Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1, El Jefe i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: PECA BMW poslato 18 Januar, 2017, 15:23
Citat: mali_zmaj poslato 18 Januar, 2017, 13:57
Ovom na¹em kao zamrznuli imovinu,stavit æe mu soli na rep.... Te¾ak je ko crna zemlja,sad æe jo¹ ovih budala prevuæi na svoj mlin....,manijaci...,a oæe'l bit tog rata!?

Bar vi tamo ne morate da se sekitate oko rata , branice vas cela srbija , preko FB -a  :(  [facepalm]
Umeju oni sami da se brane, nije opasan neprijatelj koji nadire, vec onaj od pozadi.....
A dodao bih i jednu izreku mudrog coveka

Original  
                           
Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestieren konnte.    

prevod

Kada su nacisti do¹li po komuniste,
ja sam æutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam æutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su do¹li po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su do¹li po mene,
nije preostao niko da se pobuni.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Neos

 Twiter:
Nikola Kojo‏ @NikolaKojo2
Ko sad ne iznese i nepokretnu babu na glasanje, neka mu deca voze trotinet, oslikan likom Svetog Irineja neoporezovanog.

Slaninar

Citat: Neos poslato 18 Januar, 2017, 17:27
Twiter:
Nikola Kojo‏ @NikolaKojo2
Ko sad ne iznese i nepokretnu babu na glasanje, neka mu deca voze trotinet, oslikan likom Svetog Irineja neoporezovanog.

Na izborima postoji samo jedna opcija. Da postoje dve, da se ikakva promena mo¾e izabrati, onda bi ova izjava imala smisla.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 18 Januar, 2017, 17:41
Citat: Neos poslato 18 Januar, 2017, 17:27
Twiter:
Nikola Kojo‏ @NikolaKojo2
Ko sad ne iznese i nepokretnu babu na glasanje, neka mu deca voze trotinet, oslikan likom Svetog Irineja neoporezovanog.

Na izborima postoji samo jedna opcija. Da postoje dve, da se ikakva promena mo¾e izabrati, onda bi ova izjava imala smisla.

E zbog takvih kao ti... èekaj da se javim na telefon... gde sam stao? A da. Eto.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 18 Januar, 2017, 18:19
Citat: Slaninar poslato 18 Januar, 2017, 17:41
Citat: Neos poslato 18 Januar, 2017, 17:27
Twiter:
Nikola Kojo‏ @NikolaKojo2
Ko sad ne iznese i nepokretnu babu na glasanje, neka mu deca voze trotinet, oslikan likom Svetog Irineja neoporezovanog.

Na izborima postoji samo jedna opcija. Da postoje dve, da se ikakva promena mo¾e izabrati, onda bi ova izjava imala smisla.

E zbog takvih kao ti... èekaj da se javim na telefon... gde sam stao? A da. Eto.


Ti vidi¹ neku drugu opciju?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Citat: Neos poslato 18 Januar, 2017, 17:27
Twiter:
Nikola Kojo‏ @NikolaKojo2
Ko sad ne iznese i nepokretnu babu na glasanje, neka mu deca voze trotinet, oslikan likom Svetog Irineja neoporezovanog.
Постоји и другачије осмишљавање стварности, од оне коју види глумац из Београда.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Slaninar poslato 18 Januar, 2017, 18:21
Citat: mareskin poslato 18 Januar, 2017, 18:19
Citat: Slaninar poslato 18 Januar, 2017, 17:41
Citat: Neos poslato 18 Januar, 2017, 17:27
Twiter:
Nikola Kojo‏ @NikolaKojo2
Ko sad ne iznese i nepokretnu babu na glasanje, neka mu deca voze trotinet, oslikan likom Svetog Irineja neoporezovanog.

Na izborima postoji samo jedna opcija. Da postoje dve, da se ikakva promena mo¾e izabrati, onda bi ova izjava imala smisla.

E zbog takvih kao ti... èekaj da se javim na telefon... gde sam stao? A da. Eto.


Ti vidi¹ neku drugu opciju?

Naæiæu. Ako ne izlazim na izbore ne mogu da ka¾em da sam ne¹to poku¹ao da promenim. Najgora je apatija.
Nisam ni gladan, ni ¾edan ni go ni bos, ali vidim da ovo ne valja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Citat: Biker-Boy poslato 18 Januar, 2017, 13:30
Nazalost, ima jos krvozednih ljudi (debila) kojima nije dosta ratova, a maloumni su da ukapiraju da je svaki rat pusiona u kojoj narod izgine, a lopovska elita deli plen....

Istorija se ponavlja. Kada se to uzme u obzir, dolazi se do zakljucka da je ratova uvek bilo. I bice. Onaj ko misli da su ratovi proslost, grdno se vara.

Mir u svetu, ravnopravnost i ljubav medju ljudima su samo san. Utopija.

Drzave koje deluju u skladu sa time, opstaju. One druge nestaju.


Slaninar

Citat: mareskin poslato 18 Januar, 2017, 18:40
Naæiæu. Ako ne izlazim na izbore ne mogu da ka¾em da sam ne¹to poku¹ao da promenim.

Znaèi, u au¹vicu ti daju da svake 4 godine bira¹ upravnika i ti konta¹ da bi time ne¹to promenio?
Ne misli¹ da izlaskom na izbore upravo upada¹ u njihovu igru i praktièno - gore nego da si apatièan - poma¾e¹ im?

Citat: mareskin poslato 18 Januar, 2017, 18:40
Najgora je apatija.
Nisam ni gladan, ni ¾edan ni go ni bos, ali vidim da ovo ne valja.

Ako si dovoljno pametan da vidi¹ da ni jedna od opcija ne valja, misli¹ da vredi glasati?

Ono, probam èekiæem, ne ide. Probam veæim èekiæem ne ide. Posle toga, ima li smisla dalje poku¹avati èekiæem? : )
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

rata mora da bude i to u skorije vreme :D i to ne mislim ovaj oko voza :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Moze li neko ukratko da mi objasni zasto Jeremic ne valja kao predsjednicki kandidat? Vjerovatno nisam u toku kao vi, ali obrazovanja i iskustva u medjunarodnoj politici mu ne fali. Nije kompromitovan i nema afera iza sebe. Ono sto ja vidim da ne valja je da ne postoji jedinstven stav opozicije oko kandidata.

mareskin

Citat: Slaninar poslato 18 Januar, 2017, 19:11
Citat: mareskin poslato 18 Januar, 2017, 18:40
Naæiæu. Ako ne izlazim na izbore ne mogu da ka¾em da sam ne¹to poku¹ao da promenim.

Znaèi, u au¹vicu ti daju da svake 4 godine bira¹ upravnika i ti konta¹ da bi time ne¹to promenio?
Ne misli¹ da izlaskom na izbore upravo upada¹ u njihovu igru i praktièno - gore nego da si apatièan - poma¾e¹ im?

Citat: mareskin poslato 18 Januar, 2017, 18:40
Najgora je apatija.
Nisam ni gladan, ni ¾edan ni go ni bos, ali vidim da ovo ne valja.

Ako si dovoljno pametan da vidi¹ da ni jedna od opcija ne valja, misli¹ da vredi glasati?

Ono, probam èekiæem, ne ide. Probam veæim èekiæem ne ide. Posle toga, ima li smisla dalje poku¹avati èekiæem? : )

Poreðenje ti je ba¹ bez veze.
Glasanje je jedan od naèina da poku¹a¹ ne¹to da promeni¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

Citat: Boban_m poslato 18 Januar, 2017, 21:00
Moze li neko ukratko da mi objasni zasto Jeremic ne valja kao predsjednicki kandidat? Vjerovatno nisam u toku kao vi, ali obrazovanja i iskustva u medjunarodnoj politici mu ne fali. Nije kompromitovan i nema afera iza sebe. Ono sto ja vidim da ne valja je da ne postoji jedinstven stav opozicije oko kandidata.
Ne fali mu nista, samo je sluzbenik imperije. Nije kompromitovan jer je tako obucen. Da ne potrosi zetone pre vremena. Da valja nama, ne bi valjao njima, pa ne bi bio u UN. Oni bi najradije onu debelu plavu, da kompletiraju sa Cokolindom i siptarima, ali avaj. Nju i njen ker hoce da ujede.

Bojan

@ slanince procitaj post naseg @revolution. Moze i vise puta. Ako ti se primi poenta ......... nece biti potrebe da odgovaras.  :-*

perlx

Teska vremena stvaraju jake ljude. Jaki ljudi stvaraju dobra vremena. Dobra vremena stvaraju slabe ljude. Slabi ljudi stvaraju teska vremena.

Slaninar

Citat: Bojan poslato 18 Januar, 2017, 21:42
@ slanince procitaj post naseg @revolution. Moze i vise puta. Ako ti se primi poenta ......... nece biti potrebe da odgovaras.  :-*

Ovaj poslednji?

Sve jasno, samo nema nikakve veze sa izborima i glasanjem. Hitler dobio na demokratskim izborima. I nije smenjen na izborima.

Sve stranke koje su iole popularne i imaju ¹anse da proðu cenzus rade za iste, rade isto. Su¹tinski. Nema prave drugaèije opcije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Na zalost, slaninar je u pravu. Ovde se sustinski nista nije promenilo ni na jednim izborima..... Uvek su dosli neki koji nas jebu ko mlade majmune.
I oni normalni koji izadju na izbore imaju samo opciju manjeg zla...

Ali svakako mislim da treba uraditi sve sto je moguce da se ova stoka otera...
Smrt SVIMA!!!!

Boban_m

Citat: farbach poslato 18 Januar, 2017, 21:41
Citat: Boban_m poslato 18 Januar, 2017, 21:00
Moze li neko ukratko da mi objasni zasto Jeremic ne valja kao predsjednicki kandidat? Vjerovatno nisam u toku kao vi, ali obrazovanja i iskustva u medjunarodnoj politici mu ne fali. Nije kompromitovan i nema afera iza sebe. Ono sto ja vidim da ne valja je da ne postoji jedinstven stav opozicije oko kandidata.
Ne fali mu nista, samo je sluzbenik imperije. Nije kompromitovan jer je tako obucen. Da ne potrosi zetone pre vremena. Da valja nama, ne bi valjao njima, pa ne bi bio u UN. Oni bi najradije onu debelu plavu, da kompletiraju sa Cokolindom i siptarima, ali avaj. Nju i njen ker hoce da ujede.
Hvala za misljenje. Nisam siguran da je sluzbenik imperije samo zato jer je u njoj bio. Ja mislim da je za nase nacionalne interese bolje imati nekog pragmaticnog ko zna ljude tamo, zna sistem i zna kako da razgovara pokusavajuci da nas provuce kroz iglene usi (jer takva je sad situacija), nego folklorne antiglobaliste pune revolucionarnih ideja koji u stvari samo gledaju da zdipe milion, i onda mimo ociju javnosti skruseno podnose raport tamo odakle uzimaju instrukcije. Svi mi znamo odakle sunce izlazi, ali treba smisliti kako se ogrijati kad komsijske tarabe prave ladovinu.

Ivicat

Bobane, znas koliko zla Srbiji je naneo tadic? E pa ovaj je njegov ucenik.

Boban_m

Ne mogu bas sve da "iscupam" na netu, najlakse mi je da vas pitam otvoreno sta se prica po kafanama.