Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Lazic


mrle


PECA BMW

Citat: mrle poslato 28 Novembar, 2017, 16:47
za¹to sada dr¾ava ne ¹ilji kurac?


Pa hoce .  Ali na mene i tebe !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: mrle poslato 28 Novembar, 2017, 16:47
za¹to sada dr¾ava ne ¹ilji kurac?
http://www.blic.rs/vesti/politika/uprkos-zabrani-zastave-albanije-vijore-se-u-presevu-i-bujanovcu-foto/s2v3r9h

Jer ne treba se dr¾ati zakona ko pijan plota... osim kada prekoraèi¹ brzinu za 1 km/h... onda jebi ga mora.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

viper

Koja bre dr¾ava, to kod nas ne postoji kod nas je na vlasti SNS mafija.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: mrle poslato 28 Novembar, 2017, 16:47
za¹to sada dr¾ava ne ¹ilji kurac?
http://www.blic.rs/vesti/politika/uprkos-zabrani-zastave-albanije-vijore-se-u-presevu-i-bujanovcu-foto/s2v3r9h
Zaboravio si koga av podr¾ava na Kosovu... Danas slu¹ao nekog novinara sa Kosova kako u jednom momentu ka¾e da im je glavni cilj da Srbija ne dobije neku prednost u pregovorima kad prizna Kosovo... Valjda se pla¹e da æe nam eu dati ko zna ¹ta za uzvrat... Budala... Za uzvrat æe da nas oslobode tereta Vojvodine...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


mareskin

Meni je najsme¹nije kada se prièa o pregovorima, a jedna od strana oèekuje taèno odreðeni rezultat.
Nije mi jasno gde se tu pojavljuje smisao reèi "pregovori", ako pregovora i nema?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

Ti pregovori su u stvari prezentacija, oni lepo prezentuju sta zele da uradis i sta ce ti se desiti ako to ne uradis, pa ti razmisli..
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2017, 11:48
Meni je najsme¹nije kada se prièa o pregovorima, a jedna od strana oèekuje taèno odreðeni rezultat.
Nije mi jasno gde se tu pojavljuje smisao reèi "pregovori", ako pregovora i nema?
Èest sluèaj na Balkanu... Kao kad su '45-te komunjare rekle amerima da je Dra¾ina krivica nesumnjivo utvrðena... Pre suðenja...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2017, 16:57
Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2017, 11:48
Meni je najsme¹nije kada se prièa o pregovorima, a jedna od strana oèekuje taèno odreðeni rezultat.
Nije mi jasno gde se tu pojavljuje smisao reèi "pregovori", ako pregovora i nema?
Èest sluèaj na Balkanu... Kao kad su '45-te komunjare rekle amerima da je Dra¾ina krivica nesumnjivo utvrðena... Pre suðenja...

Ali ta dr¾ava je bila efikasna... a kod ove se na "pravdu" du¾e èeka...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Naroèito posle rata u otimanju imovine i ¾ena...

Hattrick

Znaci opasni mafijasi i jebaci bili ovi penzosi iz Maksija. Sad cu da im oberem usi kad budem isao po cigare.   :)

Lazic

Penzosi iz Maksija su posleratne generacije... ;D Od stare garde nema nikog ¾ivog...

mrle


Hurricane


monsterbnt

Rusi zavrcu polako slavinu, sta je tu cudno....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic