Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2018, 20:03

ceo clanak izgleda kao da ga je pisao neki priuceni decacic iz SNS omladine za koga je pravljen onaj test za malu maturu kako bi mozda i zavrsio neku skolu

Ali ovo mi onako bode oci ne znam sto
"Ðuroviæ je nastradao u crnom “por¹eu“ aranðelovaèkih tablica pod zasad nerazja¹njenim okolnostima, a preminuo je na putu do bolnice. Nakon njegovog ubistva, Sini¹a Miliæ je napustio Crnu Goru i trajno se nastanio u Beogradu,"

Jer sve ubice iz Crne Gore naðu utoèi¹te u Srbiji... Bar na neko vreme dok ih ne roknu...

petar357

Citat: dzimika poslato 20 Jun, 2018, 20:03
Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2018, 10:46
Citat: mrle poslato 19 Jun, 2018, 10:01
pa vidite svakodnevna ubistva dilera, zna se ko i tu mora da bude glavni.
I cela ova prièa kosovo, makedonija, Taèi, zaev, protesti... sve je to rat oko gudre. Jer mi kompjuter, dobar auto, smart fon... te¹ko da æemo da napravimo.
B92: U eksploziji d¾ipa poginuo navodni "atentator na Vuèiæa".
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=06&dd=19&nav_category=16&nav_id=1406912


Petre, Petre...

ceo clanak izgleda kao da ga je pisao neki priuceni decacic iz SNS omladine za koga je pravljen onaj test za malu maturu kako bi mozda i zavrsio neku skolu

Ali ovo mi onako bode oci ne znam sto
"Ðuroviæ je nastradao u crnom “por¹eu“ aranðelovaèkih tablica pod zasad nerazja¹njenim okolnostima, a preminuo je na putu do bolnice. Nakon njegovog ubistva, Sini¹a Miliæ je napustio Crnu Goru i trajno se nastanio u Beogradu,"


Pa sta je sad??
Me valja vam vise ni B92? 


dzimika



misa-pei

Citat: dzimika poslato 21 Jun, 2018, 11:37
https://m.youtube.com/watch?v=9zdpDb86G0Y

I novinarka završava sa "hvala Vama na uvredama." Kako istina može da bude uvreda? Ako lažovu kažeš da je lažov razapnute zbog uvrede (mada je istina), a ako mu kažeš "da ne govori istinu", to je u redu. Kako mrzim tu dvoličnost i pritvornost.
Država je najveći neprijatelj naroda

dzimika

To je cela poenta svega, da istinu pretvoris u uvredu i tako je svima predstavljas i ne postoji nijedna druga istina samo njihova

Che

Istina i informer ne idu nikako zajedno.

Dokaz da je narod glup ko q je sto se ovo smece uopste pordaje.
Cuj novina i njihovi novinari ...

! No longer available


http://www.pravda.rs/fileadmin/slike/2014/09/informer.jpg

Biker-Boy

sendvici na ceni...
I feel the need..... the need for speed !!!


Lazic

Oti¹ao na posao po lepom vremenu, vratio se po suvom, motor opran za d¾... ;D

U Drinèiæevoj voda izbila podzemni kontejner na povr¹inu, odvalio se ceo gornji deo... Kontejner prazan a ne pu¹ta vodu, ispao ogroman plovak... :o

ЯЭВОЛУТИОН

Druze predsednice...jebo bi vam majku ali sam u strahu da ne rodi jos jednog kretena poput vas i brata.....jebo bi vam oca ali nisam siguran koji je pravi....jebo bi vam sve po spisku ali je spisak dugacak pa se plasim da ne ostanem nedorecen...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Jun, 2018, 18:24
Druze predsednice.......jebo bi vam oca ali nisam siguran koji je pravi...

Au, prigradski mehanicar usao u evropske trendove, kaze da bi voleo da se jebe i sa muskarcima.  [clapp]
Verovatno je, kao samouki filozof, dosao do lakonskog zakljucke - rupa je rupa.


Lazic

Auuu Petre, kad jednom bude¹ naleteo na nekoga sa foruma... Samo takvi kao ti kriju ko su kao zmija noge, pogotovo kad bude izvesno da æe guzica stradati... Pogotovo kad ti ljubimac prdne u èabar, a i to æe se desiti kad tad, nièija nije gorela do zore...

dzimika

Ma Lazicu on je u pravu, totalno je u pravu
Sve sto njegov miljenik ili voljenik kaze je tacno, ama bas sve, ko smo mi da kazemo da je drugacije

Lazic

Al' k'o miljenik je u svom svetu, u tripu je da ga par "fanatika" hejtuje i minusira a ostatak foruma ga u stvari obo¾ava...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2018, 12:28
Auuu Petre, kad jednom bude¹ naleteo na nekoga sa foruma... Samo takvi kao ti kriju ko su kao zmija noge, pogotovo kad bude izvesno da æe guzica stradati... Pogotovo kad ti ljubimac prdne u èabar, a i to æe se desiti kad tad, nièija nije gorela do zore...

Meni se sve vi¹e èini da mi nismo za bolju vlast. Gledaj kako danas 99% njih pljuje po "komunistima" kao najveæim zlotvorima - a zna¹ i sam kako se tada ¾ivelo i radilo, koliko je tad bilo malo korupcije i nemorala na ulici, TV-u, skup¹tini...

Zamisli doðe neko po¹ten na vlast: poru¹i (nam) svima nelegalno izgraðene kuæe & stanove, krene naplaæivati porez svima za sve ¹to je propisano, ka¾njavati za sve prekr¹aje revnosno... A para vi¹e ne bi bilo dugo, dugo, ako smo uop¹te u poziciji da se ikada mo¾emo izvuæi iz govana, dugova - ima preko 3 decenije kako smo izgubili korak sa svetom. Bilo bi to bar nekih 5 godina op¹te panike (ako te po¹tene neko ne ubije) dok se ne dovedu stvari na svoje mesto i ljudi ne nauèe kako se radi & ¾ivi u ureðenoj, po¹tenoj zemlji.

Meni je muka gledati malog aleka, ali kontam da èovek zna ¹ta ovaj narod voli i dobija te izbore. Toma, jebeni toma je dobio predsednièke izbore pre nego ¹to su stavili ¹apu na medije!?!? Ljudi su iza¹li i glasali za njega.

Mo¾emo se mi ljutiti i na "bele listiæe" i na medije i na lopove na vlasti, ali, barem ja duboko u sebi verujem da bi 90 % srbalja radilo isto, ako ne i gore da se doèepaju vlasti. Od onih koji se upuste u te¹ke i prljave vode politike, to èini 99,9% sastava, uz par autsajdera i pravih ludaka eventualno.  :)

Na kraju krajeva - ¹ta je bilo od protesta za gorivo? Lièno mi je povod bio potpuno pogre¹an i neopravdan, ali kontam da je to vi¹e bio izraz op¹teg nezadovoljstva, ona kap ¹to preliva èa¹u - i? Ni¹ta. Opet je nedovoljno mali broj ljudi kenjao ¹to "nam blokiraju ulice" - tu ne raèunam botove i ostale profesionalne kenjaèe. Malo vlast "pokazala zube" i ni¹ta, tajac. "©ta ako izgubim posao", "¹ta ako mi napi¹u kaznu", "ne mogu stiæi..."

Ovo je zemlja po meri velike veæine njenih graðana - ko se ne uklapa, mo¾e da se trudi ne nervirati, ili da pali napolje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

realno se moze postaviti pitanje i da li su kosovski junaci zadojeni ideologijom svesno zrtvovali svoje zivote...a bogami i spartanci....kad si slabiji jednostavnomoras primentiti drasticne mere....kad amrikanci bombarduju muslimane pametnim bombama onda je to valjda humano a kad pametni  navodi avion na svetski trgovinski centar onda je to teroristicki akt....neko ce pomenuti nevine zrtve...ima ih na obe strane...ako neko pomene versku notu kod muslimana...pomenucemo ekonomsku notu amerike....ne postoji u ratu moral....ali postoje zlocini a zlocin je ubiti blo koga ko nema oruzje jer on ne ucestvuje u ratu....amerikanci su bacili ne jednu vec dve atomske bombe....kao da ona prva nije bila dovvoljna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Slaninar poslato 24 Jun, 2018, 15:53
....
Zamisli doðe neko po¹ten na vlast: poru¹i (nam) svima nelegalno izgraðene kuæe & stanove, krene naplaæivati porez svima za sve ¹to je propisano, ka¾njavati za sve prekr¹aje revnosno... A para vi¹e ne bi bilo dugo, dugo, ako smo uop¹te u poziciji da se ikada mo¾emo izvuæi iz govana, dugova - ima preko 3 decenije kako smo izgubili korak sa svetom. Bilo bi to bar nekih 5 godina op¹te panike (ako te po¹tene neko ne ubije) dok se ne dovedu stvari na svoje mesto i ljudi ne nauèe kako se radi & ¾ivi u ureðenoj, po¹tenoj zemlji.

A zamisli da taj neko po¹ten bude "i po¹ten i racionalan i pametan". Pa, smanji porez na zarade, ali pojaèa i ozbiljno ka¾njava za neprijavljene radnike, pa dozvoli lagalizaciju kuæa izgraðenih na sopstvenoj zemlji koje ne ugro¾avaju planirane puteve ili bilo ¹ta od dr¾avne imovine, onda smanji poreze generalno, daje subvencije domaæim firmama za zapo¹aljavanje (veæ i daju, ali strncima daju 10000 puta vi¹e), subvencioni¹u poljoprivrednu proizvodnju, ali i uvedu red u to, uproste evidencije koje firme moraju da vode, uvedu poresku slu¾bu koja æe biti saradnik privredi, a ne sudija i d¾elat. itd.itd. Nabrajam na brzinu, mo¾da sam ne¹to lupio, ali poznajem poslovanje mnogih firmi i jasno mi je da bi stvari mogle da budu bolje, ali dr¾avi nije interes. Mnogo puta je opro¹ten dug za porez velikim "biznismenima". Toliki iznosi su u pitanju da ispada da hiljade preduzetnika ne bi ni morali da plate porez.
Kada dr¾avni aparat bude radio u korist svog naroda, koji je u stvari dr¾ava onda æe biti mnogo bolje.

Mislim da novca ima, ali da se rasipa i krade.

Da li je moguæe ovo ¹to sam nabrojao? Mislim da jeste. Mo¾da zvuèl kao utopija, ali postoje dr¾ave koje tako funkcioni¹u.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bobangsxr

Koliki je porez na zaradu u Srb