Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

unapred odes kod notara i overis saglasnost...onda pre seksa razmenite saglasnosti i to je to....e sad brinu me falsifikati i zloupotreba saglasnosti.....recimo sta ako neko ukrade saglasnost i iskoristi ga za sex....i dali postoji saglasnost za sve ili pojedinacno....recimo ona da saglasnost i nada se neznom sexu a ja je dohvatim i odvalim je u sve rupe koje ima....da li je odgovornost na njoj ili na meni....i kako da znam sa kakvim sexom se slozila.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

E sad potpisete saglasnost, bez vremenskog ogranicenja, sve full pa jednog dana raskinete. Ona se uda u medjuvremenu, ali ti i dalje imas overenu saglasnost. Mozes li onda posle par meseci kad se setis da imas papir, da pozvonis na vrata, pokazes ugovor muzu, odes u sobu i istamburas je onako domacinski ?

Glava Dole


Biker-Boy

Eeee posle potpisivanje nema kajanje  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Znaèi moæi æe da se utvrdi prvi vlasnik, i kolko je bilo vlasnika... e sad, kako da kad uzima¹ polovno zna¹ dal je neko samo gonio za sve novce a nije odr¾avao??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ostoja

Auuuu, koliko æe neudanih ostati zbog korektno voðene papirologije...
[rofl] [rofl] [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Jun, 2018, 19:20
unapred odes kod notara i overis saglasnost...onda pre seksa razmenite saglasnosti i to je to....e sad brinu me falsifikati i zloupotreba saglasnosti.....recimo sta ako neko ukrade saglasnost i iskoristi ga za sex....i dali postoji saglasnost za sve ili pojedinacno....recimo ona da saglasnost i nada se neznom sexu a ja je dohvatim i odvalim je u sve rupe koje ima....da li je odgovornost na njoj ili na meni....i kako da znam sa kakvim sexom se slozila.....

Vidim ja da æe seks moæi samo u prisustvu dva svedoka. Overa kod notara se podrazumeva.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stilgar

Ma to su ljubomorni svedski muzevi u dosluhu sa notarima nasli nacin da saznaju s kim im se kresu zene koje ako su uhvacene na delu uvek tvrde da su silovane 😀 ovako po zakonu ce se znati koji juznjaci najvise cepaju svedjanke.

Hattrick

Jbt ovi kreteni ce 'ladno da uvedu servisne knjizice, pa koja kaze nemam knjizicu, znas da je vracana kilometraza primljenih kita. Jedino me buni malo ako pokaze knjizicu sa jednim ili 2 pecata, ne znas da li je original, ili je jednu vec popunila.  :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

...mi smo bogatiji od svih njih, a vidi se i po izborima da nam ovako odgovara.
...pa ko nam jebe mater...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE


mali_zmaj

Citat: Hoh¹tapler poslato 01 Jun, 2018, 21:27
Znaèi moæi æe da se utvrdi prvi vlasnik, i kolko je bilo vlasnika... e sad, kako da kad uzima¹ polovno zna¹ dal je neko samo gonio za sve novce a nije odr¾avao??

Ma te servisne knjige se la¾iraju,¹ta ti je,umanji¹ kilometra¾u,sad,pa sad....
jin-jang

Dukags

Povodom moto skupa HA u Jagodini, èitam jedan komentar:

"ANÐELI PAKLA" OKUPIRALI JAGODINU Policija na svakom æo¹ku, "Helsi" gotovo preuzeli grad, a ¹ta rade iza zatvorene kapije NIKO SEM NJIH NE ZNA (FOTO)
Pretposlednji dan okupljanja "Anðela pakla" u Jagodini uveliko je poèeo, a grad je kao i prethodnih dana u postpunosti okupiran bajkerima i policijom. Reporteri "Blica" su na licu mesta gde razgovaraju sa graðanima i prate de¹avanja

Jelena Tadic Ja cu po onoj narodnoj “krivo sedi, pravo besedi”... Naime, mi smo kao narod prilicno skloni predrasudama i nismo skloni da ljudima pruzimo sansu, ma kako oni izgledali i kakav stil zivota imali. Napomenucu samo da se zivotni stil moje porodice i mene potpuno razlikuje od zivotnog stila osoba o koje su predmet visednevne rasprave, tako da nisam nimalo pristrasna. Evo o cemu je rec... moja mama je juce bila svedok na ulici u centru Jagodine gde je jedna gospodja pokusavala da predje ulicu sa bebom. Svi koji su nedavno prosli kroz Jagodinu znaju da je saobracaj postao jako gust te cesto ne mozes cestito ulicu da predjes. Elem, jedan od pripadnika grupe ljudi koja je trenutno u poseti Jagodini, doslovno je pozurio ispred gospodje sa detetom, izasao na sred ulice, rasirio ruke i zaustavio auto kako bi gospodja mogla nesmetano da prodje...Meni je dovoljno da srusi sve predrasude! Od onih koji sebe nazivaju normalnima tesko da mozes to da ocekujes, pre ce te izgurati i pregaziti nego pomoci... Zato, mani te se ljudi predrasuda i osudjivanja, vidite gde nas je to dovelo... Pozdrav

Boban_m

Ljudi su dobili instrukcije da se ponasaju i vode racuna o imidzu. Nesto nisam primjetio da ovde iskacu pred saobracaj da osiguraju nekom prolaz ;D

Hattrick

Ma realno ti isti ljudi i nas gledaju vrlo slicno kao i njih, mozda za malu nijansu "bolje", ali za 90% njih, svi smo mi ista g....

milomir22

Stigla nam Evropa u kojoj je bitnije da se 20 sati vrhunskih hirurga potrosi da bi seka imala pisu, umesto da se rekonstruise nekom nesrecniku lice ili ukloni oziljak.


https://www.blic.rs/vesti/drustvo/ekskluzivno-srpski-lekari-ce-prvi-na-svetu-zeni-transplantirati-penis/1slx67t
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr