Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ne ka¾e se ladica nego se ka¾e fioka. reè ladica je katolièkog porekla. te¹ko je kad si me¹anac, znam ja. ne zna¹ jel si uja il si strika...

El Jefe

Иструну ми дуња у фијоци
Драги ми је код Драже у војсци
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Kole krepah od smjeha!!! Lood si!!
jin-jang

idanijel

#21043
За све "новопечене" Црногорце...да виде, ко су им прађедови... 

mi¹ko_kolo

Ja sinoæ igrao koncert u Baru, u organizaciji tamo¹nje parohije SPC, a posveæen Vidovdanu.

eclipse4

jel dovedena i ana burn-a-bich?

ne bi me cudilo da bude naslikana ko svetica u crkvi

Lazic



mi¹ko_kolo

Citat: eclipse4 poslato 30 Jun, 2017, 02:42
jel dovedena i ana burn-a-bich?

ne bi me cudilo da bude naslikana ko svetica u crkvi
Nije ovo u organizaciji dr¾ave. Ovo je u organizaciji tamo¹njeg naroda i crkve.

mrle


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


Poljanac92

http://kraljevo-cafe.com/novi-cirkus-u-kraljevu-svecano-otvorena-kineska-prodavnica/
Sramota koliko nam dobro ide, posle svecanog otvaranja semafora ide naravno i svecano otvaranje kineske prodavnice  [facepalm] [samoubistvo] [veryangry]
Preticao sam i kad nisam morao :D

megaidiot


Poljanac92

A na aerodrom u Ladjevcima kod Kva katanac, nece da ga puste u rad, jer nekome to smeta, a ovi u Ks otvaraju njihov za 70 dana..... pa facepalm znaci
Preticao sam i kad nisam morao :D

megaidiot

lisicji jarak dobrim delom godine nije u upotrebi jer postane mocvara, kad je u upotrebi na juznoj strani su ozbiljne rupe pa gledas da sletis posle njih ili poletis pre.
crvena crkva zatvorena. onaj 'vojni' kod kovina isto. kod zrenjanina je ok jer su ga pravili nemci, mi smo ga samo sjebali i tako ostavili. uzice svako malo "otvaraju" po novinama, zadnja vest - sad ce u avgustu. i tako... kad bi rekli za 700 dana cemo malo popraviti sve nase aerodrome, zvucalo bi realnije, ali ni to ne bi verovao.

Lazic

Bolje da ga otvore u novembru... Fina mokra trava...

megaidiot

izgleda, po komentarima na linku od vesti, da je u pitanju 'izmestanje' starog aerodroma jer bi neko da uzme tu zemlju.
znaci od novog nema nista, tj. pocece da 'grade' malo pa ce da se pojavi neocekivan i neresiv problem (podzemne vode, vulkan).


Hurricane

..au jbte, prso motor skroz