Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Председник ове фантомске приватне асоцијације, по новом закону нека носи перушку у дупету да га мотоциклисти лакше препознају. Да му кажу да се несреће спречавају едукацијом СВИХ учесника у саобраћају, не само мотоциклиста, а не  драстичним кажњавњем у  земљи где људи раде за 22.000 динара и да нас не пореди са земљама где се за ситнину купују кациге.
Друштво за заштиту од животиња

Dukags

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/novi-zakon-o-saobracaju-je-blazi-za-vozace-automobila-ali-su-motociklisti-u-velikom/spkc2gn
Mere se sa regionom, uvode kazne najveæe u regionu, a plate i penzije najmanje u regionu, koga briga za to. Brz naèin za uzimanje para bez motike i ikakvog ulaganja.

Hurricane

@ jefe

bravo za peru¹ku  [rofl]

Kostić

za zadnji nemam protiv, ako di¾e u gradu, negde gde ima ljudi i civilizacije pored, a napolju na putu nije greda kad nema nikoga, za dve glave u gagarina nem protiv, ionako nismo normalni a ugrozimo sva¹ta sa tom brzinom, al ovo za kacige... a tu je jevtiæ negde meðu nama ne bojte se, snima i æuti, pa ovom prilikom mogu da mu reèem - pi¹i odma bezbroj kazni za kacigu bate, da vam platim neæu, da je kupim neæu mada imam tri komada starih, al bate care duvate bre ðoku i vi i va¹e ja sam vam æale. izbaèen sam iz takta. idi kod alviroviæa u ko¾nom odelu za pistu i kenjaj do sutra o bezbednosti. doktore. ne znam èega, jel marketinga prodaje opreme?

vi ste gospodo kriminalci, reketa¹i, mafija¹i, bezobrazni ljudi, bolesni i tako dalje. vi niste nikome ni tata ni mama. ¹ta vas boli kurac dal æe neko da stavi nok¹ir na glavu ili neæe i da li æe neko da ve¾e pojas ili neæe.

to ne ugro¾ava druge uèesnike u saobraæaju. ja ako hoæu da se ubijem, ubiæu se sa kacigom ili bez nje. sa rukavicama ili bez njih. sa ko¾om za pistu ili bez nje. to je moja lièna stvar. aj me majketi spreèi?

Hurricane


El Jefe

Нама треба удружење мотоциклиста на нивоу државе које треба да заступа наше интересе пред државом и осигуравајућим друштвима . А не да буду непознати, маргинални  типови у дилу са њима.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

Citat: El Jefe poslato 29 Septembar, 2017, 12:37
Председник ове фантомске приватне асоцијације, по новом закону нека носи перушку у дупету да га мотоциклисти лакше препознају. Да му кажу да се несреће спречавају едукацијом СВИХ учесника у саобраћају, не само мотоциклиста, а не  драстичним кажњавњем у  земљи где људи раде за 22.000 динара и да нас не пореди са земљама где се за ситнину купују кациге.

pa edukuje. doðe kod alviroviæa kao da je do¹o sa moto trke, sav zategnut i jede govna o bezbednosti. kupi¹ sve to ¹to na sebe natamani i nema¹ brige. bezbedno da vozi¹ na knee, ako se jel se tako ka¾e... uèi 'bajkere' kako se igra smicalica sa R motociklom. aj ostavi heblove pa se igraj, mojne da menja¹ fabrièko i sliène trip uzni lovu edukacije. a masa klinaca naseda, ¹to klinaca, ¹to magaraca od tries i vi¹e da izglume bajkeraj. pozeri i letnjosezonci. ¹to ih ne uèi da voze po ki¹i po snegu po raznim vremenskim okolnostima, pa da steknu neke odbrambene tehnike, nego leti. ajmo na navak, ¹u¹kice padnu, svi se navozaju, nauèe ni¹ta i zgovnaju se u auto a moglu su da ga izbegnu. ¹ta si ih nauèio, ni¹ta ih nisi nauèio. uzo si ima pare malo se vozikali po poligonu iako poligon nije realan ¾ivot u saobraæaju, svima lepo i onda digne¹ kaznu za kacigu na 15 000.

duvajte ga momci to vam ka¾e matoro govedo i vi i va¹ bolesni zakon.


Kostić

Citat: El Jefe poslato 29 Septembar, 2017, 13:23
Нама треба удружење мотоциклиста на нивоу државе које треба да заступа наше интересе пред државом и осигуравајућим друштвима . А не да буду непознати, маргинални  типови у дилу са њима.

takoe. kostu za presednika ! ;D

El Jefe

Може, кад положиш А категорију. ;D
Друштво за заштиту од животиња

Kostić


Kostić

oðe puno milicije. odo ja sa foruma, neko mi zalepio minus.

c, c i c.

Kostić


megaidiot

Citat: El Jefe poslato 29 Septembar, 2017, 12:37
Председник ове фантомске приватне асоцијације
po poreklu nije privatna, zapravo je vrlo drzavna.

OKi

Citat: mkt poslato 29 Septembar, 2017, 13:25
Citat: Hurricane poslato 29 Septembar, 2017, 13:13
ko je jevtiæ?



ovo je njegov prikriveni profil
covek se krije iza ovog profila i spijunira sve na forumu

http://www.motomanijaci.com/index.php?view_item=xyz&xaction=secret&sendto=disneyland&debelizmaj=fat&action=profile&z750=kawa&motor=r1orni1&fastest=red
Znam lika  :o , auuu [panic] jbt neki dan se dopisivali na PP, a znaèi ON je . Nikada ne bih rekao  [pop] [flashing]

Kostić

elem. pomalo je sme¹no kad ti zakon zabrani samoubistvo. mislim, ne znam. carski. ili budalizam? mislim, ko oæe da se ubije, kazniæe ga. de je onaj rofl, da se roflam malo...

drugo, vozaè je odgovoran za ¾ivot suvozaèa, pa ako vam je do klepanja petnes iljada, klepajte vozaèa koji vozi suvozaèa bez kacige. vozaè ne mora da je ima ako ne ¾eli. suvozaè mora i vozaè ne sme da ga turi na motor neza¹tiæenog, sve i da suvozaè potpi¹e. jer vozaè odgovara za njegov ¾ivot.

mnogo ste alavi slepci bratjo a ne umete da napravite lovoklep a da ne iznervirate normalan svet. ovo juèe roðeno i mo¾ete, jugoslovene jok. davno smo mi pucali po vojske ko maloletnici...

Hattrick

Citat: Hurricane poslato 29 Septembar, 2017, 12:17
....Jevtiæ...

Treba ga jebati jako.
I zvanicno javno objaviti po svim medijima da on nije niciji zastupnik, niko ga nikada nije birao, niti mu dozvolio da zastupa bilo sta u necije ime.
On moze da zastupa samo sebe i svoju zenu.

Kostić

i podelite motocikliste na igraèkare letnjosezonce koji ginu ko muve, lome ruke i noge jer ne umeju da padnu, zakucavaju se u automobile u raskrsnicama jer voze 50 60 iako je saobraæaj frekventan pa ih je te¹ko uoèiti i bla bla tako bla dalje blabla i na ljude koji nemaju fejs, nemaju forum, ne jedu govna nigde a voze svoj motocikl 365 dana u godini i nikad ih niko ne poru¹i ko keglu. posebno zimi. pa nek je i jedva onih pet budala.... ne znam stvarno ko je tu budala.

jer motocikl nije igraèka i jednako je prevozno sredstvo kao i bicikl, automobil, kamion. to da uèite muljavce koji su se juèe rodili i vidli igraèku, pa oæe da se igraju.

monologija za danas nema vi¹e. jebli vas petnes iljada. treba neko da radi samo da bi vi jeli i vozali giksere presretaèe.

Kostić

hatrike ti si moj idol u poslednje vreme  [srce] ;D

Hattrick

Hahahaha, pa realno brate.  :)
Ponekad gledam, i ne mogu da verujem koje budalastine prolaze bez problema.