Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

kosta92

Ma i ti "svajcarci", mora da su albanci!
Sam biras kako zivis ! :)

mi¹ko_kolo

Citat: Ukii poslato 19 Jul, 2017, 13:49
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:676399-NOVA-TUCA-NA-ZAKINTOSU-Povredjena-dvojica-Svajcaraca-u-sukobu-sa-Srbima-jedan-zavrsio-u-bolnici

Pre par godina, izbodeni Englezi jer su zajebavali Grka taksistu. Ja èuh od nekoga da su ¹orke dole uobièajena stvar i da se niko previ¹e ne uzbuðuje zbog toga.
Deo èlanka iz Telegrafa:
"Laganas is popular with lots of young tourists, not just British, and we've had some trouble there before but nothing as bad as this," an official at the British embassy in Athens told The Daily Telegraph.

Zakynthos, also known as Zante, is linked to several British cities by direct charter flights.

In Laganas, the antics of young British tourists on "non-stop party" holiday packages have provoked growing criticism from the Greek authorities and local residents.

Of the 15 million tourists who visit Greece each year, nearly a fifth are British.

Resorts on several islands have become plagued by violent and rowdy behaviour involving drunken tourists lured by cheap flights and late-night clubs and bars.


mali_zmaj

A onda se nadjemo mi Srbi da ih malo usprajcamo,i mi najgori,eto....
jin-jang


Slaninar

Citat: milomir22 poslato 19 Jul, 2017, 16:32
Poèeli smo strejnd¾erima da obja¹njavamo neke stvari. Srbija uzvraæa udarac. Ka¾e najugro¾eniji su englezi i amerikanci.

Super su im "objasnili". Ko da tebe ugazi 10 Bosanaca na moru zbog Sarajeva & Srebrenice.  :)

Elem, vozi se Mujo vozom, pa mu se sve èovek na sedi¹tu preko puta prièinjava odnekud stra¹no poznat. “Izvinte”, nije Mujo vi¹e mogao da izdr¾i, “da niste vi sluèajno Ratko Mladiæ?” “Jesam, lièno”, potvrdio ðeneral, na ¹ta æe Mujo: “Nemoguæe!” “A ko si ti?”, zainteresovao se sada Mladiæ. “Mujo”, predstavio se ovaj. “Odakle si, Mujo?”, nastavio ðeneral. “Iz Srebrenice”, odgovorio Mujo, a Ratko Mladiæ æe na to: “Nemoguæe!”
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mkt



Kostić

Citat: Laziæ poslato 19 Jul, 2017, 09:58
A pri tom svi blefiraju, Fiat nigde ne mo¾e da dobije ovakve uslove i svi znaju...




dal je ovo istina? kod mene u selu, u socijalnoj prodavnici ljudi ukradu jedan leba i mesni narezak. jedan omanji deo sela mahom starosdeoci nemaju ni za leba. veæi deo su divni panduri i gospoda iz kancelarija, rodbina i slièno. oni imaju za leba i bore se protiv onih koji kradu leba.


to je stara dobra srbija pre i posle Tita. i bogom ovenèani srpski vladari.

mi¹ko_kolo

#21190
Nije ba¹ ni pre æopavog bilo sve tako crno. Ko izgradi onolike zadu¾bine po Beogradu i Srbiji i ostavi narodu?! Ne mislim na bogomolje veæ na objekte sa upotrebnom vredno¹æu za ljude. To, ¹to Srbija nije imala toliko razvijenu industriju pre Drugog rata ne znaèi da nije imala ni¹ta i da je æopavi stvorio sve!

mkt


Kostić

taj rad. i dete iz jaslica jasno vidi o èemu je reè. ne bori se ovaj srpski vladar za radnika, nego za ono, ¹to od radnika uzme. nek ide fiat, bolje grob nego rob. mada se to dr¾avi ne dopada jelda. i ne samo fijat. nek odu svi oni koji plaæaju Srpskog Radnika manje nego amer kunta kintu, pocrkali da bogda i oni i njihova milosrdna milostinja.

misko, jet ti prièa¹ o onom ¹to je zbriso ko pièka i odno sve ¹to mu u d¾ep stalo pred rat? taj se ¹kolovo za ovakvu buduænost u evrope no nije stigo da se iska¾e. dragi nam Tito je to izmuæko malo da svi imaju po smokvu. a od njegove smrti su nastavili taj poèetak pismenog vladanja. cenim da oni nepismeni mo¾da i nisu bili govna iako jesu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

megaidiot


mi¹ko_kolo

Citat: kosta66 poslato 20 Jul, 2017, 17:37
misko, jet ti prièa¹ o onom ¹to je zbriso ko pièka i odno sve ¹to mu u d¾ep stalo pred rat? taj se ¹kolovo za ovakvu buduænost u evrope no nije stigo da se iska¾e. dragi nam Tito je to izmuæko malo da svi imaju po smokvu. a od njegove smrti su nastavili taj poèetak pismenog vladanja. cenim da oni nepismeni mo¾da i nisu bili govna iako jesu.

Ne prièam a o Karaðorðeviæima, ali ako se malo inormi¹e¹ videæe¹ da on nije odneo ni deliæ onoga ¹to su mu pripisivali. Ja prièam o onima, koji su podizali privredu Srbije a onda su ih "oslobodioci" oslobodili svega a ponajpre od imovine i ¾ivota.
Ostavio sve srpskom narodu, odnosno Beogradskom univerzitetu. A njegovo bilo pola Sava maale. "Picin park" on finansirao da se napravi i odr¾ava...
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjK4p-mkZjVAhUEK1AKHXo-CJ4QFgggMAA&url=https%3A%2F%2Fsr.wikipedia.org%2Fsr%2F%25D0%259B%25D1%2583%25D0%25BA%25D0%25B0_%25D0%258B%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B8%25D1%259B&usg=AFQjCNExdHclw3D6L1QFKn8aKzYi4hWMwQ


Nekada¹nji gradonaèelnik koi je liènim sredstvima otplatio nepovoljan kredit koi su uzele pre njega gradske vlasti...
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0ahUKEwja1vKGkpjVAhWPPFAKHZcdBsAQFgggMAA&url=https%3A%2F%2Fsr.wikipedia.org%2Fsr%2F%25D0%259C%25D0%25B8%25D0%25BB%25D0%25BE%25D1%2588_%25D0%25A1%25D0%25B0%25D0%25B2%25D1%2587%25D0%25B8%25D1%259B&usg=AFQjCNFojxZwsLZ5czBz6-06XklG2W0JWg

Ako progugla¹, naæi æe¹ ih jo¹ mnogo koji su uradili puno toga za Srbiju a onda postali "narodni neprijatelji" samo zato ¹to su se komunjare namerile na ono, ¹to su ovi ljudi posedovali-

Lazic

Kapetan Mi¹a je dao zgradu zbog muvanja sa porezom... :D




Citat: El Jefe poslato 20 Jul, 2017, 11:36
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/politika/vidimo-se-u-sledecem-strajku/
Jeb'o te, kakva naslovna...!!! :o

Prièam veæ godinama, bez krvi do kolena pravde neæe biti...

viper

Naslovna je ¾iva istina

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

milomir22

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Jul, 2017, 15:13
Citat: El Jefe poslato 20 Jul, 2017, 11:36
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/politika/vidimo-se-u-sledecem-strajku/

Nabijem ga na kitu, ko ti dade minus. Evo krs'!

Na forumu ima neko govedo koje na pomen velikog vodje u negativnom smislu ljudima daje -, e pa ti govedo, DA, DA, tebi se obracam,
izedes mi govno majmune,
idi na sns forum pa tamo navijaj.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

#21199
Misko pljus ko kuca!!  To ja citavo vrijeme zelim da objasnim,istorija koju smo svi ucili nije bas crno bjela!! Lako je Titi bilo stvoriti nesto,kad je to neko vec poceo graditi,otimao je sve u ime naroda,zatirao inteligenciju i otimao bogastva vidjenijim ljudima... Sve u ime brastva i jedinstva!!  Zato je meni ostaje gorak ukus u ustima kad naidjem na takve podatke,kakve je Misko sad pustio.   A volio sam tu Jugu,jebem li je ja..,a bila je sva trula iznutra!!  Kad u krvlju krenes nesto da gradis i radis,nema od toga ljeba u buducnosti!!  Zato nam je trebalo samo par godina da se sve razjebe...   :(
jin-jang