Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 06 Decembar, 2017, 18:10
Citat: megaidiot poslato 06 Decembar, 2017, 00:22
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2017, 21:12
Samo pogledaj ko gleda temu kad krenu minusi na pominjanje olo¹a u negativnom kontekstu... ;D
brate cime se ti bavis [rofl], mada se ne bih toga setio nikada
Kratko si na forumu... :D Samo admini mogu da vide, ostali uz pomoæ onoga gore gde pi¹e ko gleda temu... Naravno ako uhvati¹ na delu, tj dok ne preðe na neku drugu... Ako ima vi¹e ljudi, a dugo si na forumu, zna¹ ih veæinu, i ko te gotivi ili ne... ;D I onda prosta dedukcija... ;D Mada, dobijao sam minusa i od dobrih prijatelja, al' naravno da se nisam ljutio... :D Ne ljutim se ni ovako, ¹ta vi¹e jedini koji me malo dotaknu su minusi sendvièara i popouvlakaèa jer su nemoralni... Kad mi da minus za kenjanje protiv religije prijatelj koji je iskreni vernik, naravno da neæu da se ljutim i ako se ne sla¾emo... Ne smetaju mi preterano èak ni oni koji koji iskreno veruju da je av trenutno na¹a najbolja opcija za odnose za zapadom i istokom, mada mislim da ako osim mog brata i postoji neki takav, pamet mu nije jaèa strana... Kao ni mom bratu...


®ivio AV...!!   ;) ;) ;)   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   :-* :-* :-* :-*   :P  :P :P :P  
jin-jang

Lazic



jevta

Samo realno pregledajte ostalu istoriju.
Kako rast neèije karijere utièe na egzodus srba.

mali_zmaj

I ova nasa fontana+kruzni tok, na ulazu u grad je kostala bruku para,al ova na Slaviji otkida koliko kosta. Mislio sam da se ovi nasi zajebavaju,al ima i grdjih!!
jin-jang



mrle


Lazic


megaidiot

ovaj clanak kao da su pisali buksovci:
Citat
"Упркос чињеници да је у тој просторији провео двадесетак минута, министар Шарчевић је навео да слику није ни видео."

mali_zmaj

E moje Lazicu,stranka ga je i vjerovatno postavila na tu poziciju,zato da citiram poznati narodnjak "sliku tvoju ljubim,ljubim,ljubim svakog danaaaa".   [samoubistvo]

A Grcima svaka cast!!   [klanjam_se]
jin-jang

Lazic


Glava Dole


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2017, 11:49
Znam bre Zmaju, al' svejedno... Srbi i opèinjenost vladarima... [facepalm]





A ovo... :(

http://www.blic.rs/vesti/svet/armagedon-u-nastajanju-posle-ovih-uznemirujucih-fotografija-pitacete-se-sta-to-nije-u/n9kv0fk

Pa sto mislis kako se ovaj nas ovdje odrzava na vlasti,mada kad razmislim i pogledam opoziciju,muka mi je. Koja su to trecerazredna gamad,koji samo cekaju da se uhljebe!!!  Nema nam napretka narednih sto godina,jebem ti sve.  Nema se za koga glasat. Ovi malo pametniji i ne zele da se bave politikom. 

Pokusao jedan profesor da se kandiduje prije par godina za gradonacelnika B.Luke..,ma lik je priznat u svijetu kao naucnik,nagrada kao pljeve..,itd.itd  Mico Gacanovic  se zove.  Ma nije imao sanse pored ovih Dodikovih pulena....  Narod je cudo..!????
jin-jang

MIGE

Citat: Milos96 poslato 09 Decembar, 2017, 16:23
! No longer available
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 02 Februar, 2012, 17:46

Hattrick

A Dodik faca k'o priplodni bik.  [rofl]

mali_zmaj

Jedino sto laje kao niko,i to je jedino interesantno,al kad treba realizacija,cvrc!! Nema muda,tako da poredjenje sa priplodnim bikom je cista uvreda,za bika naravno!!!
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Rujo je picnut sto gradi!! Svaka mu  cast!! I kazu cudno sto piloti pojebase sve ribe!! 
jin-jang

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2017, 21:04
http://www.kurir.rs/planeta/2954365/video-ovaj-snimak-svi-gledaju-i-krste-se-pogledajte-sta-je-izveo-ruski-pilot

Zato volim Ruse, nikome normalnom ovo ne bi palo na pamet da proba... :o ;D

ali komentari !

"Tako manje trosi gorivo pa posle istacu,garant ! "
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !