Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


viper

Nisi znao, pa nije to klepetalo 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Za 8 godina za popravke padanja potro¹io ukupno 150e... ;D 12 bureèenja... :o ;D Ispravka, padam od 2011-te... :D

mrle


Biker-Boy

Grade se mesta gde se trosi lova, ne grade se mesta gde se zaradjuje lova..
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

ali para nema, odlozeno na 365 dana, svi veseli jedu... odosmo u kurac

Lazic

Citat: mrle poslato 21 Novembar, 2017, 10:56
tr¾ni centar po glavi stanovnika!!!
Dokle vi¹e ¹oping molova, kuraca palaca?
http://www.blic.rs/vesti/beograd/na-mestu-nekadasnjih-giganata-nikli-soping-molovi-i-citava-naselja-a-bice-ih-jos/8p562x3
I u svakom tr¾nom centru iste debilne radnje... [facepalm]
Kako æe veæina toga da zvrji prazna i slu¾i za paintball jednog dana...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

#21989
Zaplakaæu... :)

Mada filmovi Romana Polanskog pre i posle ubistva ¾ene, veze nemaju... Zato sam ga hejtovao ceo ¾ivot...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

megaidiot


Lone Wolf

He is young and dead at 64.
Не може рај на земљи.


mali_zmaj

Stvarno nisam uspjeo iscitati,sto je on izbacio pripadnike VS iz kafane,jesu nesto kenjali,ili covjek mrzi uniformu?
jin-jang

Lazic

Ko æe ga znati, èovek je bio u vi¹e ratova, biæe da su pravili sranja...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja se zovem Aleksandar i ja sam pipao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: El Jefe poslato 26 Novembar, 2017, 10:36
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/ostalo/kako-amerika-opipava-put-do-vrhunske-gluposti/
Поучан чланак о пипању.


Gay lobi svojim uticajem zesce potresa SAD, iz nekog razloga im je finansijski isplativo da bude sto vise vucica i brnabicki, a sto manje str8 parova.

Ista je situacija i u bogatim evropskim zemljama, cak se ide na to da se oduzimaju deca roditeljima, pod izgovorom fizickog maltretiranja (batina je strogo zabranjena kao edukativno sredstvo, a ja bih je jos vise ukljucio kako u edukovanje mladih, tako i starijih), a daju na usvajanje gej parovima.

Drugar mi zivi u Holandiji, otprilike da tamo nema sramote, sto zamislis-to uradis, ispade najveca sramota da se uljudno ponasas i postujes osobe suprotnog pola, a o moralu i da ne pricam.

Dolazi ta kultura i kod nas, sve ce nam to doci, samo nam ne dolaze pare i plate koje oni imaju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr