Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 25 Jun, 2018, 19:19
Svakako bih volio da neko detonira jednu na tlu SAD-a.  Cisto malko da okuse.... I ne,ne bi ih zalio dva odsto!!!   Posto bez ikakve potrebe,sem ekonomske, vode ratove,glume serife,rasturaju drzave, svugdje po svijetu,sem na svojoj teritoriji,jer ih niko ne napada,pod izgovorom uvodjenja demokratije bla,bla....


Opet se tu malo ko zaista pita. Pogotovo ako rokne¹ civilni cilj sa decom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 25 Jun, 2018, 18:25
Citat: Laziæ poslato 25 Jun, 2018, 10:32
Japan se predao jer bi im inaèe bacali bombe brzinom kojom su ih pravili... Recimo na 7-10 dana... Takav je bio plan amerièke vojske ako se ne predaju...

Imali su samo te dve. Nadali su se da ce japan da proguta blef. Medjutim japan je na kolena bacila crvena armija isto kao i naciste...
Imali su treæu skoro spremnu, a ma¹inerija se bila toliko uhodala da su mogli da izbacuju na svakih mislim par nedelja ili èak nedeljno... Samo za prve dve je bila drama da l' æe da opale...

monsterbnt

Obe bacene su bile prototip. Za debeljka je posebno bilo pitanje da li ce raditi.  Daleko su bili od serijske proizvodnje. Svakako je crvena armija bila brza.
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Slaninice,po¹to oni kad god roknu neko djete "sluèajno",ka¾u kolateralna..,e za mene bi isti to bila kolateralna...
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 26 Jun, 2018, 16:08
Slaninice,po¹to oni kad god roknu neko djete "sluèajno",ka¾u kolateralna..,e za mene bi isti to bila kolateralna...

Ne bi. Samo tako ka¾e¹. Jer onda bi bio isti.


Poslato sa sokoæala mobilnoga, pomoæu prstiju...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Nekad je oko za oko,zub za zub neminovno..,pa makar ispao isti ili gori,jel ako ime se ne podre¾u kand¾e,ode sve..jednostavno su previ¹e uzeli sebi za pravo..,pretjera¹e brate... Znaèi jednu suzu ne bih pustio..,al ozbiljno!!  Nikakvog vi¹e opravdanje nemaju,al stvarno..,ne pitaju nikog za ni¹ta,kad odluèe na intervenciju,odrade..,poslije njih ne ostane ni¹ta,samo bezvla¹æe,bijeda...   Ja ih ¾alio ne bih...,vjeruj mi!! 
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 26 Jun, 2018, 16:48
Nekad je oko za oko,zub za zub neminovno..,pa makar ispao isti ili gori,jel ako ime se ne podre¾u kand¾e,ode sve..jednostavno su previ¹e uzeli sebi za pravo..,pretjera¹e brate... Znaèi jednu suzu ne bih pustio..,al ozbiljno!!  Nikakvog vi¹e opravdanje nemaju,al stvarno..,ne pitaju nikog za ni¹ta,kad odluèe na intervenciju,odrade..,poslije njih ne ostane ni¹ta,samo bezvla¹æe,bijeda...   Ja ih ¾alio ne bih...,vjeruj mi!! 

Oni koji bi najebali se tu malo ¹ta pitaju.
Oni koji profitiraju od ovakvog stanja bi samo nastavili da trljaju ruke.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

mda, interesantno, nego pusti sad to...


jel jebete vi nesto?

mali_zmaj

Slabo,samo svoje,ali i to rijetko..,primjeti se,ha..!?    ;D   :-[    ;)
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 26 Jun, 2018, 18:28
Slabo,samo svoje,ali i to rijetko..,primjeti se,ha..!?    ;D   :-[    ;)

Moja neæe da se jebe normalno - samo u pièku!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane


Lazic

Citat: monsterbnt poslato 26 Jun, 2018, 02:35
Obe bacene su bile prototip. Za debeljka je posebno bilo pitanje da li ce raditi.  Daleko su bili od serijske proizvodnje. Svakako je crvena armija bila brza.
Za uranijumsku su bili sigurni da hoæe, problem je bilo kuæi¹te za plutonijumsku po¹to im prva verzija nije radila, druga je napravljena od nule za tipa 6 meseci... Falilo im je uranijuma, debeljka su migli da proizvode jako brzo i imali su dovoljno plutonijuma koga inaèe treba samo 9% kolièine uranijuma... A Rusi su bili toliko brzi da je Staljina umalo strefio ¹log kad je èuo da radi bomba... Bio je u fazonu, ma n'umeju to da naprave... Da im onaj nije poslao sve planove ne bi je napravili bar 10 godina ako ne i du¾e...







Citat: Slaninar poslato 26 Jun, 2018, 18:48
Citat: mali_zmaj poslato 26 Jun, 2018, 18:28
Slabo,samo svoje,ali i to rijetko..,primjeti se,ha..!?    ;D   :-[    ;)

Moja neæe da se jebe normalno - samo u pièku!  :)
Bulj¹evici svih zemalja ujedinite se... :o ;D

Ko nije pro¹ao fazu braka da ¾ena hoæe samo normalno, taj nije bio ni o¾enjen... :D :D :D

Da l' æe da ti se javi kum sa prièom kako je to fuuj...? :D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

nekom mom drugaru devojka rekla da moze gde hoce...ali prvo mora da gurne jezik, pa prst pa tuki.....pretpostavljam da je usta odradio brzo , za dole je morao da svlaci cega....e sad godinama smo ga drkali za trecu bazu, jel odradio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

gde bre pijan citam sve ovo... idite bre u kurac.

Slaninar

Citat: mrle poslato 26 Jun, 2018, 23:21
gde bre pijan citam sve ovo... idite bre u kurac.

Ne prati¹ fabulu - to smo prevazi¹li, sad smo, koliko vidim, zapeli kod lizanja èmara.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Jun, 2018, 08:08
Citat: mrle poslato 26 Jun, 2018, 23:21
gde bre pijan citam sve ovo... idite bre u kurac.

Ne prati¹ fabulu - to smo prevazi¹li, sad smo, koliko vidim, zapeli kod lizanja èmara.  :)

Nismo svi...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: mareskin poslato 27 Jun, 2018, 11:16
Citat: Slaninar poslato 27 Jun, 2018, 08:08
Citat: mrle poslato 26 Jun, 2018, 23:21
gde bre pijan citam sve ovo... idite bre u kurac.

Ne prati¹ fabulu - to smo prevazi¹li, sad smo, koliko vidim, zapeli kod lizanja èmara.  :)

Nismo svi...


[rofl]  [clapp]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Lazic