram motor i tako.
zena bi da polaze i kupi motor za sebe, sranje je biti putnik

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 10 Septembar, 2018, 23:22
ajde ajde, a kada je rosi sutnuo markeza? digli galamu, ovaj nastavio da tera u yamahi i svi ga i dalje nazivaju doktorem...
ne ne momak....neci biti da je tako...marquez se pre toga dva puta zabo u rossija i na kraju je uspeo da padne....a to sto su Rossija okrivili da ga je sutnuo....to je takva budalastina da se to ne pamti....da ga je zabo pesnicom u kacigu pa razumem, ali hobbit je zasticen kao beli medved....
ovo sto je uradio fenatti je nameran cin ugozavanja tudjeg zivota....
ako cem mi reci da je i rossi gurnuo polugu kocnie marquezu kolenom, kao sto je izjavio doticni, podseticu te da je na motoru bila kuka za sunku....onaj dodatak na kraju volana koji onemogucava tu radnju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 10 Septembar, 2018, 21:18
https://www.kurir.rs/region/hrvatska/3118163/ljudi-padali-sa-neba-kao-kisa-tela-pronalazili-u-dvoristima-kod-zagreba-se-dogodila-najteza-avionska-nesreca-na-prostoru-bivse-jugoslavije-na-danasnji-dan-pre-42-godine-uznemirujuci-snimci

Najranije uspomene... Kakav bedak...
Добио седам година јел је превидео један авион, у критичном моменту уместо команде на енглеском издао команду на српском. Експресно ослобођен кривице када су из Велике Британије на основу пресуде почеле да стижу захтеви за баснословним одштетама.


Друштво за заштиту од животиња