Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Ipak je najvise zla naneo vucic.... Vracamo se na ono da biramo manje zlo...
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Problem sa njim, Bobane, je u tome ¹to nemam(o) poverenja u njega da æe svoje stvarno veliko znanje u oblasti meðunarodnih odnosa upotrebiti za korist ove zemlje, a ne za korist onih koji su ga ¹kolovali/nauèili. Meni lièno se opet on èini kao najmanje zlo, ¹ta znam...

Mada, ako se malo proèita Ustav, predsednik je figura sa vrlo malo samostalnosti u odluèivanju. Predsednik vlade, tj premijer, ima mnogo veæu "vlast". E sad, kombinatorike... ko je presednik, ko premijer, ista/razlièita stranka, isti/razlièiti gazda.

Navukli smo se samo 2000. godine kada smo verovali da ne¹to ozbiljno menjamo nabolje. Svaki potonji izbori su se svodili na manje zlo. A i tu smo se redovno zajebali po¹to nismo videli da je zlo isto, samo drugaèije obuèeno. Sada, posle 16 godina "demokratije", vidimo da nismo mrdnuli od 2000. god. i da su i dalje isti svi igraèi. Jeremiæ je nov, a do pre koju godinu je bio ¾ut. Raduloviæ be¹e isto ¾ut, mo¾da se varam. Jankoviæ je bio neke boje, ne seæam se. Ni oni nisu novi, samo su sazreli da uðu u vi¹u ligu. Da li neko od njih nosi ne¹to dobro u sebi i iskrenu ¾elju da radi za zemlju i narod, a ne za sebe i svoje satrape? Èisto sumnjam.

Jer, svi oni su u politiku u¹li na slièan naèin, u isto vreme, pro¹li iste ¹kole i time se bave iz samo jednog razloga. Samoljublja ili ti ¾elje za moæi. To najlak¹e dobijaju finansijskom osnovom koju stièu, a ne po¹tovanjem i ljubavlju naroda. To se te¹ko stièe, a lako gubi. Svuda.

Potpuno se sla¾em sa Monsterom. Samo je problem koga dovesti. Istu stoku? Razlièitu? Zar su oni prethodni (svi unazad) bili i¹ta bolji? Mo¾da malo uglaðeniji, ali ista bagra. A ako se ne glasa, zna se kome ide taj glas, ¹to je opet katastrofa druge vrste. Stvarno se oseæam kao Buridanov magarac.
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Citat: monsterbnt poslato 18 Januar, 2017, 23:08
Ipak je najvise zla naneo vucic.... Vracamo se na ono da biramo manje zlo...

Vidi, stvarno ga ne volim, ali ne mogu da se slo¾im sa tobom. On mi se mo¾da najvi¹e gadi od svih, ali budimo po¹teni. Setimo se ¹ta su radili DS i DSS. Oni su ¹tetoèine koje su nanosile ¹tetu dok je jo¹ imalo ¹ta da se odnese. Ovaj je do¹ao na ogriske, te shodno toe, nije naneo najveæu ¹tetu. A ni u spoljnoj politici.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

ko  misli da se izborima moze doci do boljitka, grdno se vara....I u Francuskoj je bila burzoaska revolucia....nemoguce je promeniti nesto iz loseg u dobro kada je dobro onima koji ucestvuju u politickom zivotu a lose narodu....tak ako se glave zakotrljaju i povrati oteto od naroda, tak onda moze bolje....ne mora, ali moe.
Vucic je dosao na vlast sa obecanjima da ce pohapsiti lopove koji su narod opljackali i oduzeti im imovinu koju su nakrali....koga je uhapsio...pa oni ni narko dilere ne umeju da osude....
Sad je uspeo da inkorporira svu politiku i sve opcije u svoje politiku....nit je crn nit crven nit zut vec je sve zajedno...saren...dugine bije.....a znamo sta to znaci...
I da se ne zamajavamo, ne mislim na seksualnu orijentaciu vec na karkternu osobinu nekoga da te naguzi....figurativno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Citat: misa-pei poslato 18 Januar, 2017, 23:11
Citat: monsterbnt poslato 18 Januar, 2017, 23:08
Ipak je najvise zla naneo vucic.... Vracamo se na ono da biramo manje zlo...

Vidi, stvarno ga ne volim, ali ne mogu da se slo¾im sa tobom. On mi se mo¾da najvi¹e gadi od svih, ali budimo po¹teni. Setimo se ¹ta su radili DS i DSS. Oni su ¹tetoèine koje su nanosile ¹tetu dok je jo¹ imalo ¹ta da se odnese. Ovaj je do¹ao na ogriske, te shodno toe, nije naneo najveæu ¹tetu. A ni u spoljnoj politici.

Za pocetak napravio je najveci dug od svih vlasti posle milosevica, najvise je nepotizma, najveca je represija protiv neprijatelja sistema.... Da ne pominjemo arapizaciju drzave...
Ni tadic nije hapsio ljude zbog statusa na FB....
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Koliko sam gledao, prethodni su ¹ampioni u zadu¾ivanju. Nepotizam... Ista govna. Mo¾da ne zapo¹ljavanje porodice, ali svakako partijskih èlanova. Represija.. Jeste, ovaj se mnogo pla¹i. Arapizacija, apsolutno taèno.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Svima posteno suditi pa da ih streljamo...
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Apsolutno podr¾avam! :)
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Realno, nema nama ni revolucije ni promena na bolje dok glave ne pocnu da padaju...nazalost.
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Revolucije ima, eno ga par postova unazad ;D

ikomline

Citat: Boban_m poslato 18 Januar, 2017, 23:08
Ne mogu bas sve da "iscupam" na netu, najlakse mi je da vas pitam otvoreno sta se prica po kafanama.

slobodno pitaj i za ameriku ...sve znamo
i za libiju,siriju,kubu....
ali se uvek uhvatimo za govno...

Lazic

Citat: Lazza poslato 18 Januar, 2017, 12:15
sto minus? ispravljajte
Zato ¹to oèigledno imamo na forumu debila koji se lo¾e na vuèiæa i popove a rade za sendvièe... I nekako imaju internet i vi¹e od ne znam koliko poruka pa mogu da ocenjuju postove... Èuj, ocenjuju... [facepalm] Samo da smo ih sve pobili ¹estog oktobra... Jel neko zna da je onaj olo¹ mi¹koviæ bio podpredsednik vlade '89-te godine...

Boban_m

Citat: ikomline poslato 19 Januar, 2017, 00:38
slobodno pitaj i za ameriku ...sve znamo
i za libiju,siriju,kubu....
ali se uvek uhvatimo za govno...
[rofl] [thumb_up]

Ostoja

@ Ima, ima na ¾alost. Sve kapiram ali da budu toliko slepi to ne shvatam. Pa ne mora niko da mi prièa koliko je dobro, vidim sam...
Kao kad te ¾ena uhvati i "¹teti" a ti ka¾e¹ "veruje¹ li ti vi¹e meni ili svojim oèima?" [neslusam]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2017, 00:54
I nekako imaju internet i vi¹e od ne znam koliko poruka pa mogu da ocenjuju postove...

Internet je omogucio da idioti sire svoje misljenje...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

©ta god mislio o popovima, dajem 100e da pop to nije tra¾io, nego neki napaljeni "vernik" roditelj ili profesor, sa ili bez ideje da podeli sa popom æar...

mrle


Lazic

Slab karakter... Al' aj da èujem prvo... :D

edit:
Sendvièar je tu, vreba iz prikrajka... ;D

petar357

Citat: monsterbnt poslato 19 Januar, 2017, 01:18

Internet je omogucio da idioti sire svoje misljenje...

Ja ti dao plus. Retko su oni koji imaju hrabrosti za samokritiku.  ;D