Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


zVuk

Citat: El Jefe poslato 09 Januar, 2017, 12:31
http://anon2.net/drugi-pisu/svetozar-radisic-satanisti-vrbuju-decu/

...ovaj svetozar je retardiran....



Citat

Најпопуларније компјутерске сатанистичке игре, које познају и деца у Србији, јесу: Duke it out in D.C, Duke the Apokalypse, Duke Nukem 3D, Doom 1 и 2, Quake 1 и 2, Qizone for Quake, Hexen II, Wolfenstein 3D, Descent 1 и 2, Dark Forces, Killing Time, Blood, Rise of the Triad, Heretic, Corridor, итд. Ретко ко не зна за игре (игрице) Diablo III, Hatred, Crawl, The New Order, DmC Devil Cry, Doom, God of War, Dark Souls, Resident Evil… Тај сегмент Интернета завршава се поруком: And remember… Vampyres are all around you, што значи: Запамти… Вампири су свуда око тебе.


Ko se ljuti, uleti mu kruti

farbach

Radisic nije laik nego vojnik, vrhunski svetski strucnjak u oblasti neokortikalnog ratovanja. Rat je u toku i sredstva se ne biraju. Ko zeli da veruje da na svetu postoji jedno carstvo u kom caruje drugarstvo, alal mu. Tajne sluzbe drze Holivud od njegovog nastanka. Zasto bi virtuelni svet igrica ostavili na miru? Ko ima i malo sumnje neka pogleda decu koja su na igricama i neka mi proceni za cega su oni sposobni u zivotu.

http://www.svetozarradisic.com

Slaninar

Citat: farbach poslato 09 Januar, 2017, 17:09
Radisic nije laik nego vojnik, vrhunski svetski strucnjak u oblasti neokortikalnog ratovanja. Rat je u toku i sredstva se ne biraju. Ko zeli da veruje da na svetu postoji jedno carstvo u kom caruje drugarstvo, alal mu. Tajne sluzbe drze Holivud od njegovog nastanka. Zasto bi virtuelni svet igrica ostavili na miru? Ko ima i malo sumnje neka pogleda decu koja su na igricama i neka mi proceni za cega su oni sposobni u zivotu.

http://www.svetozarradisic.com

Ne sumnjam da se masama masovno manipuli¹e. Siguran sam da su veæ istra¾ili i implementirali uticanje na psihu (verovatno i na klimu).

To kakva su deca koja su na igrama mislim da nema veze sa prirodom igara koje igraju, koliko sa nedostatkom mere. I rada sa decom uop¹te.

Sam tekst, koji je ovde linkovan:
Deo o satanistièkoj knjizi za engleski mi deluje kao totalna i apsolutna budala¹tina. Bukvalan prevod naslova, van konteksta i razumevanja znaèenja tog izraza bi bio kao da je napisao da su Srbi satanistièki narod jer koriste izraz "spava kao zaklan", dok "normalan" svet koristi poreðenje sa bebom.  :)

Veæi deo teksta je pro¾et banalnim zamenama teza i notornim budala¹tinama.

Lik me podseæa na one Amere ¹to nose alu foliju preko glave da im vanzemaljci ne bi u¹li u mosssak.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Главни цртани ликови у уџбенику су: Франкенштајн, вештица, вампир, Дракула и вукодлак.

Pametnom dosta

Slaninar

Citat: farbach poslato 09 Januar, 2017, 18:03
Главни цртани ликови у уџбенику су: Франкенштајн, вештица, вампир, Дракула и вукодлак.

Pametnom dosta

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Bilo bi lepo da to moze tako da se pojednostavi. Isti klip su mi pustali kada sam tvrdio da je peti oktobar organizovala CIA, da bi se posle njihov gazda prostacki hvalio kako su za male pare srusili Slobu. Jeste za male pare, ali kasno. Repriza u Moskvi nije uspela.
A sto se tice decijih ljubimaca, meni je bio zeka, meda, kuca i maca.

Slaninar

#19267
Citat: farbach poslato 09 Januar, 2017, 18:53
Bilo bi lepo da to moze tako da se pojednostavi. Isti klip su mi pustali kada sam tvrdio da je peti oktobar organizovala CIA, da bi se posle njihov gazda prostacki hvalio kako su za male pare srusili Slobu. Jeste za male pare, ali kasno. Repriza u Moskvi nije uspela.
A sto se tice decijih ljubimaca, meni je bio zeka, meda, kuca i maca.

Ja tebe po¹tujem i volim proèitati tvoje postove, èak i ako se ne slo¾im uvek. I ba¹ sam zato i èitao ¹ta èovek pi¹e, jer sam posle par reèenica skontao da je budala. Meni, taj konkretno, deluje kao pacijent. Uz sve du¾no po¹tovanje.

Ne iskljuèujem moguænost da gre¹im, ali mislim da taj konkretno lik lupeta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: farbach poslato 09 Januar, 2017, 17:09
Radisic nije laik nego vojnik, vrhunski svetski strucnjak u oblasti neokortikalnog ratovanja. Rat je u toku i sredstva se ne biraju. Ko zeli da veruje da na svetu postoji jedno carstvo u kom caruje drugarstvo, alal mu. Tajne sluzbe drze Holivud od njegovog nastanka. Zasto bi virtuelni svet igrica ostavili na miru? Ko ima i malo sumnje neka pogleda decu koja su na igricama i neka mi proceni za cega su oni sposobni u zivotu.

http://www.svetozarradisic.com

...ne mislim ja da masovna hipnoza ne postoji, na protiv, nismo ni svesni na koliko nivoa, nego bre ovaj lik u ovom konkretnom tekstu izmislja stvari koje ne postoje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 09 Januar, 2017, 19:27
Citat: farbach poslato 09 Januar, 2017, 17:09
Radisic nije laik nego vojnik, vrhunski svetski strucnjak u oblasti neokortikalnog ratovanja. Rat je u toku i sredstva se ne biraju. Ko zeli da veruje da na svetu postoji jedno carstvo u kom caruje drugarstvo, alal mu. Tajne sluzbe drze Holivud od njegovog nastanka. Zasto bi virtuelni svet igrica ostavili na miru? Ko ima i malo sumnje neka pogleda decu koja su na igricama i neka mi proceni za cega su oni sposobni u zivotu.

http://www.svetozarradisic.com

...ne mislim ja da masovna hipnoza ne postoji, na protiv, nismo ni svesni na koliko nivoa, nego bre ovaj lik u ovom konkretnom tekstu izmislja stvari koje ne postoje....

+1
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Lazic

Citat: farbach poslato 09 Januar, 2017, 18:53
Bilo bi lepo da to moze tako da se pojednostavi. Isti klip su mi pustali kada sam tvrdio da je peti oktobar organizovala CIA, da bi se posle njihov gazda prostacki hvalio kako su za male pare srusili Slobu. Jeste za male pare, ali kasno. Repriza u Moskvi nije uspela.
A sto se tice decijih ljubimaca, meni je bio zeka, meda, kuca i maca.
Èekaj imenjaèe, vrapci na granama znaju da je 5. oktobar organizovala cia, ko nam je kriv kad smo beskièmenjaci pa nismo mogli da zlikovca zaustavimo pre nego ¹to nas je zavadio sa celim svetom... Cia ga i dovela na vlast... Po nekim neproverenim izvorima, vrbovali su ga kad je bio direktor Beobanke u Nju Jorku pre 30ak godina... A da im je radio na ruku, jeste, sve vreme dok ga nisu pustili niz vodu tokom '97-me godine... Seæam se kao danas da je bilo kako je ovk od poèetka do kraja te godine lagano nestala sa spiska teroristièkih organizacija na sajtu fbi... Tad sam znao da æe biti sranje... I naravno kad je Holbruk par dana posle Dejtona izjavio kako æe situacija na Kosovu tek da doðe na dnevni red...


nego, ontopic:

Kakav car, obo¾avam ga...

http://www.blic.rs/riznica/najveci-um-danasnjice-odgovara-na-osam-kljucnih-pitanja-zivota/3wvrn58

monsterbnt

E kad pominjemo Hokinga i teorije zavere.... Nisu naravno ni njega zaobisli...

http://www.balkanspress.com/index.php/zanimljivosti/iza-kulisa/10468-ko-ima-oci-neka-vidi-ko-ima-usi-neka-slusa-otkrivena-najveca-prevara-svih-vremena-video

Internet je omogucio mnogim idiotima da javno iznesu svoje ''misljenje''...
Smrt SVIMA!!!!

Boban_m


PECA BMW

"Svako premijerovo napu¹tanje Srbije predstavlja veliki rizik za sve nas koji u njoj ostajemo.
Svi znaju da smo tada najslabiji. Sneg je saèekao da premijer napusti zemlju, a onda je udario svom snagom"


http://www.njuz.net/sneg-iskoristio-vucicevo-odsustvo-da-zaveje-srbiju/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 10 Januar, 2017, 02:32
Ima tih teorija...

Ima. Takve budale su korisne, jer onda svako upozoravanje na svinjarije mo¾e da se obele¾i i odbaci kao "opet teorija zavere..."

U potpunosti se sla¾em s Farbaèem, sem po pitanju konkretnog èoveka i iznetih njegovih stavova - za njega mislim da lupeta. Èak nije ni sve ¹to ka¾e netaèno samo po sebi. Ali opet, mislim da ma¹i temu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Problem je sto 99% njih apsolutno lupeta... Zato onaj 1% ne moze da dodje do izrazaja.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 10 Januar, 2017, 14:08
Problem je sto 99% njih apsolutno lupeta... Zato onaj 1% ne moze da dodje do izrazaja.

To i ka¾em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Ja najvise volim upravo te "satanisticke" igrice, Dark Souls, Doom, itd itd i opet nisam Satanista. Ama ni blizu. A i tacno se vidi da neko ko je protivnik ovakvih igrica nije igricu u zivotu odigrao a kamoli DOOM ili Dark Souls. U DOOM u je prica o vanzemaljcima, religija se ne spominje nego je verovatno procitao ono DOOM, preveo i tako zakljucio da je Satanizam. Dark Souls je fikcija, izmisljotina kompletna, nema veze za pravim svetom.

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 10 Januar, 2017, 16:41
Ja najvise volim upravo te "satanisticke" igrice, Dark Souls, Doom, itd itd i opet nisam Satanista. Ama ni blizu. A i tacno se vidi da neko ko je protivnik ovakvih igrica nije igricu u zivotu odigrao a kamoli DOOM ili Dark Souls. U DOOM u je prica o vanzemaljcima, religija se ne spominje nego je verovatno procitao ono DOOM, preveo i tako zakljucio da je Satanizam. Dark Souls je fikcija, izmisljotina kompletna, nema veze za pravim svetom.

Kad neko za igre koristi termin "igrica", odmah znam da nema ¹ta sa istim da diskutujem na temu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen