Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

opasno mi ide na organ blokada grada zbog manifestacija svih vrsta

ЯЭВОЛУТИОН

a gej parada ti ne smeta.....ma nemoj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major


Lazic


mkt


monsterbnt

Pa nije valjda jedan od onih sto jednom u guzu pa odma peder....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


monsterbnt

Da li to samo meni ili generalno..... al mali ima tako izazovnu facu za samarcinu...
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ko i roditelji....genetika.....genetika poznatih.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Emisija za debile kao sto je i sam Zeljko Mitrovic. Covek (ustvari podguzna muva, ono se ne moze nazvati covekom) je zivi dokaz dokle se moze stici ako si spreman da se svakom rezimu temeljno uvuces u cmar. Previse ispolitizovano, Kesic je legenda jebe i opoziciju kao i samu vlast. Realno, ne zna se ko je smesnijii, samo ne znam sta ovaj mali gjhghhfhgfdgd fghfhh J. Pajkic pokusava da izvuce iz ove grozote sem batina koje ce dobiti negde sigurno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ostoja

Volim ove ¹to po politièkoj liniji daju minuse...
A kod mene pluseva uvek na zalihama...
:P :-* :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Zna se i koji su... Polako...




Citat: monsterbnt poslato 05 Decembar, 2017, 11:06
Da li to samo meni ili generalno..... al mali ima tako izazovnu facu za samarcinu...
Dobro je nisam se utripovao...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2017, 21:08
Zna se i koji su... Polako...

to izgleda samo ti znas  :o
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Samo pogledaj ko gleda temu kad krenu minusi na pominjanje olo¹a u negativnom kontekstu... ;D

Hurricane

Neverovatno je da ja svaki dan imam osecaj

da zivim u paralelnom univerzumu,

nerealno je da postoje takvi ljudi a jos manje

da sa svih strana izviru kao opcinjeni

Ko zna sta se tu desava, sve mi je mnoogo cudno



P.s. ili sam flipno [ludak]

P.p.s. promenio sam fon pa se ne snalazim zato ovako

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2017, 21:12
Samo pogledaj ko gleda temu kad krenu minusi na pominjanje olo¹a u negativnom kontekstu... ;D
brate cime se ti bavis [rofl], mada se ne bih toga setio nikada

monsterbnt

Citat: megaidiot poslato 06 Decembar, 2017, 00:22
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2017, 21:12
Samo pogledaj ko gleda temu kad krenu minusi na pominjanje olo¹a u negativnom kontekstu... ;D
brate cime se ti bavis [rofl], mada se ne bih toga setio nikada

Ne mora ni to. Ja bi reko ko je al ne bi da opet prozivamo pericu 6.35 da je sendvicar
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: megaidiot poslato 06 Decembar, 2017, 00:22
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2017, 21:12
Samo pogledaj ko gleda temu kad krenu minusi na pominjanje olo¹a u negativnom kontekstu... ;D
brate cime se ti bavis [rofl], mada se ne bih toga setio nikada
Kratko si na forumu... :D Samo admini mogu da vide, ostali uz pomoæ onoga gore gde pi¹e ko gleda temu... Naravno ako uhvati¹ na delu, tj dok ne preðe na neku drugu... Ako ima vi¹e ljudi, a dugo si na forumu, zna¹ ih veæinu, i ko te gotivi ili ne... ;D I onda prosta dedukcija... ;D Mada, dobijao sam minusa i od dobrih prijatelja, al' naravno da se nisam ljutio... :D Ne ljutim se ni ovako, ¹ta vi¹e jedini koji me malo dotaknu su minusi sendvièara i popouvlakaèa jer su nemoralni... Kad mi da minus za kenjanje protiv religije prijatelj koji je iskreni vernik, naravno da neæu da se ljutim i ako se ne sla¾emo... Ne smetaju mi preterano èak ni oni koji koji iskreno veruju da je av trenutno na¹a najbolja opcija za odnose za zapadom i istokom, mada mislim da ako osim mog brata i postoji neki takav, pamet mu nije jaèa strana... Kao ni mom bratu...