Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Hurricane

...nema tu nista cudno, kad prosecan srpski penzioner procita ovo i nalozi se na nas kao mocnu silu, pa jos dobije 5000 dinara pomoci, malo sutra ce da glasa za nekog drugog..


Hurricane

...jos kad saznaju zasto se komarci zaprasuju sa zemlje i sta je sa onim zutim koji su to obavljali iz vazduha tek onda ima komsliuk i nato da pisa u gace..

Naime imam info iz ministarstva odbrane da su zapravo ti zuti naizgled zastareli avioni, u stvari pravljeni od u to vreme nepoznate stelt tehnologije, i da su po snazi sposobni da nose S400 mini rakete velikog dometa, pa su kao takvi usli u specijalni tajni program vojske, kodnog naziva MF400, ili u prevodu Mosquito Fighter

megaidiot

zato vise dromadere i antonove i ne vidimo, ofarbao ih vulin u nevidljivu teslinu boju.

ЯЭВОЛУТИОН

ti dromaderi i antovi su zavioncine za ovo sto smo platitli dzabe....za remont...oni bar mogu da se upotrebe za poljoprivredu i komarce...ovi remontovani ni za to....bolje da su raspustili pilote i kupili s300 ili s400 sistem....jer ako avione nemas nemaju sta da obore...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Sad je posle. Pricaj  ;D

viper

Ajde vi¹e 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

'Oæe li ta prièa?!

PECA BMW

MA pisao bi ja da me jos ne jebe ovaj torrent sto mi gasi net ..

Inace tog jutra lokalni batinasi narko dilera kidnapovali decka koji je duzan neke pare da drogu i malo ga batinali i gurnuli u gepek ,
malo posle on razbije prozor i iskoci iz auta ali ga stignu vrate nazad i odvedu u portu crkve da nastave batine u tom izadje pop iz crkve i oni u trenutku smisle pricu kako isteruju djavola iz njega .
Cak se i pop primio na tu pricu pa novinarima tako preneo . Inace ti batinasi jutros svi bili u opstinskom sudu ali naravno vec popodne su napolju ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Pa kad je pop Peranovic u tvorza, moraju drugi da preuzmu lopatu, da isteraju malo heroin iz njih.  [rofl]

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 01 Novembar, 2017, 21:06
MA pisao bi ja da me jos ne jebe ovaj torrent sto mi gasi net ..

Inace tog jutra lokalni batinasi narko dilera kidnapovali decka koji je duzan neke pare da drogu i malo ga batinali i gurnuli u gepek ,
malo posle on razbije prozor i iskoci iz auta ali ga stignu vrate nazad i odvedu u portu crkve da nastave batine u tom izadje pop iz crkve i oni u trenutku smisle pricu kako isteruju djavola iz njega .
Cak se i pop primio na tu pricu pa novinarima tako preneo . Inace ti batinasi jutros svi bili u opstinskom sudu ali naravno vec popodne su napolju ...

Da mo¾da ti narko dileri i batina¹i ne nose krst oko vrata?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Pop jedva doèekao...

Jovan D

Citat: mrle poslato 01 Novembar, 2017, 12:13
Da li su stvarno ozbiljni?
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/uz-migove-ce-do-2040-leteti-i-orlovi-gadaju-mete-na-daljini-od-40-kilometara-i-po/bb5bc6s

Izgleda da jesu... pa ovo je Pajtonovski pa kao da citam njuz.net... ti avioni su imali velikih problema i kada su bili novi, piloti su jedva upravljali njima pri brzinama bliskim brzinama zvuka, tesko su sletali a veliki broj njih je padao kao glineni golubovi i kada ih niko nije gadjao niti jurio, a zvucni zid su probijali u poniranju i to jedva...

Lazic

Nemoj tako, kad bi nas napala neka zemlja sa avionima iz II svetskog rata, dominirali bi... :D Mo¾da je èak bolji i od MIG 15 i F86... :o ;D

Biker-Boy

Slazem se sa Revolucijom, za nas malecne siromasne zemlje, avioni nemaju smisla, totalno neisplativo, odrzavanje, obuka pilota... mnogo bolje bi nam bilo da uzmemo te S 300, S 400 raketne sisteme
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

I na sve strane nato oko nas... Mada skoro sam èitao, Bugari su takoðe vazduPlohovna sila kao mi...

Biker-Boy

Ne zna se ko je silniji , koji imaju vise trulih aviona u hangarima nego na nebu xDDD
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

slovenci su svoj vazdusni prostor dali austriji na cuvanje.
mi uspesno primenjujemo stari metod "isceznuce problema kroz poricanje stvarnosti":
! No longer available

monsterbnt

Moras da imas lovacku avijaciju ako mislis da zadrzis kontrolu vazdusnog prostora. Inace se prebacuje na drugoga i automatski on preuzima i naplatu preleta....
Migovi jesu dobar dil ma sta kenjali po novinama. Pare za nove nemamo, remont je daleko jeftiniji od novog, postoji kompletna infrastruktura i osoblje koji ce da se bave tim migovima, obuceno zemaljsko osoblje, obuceni piloti, znaci sve to okolo sto inace ulazi u cenu upotrebe nece morati da se uzima novo niti da se salju ljudi na doobuku. A cak i remont se radi kod nas, samo modernizacija se radi u rusiji.

Sta je bilo drugo resenje? Kupiti od amerikanaca polovne F-16 koji bi morali da se plate i za koje bi celu infrastrukturu, upremu oruzje, ljudstvo morao ponovo da pravis? Da pustimo da nam vazdusni prostor kontrolisu hrvatska ili rumunija?

Sto se tice orla, avion je odlican za ono zasta je namenjen. Orao je pre svega jurisnik, nije lovac.
Smrt SVIMA!!!!