Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Citat: monsterbnt poslato 29 Jul, 2017, 00:27
Sve medije neko finansira. Bez toga ne bi postojali jer niko nece da radi za slavu vec iskljucivo za platu.
Problem je sto tebe vise brine ko finansira Danas nego sto su napredna govna rasporadala i najelementarnije resurse kao sto je jebena VODA.... To je jedan od razloga sto ostaju na vlasti... Uvek je sve zavera sorosajudeomasonavanzemaljacareptilijanacaikoznakojevisepickematerine...


Суштина мога поста је да су исти ти који финансирају Данас и купили изворишта воде. Паметноме доста.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Citat: Biker-Boy poslato 30 Jul, 2017, 13:12
Citat: Dukags poslato 30 Jul, 2017, 12:39
Poèelo je
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/pocelo-je-srpski-vozaci-vec-doziveli-neprijatno-iznenadjenje-na-putnim-rampama/gey4tl8

Sreca pa su guzve na rampama, pa taman kad stignes na red, prosek ti opadne kao da si vozio 50kmh u rikverc  [rofl] [rofl]

Moze i ovako na ulasku, samo bolje zavijeno, pa mogu jedino kurac da mi izmere na izlasku ;D


Dukags

I kako da mi izmere kad nisam ni uzimao karticu niti na izlasku plaċam. A umesto izolir trake meni neka deca preko tablice redovno stave ¾ensku gumicu za kosu, nerviram se ali ¹ta æu, ¹ta znaju deca za ¶ta slu¾u registarska tablica na motoru.

monsterbnt

Citat: El Jefe poslato 30 Jul, 2017, 13:15
Суштина мога поста је да су исти ти који финансирају Данас и купили изворишта воде. Паметноме доста.

Lupetas. Vodu vuciceva govna prodala arapima. Sustina tvog posta je bas to sto sam napisao. Vise se brines sta radi soros nego sto nam ovdasnja govna uveliko grob kopaju.
(sad ce botici da minusiraju opet, vredjamo im vodju)

Smrt SVIMA!!!!

Kostić

#21285
budale. èime se fale ;D

http://www.blic.rs/vesti/beograd/ne-vozim-brzo-nego-dinamicno-voznja-ovog-beogradanina-u-srbiji-je-nasilnicka-a-u/rthdx9p


ja uvek platim autoput mada retko idem autoputem. ko neæe da plati ima druge puteve. a ovo za proseènu brzinu je bezveze. plati¹ debeo porez za luksuzno vozilo koje ide 300 a ne sme¹ nigde u zemlji da ga vozi¹. prodaju ti vozila sa mnogo konja a onda ti sole pamet ¹to vozi¹ 200 na autoputu. pa nismo mi govna, nego su govna ti dobroæudi ¹to jedu govna ko baba ratluk, a oæe pare. ako je 120 maksimum i ne postoji autoput koji nema ogranièenje, onda ne treba ni da postoji skupa registracija za 100 konja.


51-781 i slep zna da proèita :) inaèe, ono ¹to ti glavu èuva je levi zadnji migavac. ostala tri ti nisu potrebni.

usput, mo¹se izaðe na autoput, opali tri glave pa pred rampu stane¹ na odmarali¹te, rasplamsa¹ ro¹tilj jedno tri sata, pa ti prosek bude mali. ili da izaðe¹ na najkraæu deonicu, oplete¹ tri glave, raspali¹ ro¹tilj i sabere¹ vreme da prosek ispadne ispod nule, pa matematièki nisi ni bio na autoputu. mislim. ¹ta reæi a ne smisliti neki trip da se poèe¹u po glavi. ti poznavaoci tuðeg d¾epa.

El Jefe

Citat: monsterbnt poslato 30 Jul, 2017, 15:03
Citat: El Jefe poslato 30 Jul, 2017, 13:15
Суштина мога поста је да су исти ти који финансирају Данас и купили изворишта воде. Паметноме доста.

Lupetas. Vodu vuciceva govna prodala arapima. Sustina tvog posta je bas to sto sam napisao. Vise se brines sta radi soros nego sto nam ovdasnja govna uveliko grob kopaju.
(sad ce botici da minusiraju opet, vredjamo im vodju)


Хајде још једном. Ако је Данас водећи заступник неолибералне економије чија је једна од последица продаја свих ресурса ос стране ове владе, чему кукање листа Данас када се спроводи политика коју он заступа?
Иначе ја не лупетам. Ја само имам своје мишљење.
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

A na osnovu cega je danas zastupnik neoliberalne ekonomije? Kakve veze uopste imaju sa vodjenjem ekonomije? To ne moze da bude misljenje mora da bude potkrepljeno cinjenicama.
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2017, 15:19
...sabere¹ vreme da prosek ispadne ispod nule, pa matematièki nisi ni bio na autoputu.

Pa i dve godine da ostane na odmoristu, ne moze srednja brzina da padne ispod nule.  [rofl]

Kostić

a  onda ti paraziti po¹alju kaznu zato ¹to ti je srednja brzina manja od dozvoljene na auto putu i svima bude dobro. onda ih zapali¹ dizgore i ode¹ u ludnicu jer ne mo¾e¹ da izaðe¹ na auto put i stane¹ na svako odmori¹te da ro¹tilja¹. ustvari mo¾e¹ al onda nadoknadi¹ sa 300 pa te napadne i onaj jajar u bemveu.

ne, ne, ne. najbolje je da ode¹ iz srbije al ni to ne mo¾e. ko nije platio kaznu za bus plus, raspisuje se poternica i ne mo¾e da izaðe iz zemlje. pa kako drugaèije da zadr¾e stanovni¹tvo...


napalm i zip su od boga dat dar

El Jefe

Citat: monsterbnt poslato 30 Jul, 2017, 16:44
A na osnovu cega je danas zastupnik neoliberalne ekonomije? Kakve veze uopste imaju sa vodjenjem ekonomije? To ne moze da bude misljenje mora da bude potkrepljeno cinjenicama.
Онај чије су паре тај и музику наручује, Шорош није чувен по томе што за залаже за друштвену правду него неолибералну пљачку.
Лист Данас заболе брига за ресурсе Србије, они се старају да садашња екипа колаборациониста, буде замењена екипом колаборациониста коју они подржавају. Да их странци не финансирају одавно би пропали. Зато се и бесплатно дели по Београду, иначе би му тираж био мањи од броја чланова редакције.
Него шта су они по твом мишљењу? Независни новинари? На челу НУНСА је био новинар који је дописник Гласа Америке, дакле директно на платном списку конгреса САД.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: El Jefe poslato 30 Jul, 2017, 21:57Независни новинари?
ne postoje nezavisni novinari, nikada ni nisu postojali.

Hattrick

Novinari su isto sto i medicinske sestre, vozaci autobusa ili programeri, rade samo ono sto im gazda vlasnik naredi ili odobri. Svojim ocima sam gledao kada urednik vraca tekst po 5 puta da se koriguje, jer mu ne odgovara nacin na koji je napisano. I to preko, u "demokratiji". Mogu samo da zamislim kakvo je stanje "slobodnog novinarstva" u Srbiji, gde ni sudije nisu bas tako "slobodne". Ustvari slobodan novinar je samo onaj koji je i vlasnik novina koje izdaje. I samo je on slobodan, oni koji rade za njega vec nisu, jer on odlucuje sta se stampa a sta ne. Tako da, ono, sterilna tema.

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2017, 21:10
onda ih zapali¹ dizgore i ode¹ u ludnicu

Sto bi isao u ludnicu crni Kole, stavis tablicu na pokretni nosac, podignes gore, peglas 2 i po glave, na rampi prodjes pored bez placanja, nemaju sta da usnime jer je tablica podignuta, i za pare od kazne popijes par gajbi piva.  :)

Dukags

#21294
©to dide¹ u ludnicu, uèlani¹ se u partiju, uzme¹ vauèer i ide¹ u Grèku na more


Lazic

Citat: monsterbnt poslato 30 Jul, 2017, 15:03
Citat: El Jefe poslato 30 Jul, 2017, 13:15
Суштина мога поста је да су исти ти који финансирају Данас и купили изворишта воде. Паметноме доста.

Lupetas. Vodu vuciceva govna prodala arapima. Sustina tvog posta je bas to sto sam napisao. Vise se brines sta radi soros nego sto nam ovdasnja govna uveliko grob kopaju.
(sad ce botici da minusiraju opet, vredjamo im vodju)


Èekaj bre, kad smo poklonili Nis Rusima, dali smo im i sve izvore vode kojima je Nis raspolagao... Ne znam koliko je to u procentima...

megaidiot

Citat: Hattrick poslato 30 Jul, 2017, 22:44Ustvari slobodan novinar je samo onaj koji je i vlasnik novina koje izdaje
bolje reci ima sa cim da trguje.
Citat: Hattrick poslato 30 Jul, 2017, 22:47stavis tablicu na pokretni nosac
biznis u najavi, od skupljih stvari treba step motor, drajver/kontroler, 2x mikroprekidac i jedan lep veci na korman. Tesla javljaj se da radimo.

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 31 Jul, 2017, 00:27
Èekaj bre, kad smo poklonili Nis Rusima, dali smo im i sve izvore vode kojima je Nis raspolagao... Ne znam koliko je to u procentima...

To je u redu kad se poklanja rusima.... Vazno je da nije soros

Citat: megaidiot poslato 30 Jul, 2017, 22:01
ne postoje nezavisni novinari, nikada ni nisu postojali.

Svi novinari su nezavisni. Od njih nista ne zavisi...
Smrt SVIMA!!!!

megaidiot

Citat: Hattrick poslato 30 Jul, 2017, 22:44
Novinari su isto sto i medicinske sestre
samo vise piju

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen