Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

"Ðokoviæ ne jede hleb, jer je gluten ¹tetan. Svi tra¾e hleb bez glutena. Ðokoviæ jede chia seme. Op¹ta pomama za èudesnim semenom.
Molim da se objavi : Ðokoviæ se kupa svaki dan ujutro ,ne baca kese i ðubre po ulici, kupi za psom i ne pi¹a po haustorima, drveæu i banderama."

NN autor sa fb...

eclipse4

Djokovic nikad ne glasa za pickoustog sendvicopravitelja!

viper

Pickousti vladar botova i penzionera.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


Lazic

Jebem ih u link ba¹...

Lazic


bucko

Dobio priliku da ima Vucica 1 na 1 i zavezao kao som,bolje da je otisao da vozi tramvaj.
Inace jedino sto kupujem od novina su Nedeljnik i Auto bild

ЯЭВОЛУТИОН

bez muda bio bez muda osto 100%

@cizal
znam ti skolskog druga s pocetka 90 ih....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Tad smo se i najvi¹e dru¾ili... :D Al' Veljko nije ¹kolski... :D Osim ako ne misli¹ na nekog drugog...

Nego, ljubi te drug, ne bilo ti zapoveðeno da se sutra pro¹eta¹/provoza¹ do Saleta da vidi¹ da li zabu¹ava sa gejmobilom... :D :-*





@Bucko:
Pa nije lako stisnuti muda sa psihopatom ako ima¹ ne¹to da izgubi¹...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 11:15
bez muda bio bez muda osto 100%

@cizal
znam ti skolskog druga s pocetka 90 ih....
onda i tebe znam od tada....upasavao si trenerku u farmerke
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11




Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 17:52
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 11:15
bez muda bio bez muda osto 100%

@cizal
znam ti skolskog druga s pocetka 90 ih....
onda i tebe znam od tada....upasavao si trenerku u farmerke
A ne, Veljko je to radio ja sam bio metalac kosijaner...


Lazic


mrle


mrle

Citat: mrle poslato 05 Septembar, 2018, 13:45
sada je Dunav kriv, uskoro æe i ko¹ava

https://www.blic.rs/biznis/moj-novcanik/nista-od-pojeftinjenja-nizak-dunav-dize-cenu-goriva-na-pumpama/ek5qk4j

naðemo se na U¹æu, popijemo po piæe, nas 20 -50- 100 nebitno, onda stanemo na obalu u punoj opremi i pi¹amo. Normalno, adekvatna fotka sa porukom "Za ni¾e cene goriva, poveæajmo vodostaj".

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2018, 20:44
Porez na oseku...
sada cu da objasnim kakve veze ima vodostaj na dunavu sa cenom goriva.....nizak vodostaj sprecava intezivniji vodeni saobracaj te sverceri sa brodova ne donose dovoljno dizela i benzina....samim tim je veca potraznja a kako mi imamo trzisnu privredu potraznja diktira cenu....veca potraznja veca cena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11