Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

3 godine nisu smeli da objave [rofl]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

to je to, brze jace bolje....do smrti
I kako onda covek da objasni prosecnom sns glasacu (debilu) zasto ne treba da glasa za njih i njima slicne....
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Citat: Biker-Boy poslato 29 Jun, 2017, 00:51
to je to, brze jace bolje....do smrti
I kako onda covek da objasni prosecnom sns glasacu (debilu) zasto ne treba da glasa za njih i njima slicne....

Motkom?
Smrt SVIMA!!!!

Major



megaidiot


Major

Izgleda da ce i u Bg da stigne.. najavili su neki haos.

megaidiot

lele, a mi rakete protiv grada ispucali za svadbe

Kostić

udri grome sve poravnaj. stravièa nevremana stravièno ¾ive oduvek, al u doba mu¹karaca nisu bila stravièna, ko danas. dune vetriæ, odma kukujao. zaveje sneg kukujao.  prdne ¾irafa kuku jao, a ja ko dete lopatom kopo tunel da mogu da odem u ¹kolu i nisam mogo da kukujaoèem, nisam imo internet :)

megaidiot

luksuz - imao si lopatu.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 14:49
udri grome sve poravnaj. stravièa nevremana stravièno ¾ive oduvek, al u doba mu¹karaca nisu bila stravièna, ko danas. dune vetriæ, odma kukujao. zaveje sneg kukujao.  prdne ¾irafa kuku jao, a ja ko dete lopatom kopo tunel da mogu da odem u ¹kolu i nisam mogo da kukujaoèem, nisam imo internet :)

ma da bre pravi si alfa muzjak - socijala
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 14:49
udri grome sve poravnaj. stravièa nevremana stravièno ¾ive oduvek, al u doba mu¹karaca nisu bila stravièna, ko danas. dune vetriæ, odma kukujao. zaveje sneg kukujao.  prdne ¾irafa kuku jao, a ja ko dete lopatom kopo tunel da mogu da odem u ¹kolu i nisam mogo da kukujaoèem, nisam imo internet :)

ja sam imao internet pa sam opet to radio :) Cistio stazu da bih otisao u skolu pa cak i ceo sokak do ociscenog dela jer ne mogu da nastavim jos kilometar ipo ako cizme napunim odmah kod kuce snegom i pokvasim se :) ispadoh i ja stara kajla [rofl] Tako mlad a tako mator :)


Kostić

ne ka¾e se ladica, nego fioka.

DebeliZmaj

kaze se i jedno i drugo ...
potrazi u recniku matice srpske ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 18:50
ne ka¾e se ladica, nego fioka.
Zavisi gde zivis, sve u svemu isti je to kurac, bitno da se mi razumemo :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

Citat: Biker-Boy poslato 29 Jun, 2017, 19:11
Citat: kosta66 poslato 29 Jun, 2017, 18:50
ne ka¾e se ladica, nego fioka.
Zavisi gde zivis, sve u svemu isti je to kurac, bitno da se mi razumemo :D

ma jasno, nego imamo mi jednog ladièara, koji ne voli svoje korenje, pa malo onako fino da mu umestimo. sirotinjski.

Kostić

zmaje legendo podprcugzbulja, ne ka¾e se ladica, nego fioka. kad nauèi¹ da se ka¾e fioka, onda doði ovde i kenjaj o èemu oæe¹ do sutra. ovako ne ide, nisi kompetentan. ustvari ti nisi kompetentan niza¹ta, osim da ljudima digne¹ pretisak. nego, sirotnjski maneken kara za razliku od tebe debelog bureta lo¹e masti. umreæe¹ nevin, d¾aba ti finoæa i pare ;D

DebeliZmaj

da da...
samo ti zivi u svojim zabludama ...
elem ... koristi se i ladica i fioka ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell