Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


Lazic

Citat: mrle poslato 28 Avgust, 2017, 13:28
presretaèica
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2901441/foto-svetlana-zaustavi-me-seksi-srpska-policajka-zavodi-red-u-saobracaju
Ne¹to bluruju, "kriju" identitet, a u èlanku na ovla¹ pogled naðe¹ da je Svetlana Ceca Obradoviæ iz Valjeva... [facepalm] Jebote, pa moja kuma iz Valjeva se preziva Obradoviæ... :o ;D Sa'æu je cimam... ;D U stvari neæu, zabole me ba¹, i onako je vi¹e za gejeve sa onim trbu¹njacima... ;D

Boban_m

Ma idi, da zub slomis ;D

Lazic


mrle

Citat: Boban_m poslato 29 Avgust, 2017, 03:57
Ma idi, da zub slomis ;D
pa neæe¹ da se ujeda¹ valjda?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Hurricane

Okanoviæu pederu

kao komisija æe utvrðivati da li je put kriv za nesreæu  [rofl]

pa to najavljuju 50 godina, a rupe do kolena i dalje i boli ih kurac

kao prilagodi brzinu, pa da guram motor 2 na sat iz nekih rupa kad upadne prednji toèak nije moguæe ni izgurati

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/jedna-casa-i-kazna-10000-vozaci-ce-uskoro-moci-da-voze-sa-maksimalno-02-promila-a-evo/npdhtsh

Lazic

U Engleskoj je dozvoljeno do 0.8... Vidim svi izginu¹e pijani...

Hurricane


Lone Wolf

http://www.glassrpske.com/novosti/vijesti_dana/Gradonacelnik-Dubrovnika-odbio-da-se-fotografise-sa-zamjenikom-trebinjskog-gradonacelnika/244489.html

Usta¹ka politika je zvanièna u Hrvatskoj. Mr¾nja prema Srbima je na nivou dr¾ave ndh.

I za¹to neæu u NDH?

ZATO!

Pièke ulizièke samo ajte.
Не може рај на земљи.

Biker-Boy

Pa i cela EU je mrzilacki raspolozena prema Srbiji, (bila i ostala) jebu nas kako stignu, dupe nam pomeraju (naravno, uz pomoc nas samih, mi ko da sami sebe mrzimo)
,ma najbolje da niko ne mrda iz svojeg dvorista, niko nikog nikada da ne posecuje, da se ni slucajno ne druze, i tako do beskonacnosti do kraja postojanja planete... ili mozda malo bataliti posrani nacionalizam, kao sto su sve napredne drzave to uradile i zakopale ratne sekire i sad zive kao normalni susedi i saradjuju na svim nivoima, ekonomskim i kulturoloskim,  jer ako su se jebeni Englezi i Francuzi pomirili iako nemaju nista zajednicko i klali su se vekovima, mogli bi i mi sa svojom bracom Hrvatima, jer svidelo se to nama ili ne, oni su nam najbliskiji narod na celoj planeti.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Znam da je moj kum iz Valjeva, tada na odslu¾enju vojnog roka, po nareðenju ispalio iz topa ne¹to jako puno(rekao mi je i koliko al' sam zaboravio) granata po gradu, ¹to ne tra¾e izvinjenje od Valjevaca... Vi¹e mi se èini da je to lokalno nepodno¹enje sa Trebinjcima... Dodu¹e i na¹i ih jebu sa nega¹enjem po¾ara na teritoriji RS koje onda vetar preseli u Hrvatsku...

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 30 Avgust, 2017, 13:01
Pa i cela EU je mrzilacki raspolozena prema Srbiji, (bila i ostala) jebu nas kako stignu, dupe nam pomeraju (naravno, uz pomoc nas samih, mi ko da sami sebe mrzimo)
,ma najbolje da niko ne mrda iz svojeg dvorista, niko nikog nikada da ne posecuje, da se ni slucajno ne druze, i tako do beskonacnosti do kraja postojanja planete... ili mozda malo bataliti posrani nacionalizam, kao sto su sve napredne drzave to uradile i zakopale ratne sekire i sad zive kao normalni susedi i saradjuju na svim nivoima, ekonomskim i kulturoloskim,  jer ako su se jebeni Englezi i Francuzi pomirili iako nemaju nista zajednicko i klali su se vekovima, mogli bi i mi sa svojom bracom Hrvatima, jer svidelo se to nama ili ne, oni su nam najbliskiji narod na celoj planeti.
pitaj ¹kote za engleze.

Biker-Boy

Znam da ih ne mirisu Skoti ni Severno Irci, ali generalno, njihovi odnosi su na daleko boljem nivou nego sto je slucaj sa Srbijom i Hrvatskom
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić


Hohštapler

Meni omiljeno kad nekom kome pi¹e "Lokacija: EU" govori o Srboljublju.... meni koji ¾ivim u Srbiji...
To je isto ko ¹to su Srbi iz Toronta i Bostona podr¾avali rat na prostorima biv¹e juge, da se oèuva srpstvo... Puna svima usta ali dok drugi treba da ginu.

Jebalo ih igranje nacija i hu¹kanje i ko je kome ¹ta. Raja grca od tro¹kova ¾ivota, gorivo nam najskuplje, hrana, cene svega, vozimo kola "NOV NOV uvoz CH 2007 godi¹te" nema ker za ¹ta da nas ujede, jebeni poljaci i rusi za nas postali "vi¹a srednja klasa", svi isplovili iz svojih præija samo mi "kurac svima!" .
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Citat: Biker-Boy poslato 30 Avgust, 2017, 14:18
Znam da ih ne mirisu Skoti ni Severno Irci, ali generalno, njihovi odnosi su na daleko boljem nivou nego sto je slucaj sa Srbijom i Hrvatskom
Naroèito odnos Iraca prema Englezima i obratno.

Lazic

Drugim reèima ljudi su ista goveda bilo gde na planeti...

mi¹ko_kolo

Da, samo je razlika u èijim rukama je no¾. Kod njega je i pogaèa.