Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

kosta se posvaðo sam sa sobom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

jebala ih amerika u dupe glupavo i pokvareno. :)





Kostić

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2017, 18:31
kosta se posvaðo sam sa sobom.

naravno. saæe da zatvaraju sezonu pa æe mene da nerviraju budale po saobraæaju tipa, ¹ta koj kurac vozi¹ motor po ki¹i i snegu vama je sezona zatvorena vido sam na televizor, reko onaj ¹to glumi neku mudroliju èime ugro¾avaju moje ustavno pravo da svoje prevozno sredstvo koristim po sopstvenim potrebama. znaèi mene ko jebe, oni æe otvaraju i zatvaraju ko da je njihovo. i shodno tome da se pona¹aju. i da svoje liène èarolije prevode u zakone. mr¹ bre.

ko zatvori sezonu javno da narod to vidi u televizor i novine, ne otvorio je dogodine ( ne mislim na manijake [srce] ;D nego na one ¹to jedu govna na televizore) nek je svako otvara i zatvara po sopstvenoj volji u miru i ti¹ini, mo¾e na fejsu u svom ¹tatijenapameti bez mnogo pompe, da ja mogu dodmorim na jesen i zimu ko èoek, od jebenih vesti i hronika, pretnji kaznama i sliènih poslatica by modern koko¹ari bikeraj i avnuh avijacije i da me ko i do sad, niko ne ugrozi zimi.


Kostić

vidli da rosi ima svoju privatnu moto ¹kolu i da bere lepe pare, pa se dosetili da nama trebaju privatne moto ¹kole u okviru zakona. ma ajde? znaèi na¹e auto ¹kole su glupe? nek uvedu istruktora koji ume da vozi motor i æao. svi na¹i starci polagali po auto ¹kole i vojske, vozali cele ¾ivota i nikem ni¹ta nije falilo. sad smo odjednom mnogo glupi pa nam je potrena specijalna moto ¹kola. ma ajde?

al rosi bere lovu, a neko lepo smi¹lja planove. nek otvaraju privatne moto ¹kole ko rosi, pa kad obuèe ljude, onda lepo ti ljudi u regularnu auto ¹kolu pa nek pola¾u i tu, pa bude dobro svima. i onda nas zabole kurac za neku tamo privatnu moto ¹kolu jer smo mi srbi. idemo u redovnu, ta nismo degenerici da ne umemo da vozimo jebeni motor.....

al rosi bere lovu, mi to uvedemo u zakone, neko otvori moto ¹kolu i svi moraju kod njega.

isto ko i amerièke zakone. uzeli su najgore, odjebali najbolje. najgore pare, najbolje tro¹ak. od celog sveta uzimaju samo ono, ¹to im donosi pare. bagra mafija¹ka

viper

Kosta ajd se smiri malo, sad si i mene iznervirao, sad mi doðe sam sa sobom da se svaðam 😉

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

iznervirali me za kacigu jebiga ;D

nego kad si navale na struju pa pogase ¹porete da se pune automobili

http://autorepublika.com/2017/09/16/proizvodjaci-struje-u-britaniji-opet-upozoravaju/

viper

Naftni lobi jo¹ uvek ne shvata da je u el autima buducnost 😥

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

OKi

Citat: kosta66 poslato 29 Septembar, 2017, 19:16
iznervirali me za kacigu jebiga ;D

Naravno da se ne sla¾em sa ovim astronomskim cenama .  [panic]
Ali ovo za kacogu i samoubistvo nisi u pravu!  [nono]
Recimo saobraæajna nezgoda , auto (golf 2 :) ) lagano udario motorciklistu  [doh] , brzina prilikom sudara oko 40 km/h. Vozaè motora pao i glavom udario u bankinu  [neampojma]  (pu pu daleko bilo) .
Kacigu nije imao i osta na licu mesta mrtav  [pop] .
Vozaè automobila odgovara za ubistvo. A sva je prilika da bi u sluèaju, da je kolega bajker imao kacigu , sve pro¹lo sa nekim psovkama i oguljotinama itd ...   
Naravno da se ne sla¾em sa ovim samoprozvanim ... Jevtom  [povracanje]. Dok je motora biæe i takve vo¾nje, koju oni zovu NASILNIÈKOM.  [flashing] [flashing] [flashing]

Kostić

vozaè automobila ne odgovara zato ¹to ja nisam stavio kacigu. ja neæu da je nosim kad mi se neæe. neæu da je nosim kad vozim ¹i¹mi¹a negde jer je ¹i¹mi¹ mator ko biblija i æe negde izdahne pod kacigom, neæu da je nosim ni kad ja hoæu, zato ¹to neæu. nisuæu je kad znam da æu da vozim br¾e od 50. vozio sam se go bez iste, voziæu se i dalje. i neæu da mi prete kaznom od 15 000 dinara. mogu samo da me iznerviraju pa da opet idem i da pravim prekr¹aje namerno, èisto da izbalansiram karmu, a taman sam re¹io da me vi¹e ne nerviraju i presto to da radim. inaèe su svi moji padovi bili sa kacigom, osim kad sam pado bez nje. kaciga mi je polomila zube jer sam nezgodno pao na glavu. da je nisam imo sad bi jebo ko èovek ne bi ¾ene be¾ale od mene. il mo¾da ne bi usto, ne znam, nisam siguran ;D

poenta je da ta mafija nema predstavu, koliko obiènog normalnog èoveka, zdravog razuma, iznervira ta njihova ¾elja da se nekome najebu majke po novèaniku zbog kacige. mene zabole kurac dal je neko u¹ao u statistike crne hronike nenoseæi kacigu. to je njegova lièna stvar. ako vozi¹ motor normalno ko èovek, bez rosi tripova nedeljom, ako pazi¹ i ako ima¹ iole pameti, kaciga ti nije potrebna. ako ide¹ na navak da kneezi¹ kolena, onda ti treba. tu je ja ne bi skido ni kad odem da pi¹am.

OKi

Citat: kosta66 poslato 29 Septembar, 2017, 22:31
...i neæu da mi prete kaznom od 15 000 dinara...
Jbg, meni bila skupa kazna i od 5000 , Veæi problem je ¹to motor svrstavaju u luksuz. a ovo za kacigu. 2 razloga imam.
1. Bezbednije i ekonomski isplativije  ;D
2. Lep¹i sam sa kacigom , nego bez nje ! [flashing]

Kostić

ja je stavim ukuæi na glavu i ¹etkam se tako pokuæi, znam da sam lep¹i a i deluje jebaèki moæno. volem ;D



al to ne znaèi da æu da je nosim kad idem u prodavnicu i na pijac kad neæu i da hoæu :)

meni je skupa kazna od sto dinara, al to ne znaèi da æu da podvijem rep i da stavim kacigu na glavu. neæu kad mi neko preti. otac nije mogao da pretnjama dobije ¹ta je hteo od mene, pa neæe ni neki usrani magarci da mi dr¾e slovo pretnjama.

Kostić

#21731
a vidi¹, meni ne smeta ¹to motor od recimo 750 kubika smatraju kao lukssuz. motor od 250 kubika je sasvim dovoljan za normalnog èoveka. meni je registracija jako te¹ka za novèanik za govedo staro saæe jo¹ malo pa 30 godina. al 100 konja, 245 na sat, jebiga. ono ¹to ide do 140 nije skupo za imati i registrovati. al kurac mali, trke nedeljom redovne, pièkice kafitji ono ovo. sve to ko¹ta.

inaèe da se ne sezone ne otvaraju i zatvaraju ko promaja, da ga ne smatraju igraèkom, ne bi bio luksuz. bio bi redovno prevozno sredstvo. ko u zemljama gde je masovna pojava. ako æemo da se vozamo leti vetriæ u kosi i da se glumatamo po sunce sa igraèke, ja¹ta æe nego æe da bude luksuz. razmislite o tome

OKi


Kostić

istina. odo da prestanem da se nerviram, neka su u pravu, ko ih jebe ;D

mali_zmaj

kole ako ti je kaciga polomila zube,znaèi ili da je bila nevezana ili kurton!!  meni je motor kliznuo na blatu,koje je bilo na asfaltu,i retrovizor me dunuo u kacigu,flip kaciga je bila...,e toliko me roknuo retrovizor da je taj dio kacige otpao,tj. pukao ¹araf!! al zubima ni¹ta!!!   

a sad da ti dam neki npr sluèaj.  ubijete budala pijana..,on kriv al ti nisi imao kacigu!?  ko je kriv!?
jin-jang

DraganPavlicevic

Ja malo pre proèitah zadnje tri stranice ove teme i kod otvaranja profila dotiènog Jevtiæa, pojavi se moj profil!Jel to neka zajebancija da se kod kucanja pojavi profil onoga ko èita ili ne¹to drugo?Inaèe, Jevtiæa sam upoznao na nekom savetovanju na saobraæajnom fakultetu a video sam ga i u salonu honde pro¹le jeseni kada je bila prezentacija novih modela i predavanje o bezbednoj vo¾nji. On se èesto uparaðen u ko¾u pojavljuje na tv, gde zastupa mi¹ljenje o obaveznoj upotrebi kompletne moto opreme.

mi¹ko_kolo

Citat: DraganPavlicevic poslato 30 Septembar, 2017, 13:04
Ja malo pre proèitah zadnje tri stranice ove teme i kod otvaranja profila dotiènog Jevtiæa, pojavi se moj profil!Jel to neka zajebancija da se kod kucanja pojavi profil onoga ko èita ili ne¹to drugo?

[rofl]

Lazic


Kostić

Citat: mali_zmaj poslato 30 Septembar, 2017, 12:39
kole ako ti je kaciga polomila zube,znaèi ili da je bila nevezana ili kurton!!  meni je motor kliznuo na blatu,koje je bilo na asfaltu,i retrovizor me dunuo u kacigu,flip kaciga je bila...,e toliko me roknuo retrovizor da je taj dio kacige otpao,tj. pukao ¹araf!! al zubima ni¹ta!!!   

a sad da ti dam neki npr sluèaj.  ubijete budala pijana..,on kriv al ti nisi imao kacigu!?  ko je kriv!?

ja?

mali zmaje ja sam polomio zube pre tries godina a kaciga je bila stara oko 20 u to vreme. da ja tebi dam primer: ide riba ulicom i ne vidi izvaðenu 'kocku asfalta' koju je neko ma¹inom teo ne¹to da radi, izgrebo i oti¹ i nije vi¹e pojavio i riba zapne i padne na nju¹ku. zamisli kakva joj je nju¹ka bila. znaèi pe¹aci moraju da nose za¹titnu kacigu.

primer dva:

ide¹ ulicom i padne ti cigla sa zgrade na glavu - pogine¹.

primer tri:

ide¹ trotoarom i zakiti te auto. zabode¹ glavu u ¹oferku - pogine¹. (redovna scena u saobraæaju)


ne svirajte kurcu ljudi, motor nije ni¹ta opasniji od hodanja pe¹ke. pogledajte malo u statistiku obaranja pe¹aka. da li je potrebno da se uvede kaciga za njih?

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2017, 17:26
Neiskusno ;D

kao i obicno, sa mnom je imao problem jer se nije dalo objasniti... [rofl]