Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 26 Novembar, 2017, 12:05
Citat: El Jefe poslato 26 Novembar, 2017, 10:36
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/ostalo/kako-amerika-opipava-put-do-vrhunske-gluposti/
Поучан чланак о пипању.


Gay lobi svojim uticajem zesce potresa SAD, iz nekog razloga im je finansijski isplativo da bude sto vise vucica i brnabicki, a sto manje str8 parova.

Ista je situacija i u bogatim evropskim zemljama, cak se ide na to da se oduzimaju deca roditeljima, pod izgovorom fizickog maltretiranja (batina je strogo zabranjena kao edukativno sredstvo, a ja bih je jos vise ukljucio kako u edukovanje mladih, tako i starijih), a daju na usvajanje gej parovima.

Drugar mi zivi u Holandiji, otprilike da tamo nema sramote, sto zamislis-to uradis, ispade najveca sramota da se uljudno ponasas i postujes osobe suprotnog pola, a o moralu i da ne pricam.

Dolazi ta kultura i kod nas, sve ce nam to doci, samo nam ne dolaze pare i plate koje oni imaju.

razlog je jako jednstavan....lbgt ppulacija radi da bi potrosila ....ne ostavlja nista iza sebe....nema dece....njihovo izdvajanje za zdravstvo (crknu od side ili droge), za skolovanje dece (nema) i  socijalno (medjusbno se zaposljavaju) drzava nikad ne vraca a  trose jako puno i ne saranjuju pare u slamaricu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Novembar, 2017, 20:26
Citat: milomir22 poslato 26 Novembar, 2017, 12:05
Citat: El Jefe poslato 26 Novembar, 2017, 10:36
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/ostalo/kako-amerika-opipava-put-do-vrhunske-gluposti/
Поучан чланак о пипању.

Gay lobi svojim uticajem zesce potresa SAD, iz nekog razloga im je finansijski isplativo da bude sto vise vucica i brnabicki, a sto manje str8 parova.

Ista je situacija i u bogatim evropskim zemljama, cak se ide na to da se oduzimaju deca roditeljima, pod izgovorom fizickog maltretiranja (batina je strogo zabranjena kao edukativno sredstvo, a ja bih je jos vise ukljucio kako u edukovanje mladih, tako i starijih), a daju na usvajanje gej parovima.

Drugar mi zivi u Holandiji, otprilike da tamo nema sramote, sto zamislis-to uradis, ispade najveca sramota da se uljudno ponasas i postujes osobe suprotnog pola, a o moralu i da ne pricam.

Dolazi ta kultura i kod nas, sve ce nam to doci, samo nam ne dolaze pare i plate koje oni imaju.

razlog je jako jednstavan....lbgt ppulacija radi da bi potrosila ....ne ostavlja nista iza sebe....nema dece....njihovo izdvajanje za zdravstvo (crknu od side ili droge), za skolovanje dece (nema) i  socijalno (medjusbno se zaposljavaju) drzava nikad ne vraca a  trose jako puno i ne saranjuju pare u slamaricu..


Sto bi rekli sve kroz bulju proteraju

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

monsterbnt

-''Koliko si dala za fakultet?''
-''Dvaput''....
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

Jebes takvu stranku, da imalo drzi do sebe, nebi takve debilke primali u stranku, al ne treba se cuditi, debili idu s debilima, s kim si taki si...
A generalno sve stranke su nam takve, pune kojekakvih majmuna i drolja, nista novo... samo padamo sve nize i nize.
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

ali izjava :  ANALiziraæe ona rad ministarstva  :)

Hohštapler

©ta ti je uve¾bano uFo, èuje ono ¹to on oæe ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..ne ufo, nego oèi, vidi je majke ti, ¹ta drugo èovek da pomisli


PECA BMW

pa njoj samo da das da radi u nekom ministarstvu ( prosveta , omladina i slicno ) ona za bolje nije !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

Citat: Biker-Boy poslato 27 Novembar, 2017, 09:06
Jebes takvu stranku, da imalo drzi do sebe, nebi takve debilke primali u stranku
da drze do sebe i ne primaju debile, ne bi postojali.
da mi drzimo do sebe, oni ne bi postojali.

friziderdzija

Citat: Hurricane poslato 27 Novembar, 2017, 11:35
..ne ufo, nego oèi, vidi je majke ti, ¹ta drugo èovek da pomisli


ja bi ovo da........jebemo

Lazic

Da je izanaliziramo...

Hurricane

...analiza nego kako

Biker-Boy

Vec su nju izanalizirali dok je stigla na tu poziciju, to sad prdi bez ustezanja :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Pridruzujem se konzilijumu, prvo duboke i opsezne analize, pa cemo objaviti strucno misljenje.  :)

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Hattrick

Lazic ima varijabilnu kompresiju na klepetalu od kad je sveta i veka. :D



Lazic

Vidi foru... ;D Jedino ¹to je ba¹ lako promeniti kompresiju... :D