Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mrle


monsterbnt

Da... opet Stojkovicka i njeni sektasi... Kad im je prosli zabranjen kamuflirali se u litiju, sad se kamufliraju u branioce kosova.... Iza svega opet Stojkovicka i njeni antivaxeri...
Smrt SVIMA!!!!

MIGE

i ja sam antivaxer pentaxim vakcina..nisam torlakovih  ;)

Biker-Boy

Ma 'bes Kosovo, vratice nam ga Albanci sami kad ih Ameri jos malo upregnu, nisu ih jos dovoljno navukli, pa kad skontaju onu dobru staru "Ko s djavolom tikve sadi..."
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

viper

Bolesnik

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Sad ima 30 dana da razmi¹lja...


Malopre èuh na History kanalu, Britanija je 2015-te godina platila 2 milijarde dolara amerikancima poslednju ratu kredita kojim su se finansirali u prvom svetskom ratu... :o

100 godina dugovanja... :o

mi¹ko_kolo

A Aleksandar se zbog Slovenaca i Hrvata odrekao ogromnog dela ratne reparacije, plus ¹to gomilu novca nismo dobili zbog razlièitih geopolitièkih okolnosti. ©to izmeðu dva rata, ¹to zbog dve Nemaèke, ¹to zbog sankcija devedesetih.

Glava Dole

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2018, 09:14
Kako bi mu krckao kosti.... Jednu po jednu...

https://www.blic.rs/vesti/hronika/agresijom-se-hranim-pucao-bih-vam-u-glavu-mladic-iz-subotice-uputio-jezive-pretnje/ye9c1hy

Kolko negativnosti ja ne verujem... odakle je to proisteklo da mi je znati... psihopata jednom recju.

mkt

ma dete debil, nalozen klinac glumi ludilo neko
verovatno su ga lemali u skoli i niej mogao da jebe nista u zivotu pa je uzeo  nadrkanog kera da se istresa i bude zapazen
Subotica je mali grad i verujem da ce tek da ima probleme kad izadje napolje, maltretirao bi ga samo tako

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


Hattrick

Citat: Glava Dole poslato 30 Jun, 2018, 13:59
... odakle je to proisteklo da mi je znati...

Od manjka radnih akcija po prugama i mostovima na +40°C :D

Glava Dole

Nije to merilo, ni ja nisam gradio mostove i pruge na +40°C pa ipak volim zivotinje, nikom ne zelim zlo, kome ne mogu da pomognem i ne pomisljam da odmognem tek tako iz dosade... ovaj ce biti rizican po okolinu dok je ziv, verovatno ce se prividno smiriti posle zatvrske kazne al to je dozivotni prihopata u dusi.

Hattrick

Pa zato sto si normalan covek.
A ovi koji imaju kratak fitilj, i falinku u glavi, a pritom nisu dovoljno namazani da tu "ludost" stave u sluzbu ljudima u cijim se krugovima te osobine koriste za konkretne akcije, vec napadaju i zlostavljaju koga stignu, brzo i nepogresivo nalete na minu. A tada vise nema nazad.

monsterbnt

Samo iz kuce. Sve to potice iz kuce...
Smrt SVIMA!!!!

viper

Taèno

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Glava Dole poslato 30 Jun, 2018, 18:51
Nije to merilo, ni ja nisam gradio mostove i pruge na +40°C pa ipak volim zivotinje, nikom ne zelim zlo, kome ne mogu da pomognem i ne pomisljam da odmognem tek tako iz dosade... ovaj ce biti rizican po okolinu dok je ziv, verovatno ce se prividno smiriti posle zatvrske kazne al to je dozivotni prihopata u dusi.
ti se depiliras i cupas obrve...nisi merodavan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11