Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Svim stanovnicim RSa i onima koji se tako osjecaju da pozelim sretan praznik, tj. dan nastanka  iste!! To je dan kad smo sa Cvorovicima odlucili da sjebemo imerijalisticku+islamsko,ustasku bandu!!!  Malo sale nije na odmet!

A sad ozbiljno! Cestitke svim stanovnicaima RS uz zelju sa otcepljenjem,i pripajanjem matici,sa svim njenim manama i prednostima!!! Bilo je trnovito,malo smo dobijali malo gubili,al smo jos tu,jos kakve krstene vlasti,na vlasti,pa da postanemo drzava,kakva takva,!!!

(uz pjesmu za trenutnu situaciju "dotako sam dno zivota")
jin-jang

OKi

Pridru¾ujem se èestitkama.  [vatromet] [vatromet] [vatromet]  [thumb_up]

mrle



mali_zmaj

he he Vucic razgulio u Indiju,jer zna da je ostao u Srbiji,morao bi da dodje u B.Luku,a sta ce onda..,morao bi se pravdat Kolindici,Bakiru i Merkelovoj...,pa mogao je i blize,gdje ce u Indiju..,dalekooooo brateeeee...
jin-jang

Lazic

Citat: petar357 poslato 09 Januar, 2017, 08:32

@slaninar
Mogu da se slozim sa nekim konstatacijama iz prvog dela tvog posta, ima i toga.

Nisam ja pisao o tome, nego sam rekao kako ljudi pod okolnostima koje im ne odgovaraju postaju zrtve vlastite frustracije i nacin komunikacije spustaju na nivo kojim sami sebe devalviraju a time i stavove koje zastupaju.

Jedva èekam da doðe lepo vreme pa da uz pivo na nekom dru¾enju usaglasimo stavove... ;D Ako je moguæe... ;D

petar357

@Lazic

Nije neophodno usaglasiti stavove. Dovoljno je iznositi ih, a pri tome bar prikriti svoj primitivizam.

Svima je jasno da A.V. nema direktnu podrsku onolikog procenta glasaca.

Ja mislim da od njih jedna trecina glasa za njega iz inata, zbog primitivno-pljuvackog nastupa njegovih protivnika.
Druga trecina obavezno glasa za bilo koga ali protiv onih koji su prislonjeni na Sorosov ili Rokfelerov fond i koje podrzavaju zene u crnom i slicne NVO, Jelena Milic itd...
Samo treca trecina od tih 50% glasa jer se slaze sa njegovom politikom.

Srbi su takav narod i ko to shvati dobijace izbore. Pokazalo se nekoliko puta vec, za redom.
Tu nasu osobinu covek shvati tj. licno oseti kada turisticki vodic u Spaniji odbije da  te prikljuci grupi za odlazak u obliznji grad na koridu, uz obrazlozenje da nece da se bruka, jer su Srbi jedini narod koji u areni navija za bika a ne za toreadora.


Lazic

Citat: petar357 poslato 09 Januar, 2017, 11:15
Tu nasu osobinu covek shvati tj. licno oseti kada turisticki vodic u Spaniji odbije da  te prikljuci grupi za odlazak u obliznji grad na koridu, uz obrazlozenje da nece da se bruka, jer su Srbi jedini narod koji u areni navija za bika a ne za toreadora.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] nisam lud da navijam za toreadore, steram im ga majci... ;D ;D ;D

Nije meni u stvari do usagla¹avanja stavova, nego do vo¾nje motora, piva i mesi¹ta sa ro¹tilja... ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 09 Januar, 2017, 11:31


Nije meni u stvari do usagla¹avanja stavova, nego do vo¾nje motora, piva i mesi¹ta sa ro¹tilja... ;D

on je navikao na senviè

Lazic


petar357

Citat: Laziæ poslato 09 Januar, 2017, 11:31
Citat: petar357 poslato 09 Januar, 2017, 11:15
Tu nasu osobinu covek shvati tj. licno oseti kada turisticki vodic u Spaniji odbije da  te prikljuci grupi za odlazak u obliznji grad na koridu, uz obrazlozenje da nece da se bruka, jer su Srbi jedini narod koji u areni navija za bika a ne za toreadora.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] nisam lud da navijam za toreadore, steram im ga majci... ;D ;D ;D


Pa naravno, mi tamo svi prirodno navijamo za bika, a kad pogledas okolo po tribinama, jbt. vidis da smo jedini...

Hohštapler

povr¹nost i uzkurac, to su definitivno dve najjaèe osobine koje opisuju na¹ narod...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 09 Januar, 2017, 12:31
http://anon2.net/drugi-pisu/svetozar-radisic-satanisti-vrbuju-decu/
Posto sam slusao Doors, Cult, Stonse, Sugar cubs, Cleptona, Black Sabbath, EKV, Haustor, Riblju Corbu dok je pevala o ljubavi a ne o politici, Oktobar '64.....a ne slusam ove domace novokomonovana cirilicne selotape sataniste, jel to znaci da su me samo do pola vrbovali kad sam bio mali....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Pa veæ si tada bio prevelik, i kad si mali bio, zato dovr¹i¹e pos'o samo do pola....
I koji su ti ovi sa spiska, a?
[rofl] [rofl] [rofl] [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Januar, 2017, 14:02
jel to znaci da su me samo do pola vrbovali kad sam bio mali....

pa pogledaj svoj nick, ima¹ naopako R latinicom, to mora da znaèi da si naopak. Neko obræe krstove naopako, ti si stigao do pola, pa samo obræe¹ slova.

Slaninar

Citat: mrle poslato 09 Januar, 2017, 14:22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Januar, 2017, 14:02
jel to znaci da su me samo do pola vrbovali kad sam bio mali....

pa pogledaj svoj nick, ima¹ naopako R latinicom, to mora da znaèi da si naopak. Neko obræe krstove naopako, ti si stigao do pola, pa samo obræe¹ slova.

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%AF
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 09 Januar, 2017, 14:25
Citat: mrle poslato 09 Januar, 2017, 14:22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Januar, 2017, 14:02
jel to znaci da su me samo do pola vrbovali kad sam bio mali....

pa pogledaj svoj nick, ima¹ naopako R latinicom, to mora da znaèi da si naopak. Neko obræe krstove naopako, ti si stigao do pola, pa samo obræe¹ slova.

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%AF

da nema tebe da me prosvetli¹, ostao bih neuk do kraja ¾ivota.
Hvala

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Ne razumem zasto se jedite zbog Vucica. Njega niko ni  ne bira na izborima, nego postavlja okupaciona vlast, kao i sve pre njega, i posle njega. Piramida vlasti koja ce biti uspostavljena nakon oslobodjenja i nacionalizacije mora da bude zasnovana na apstraktnim vrednostima. Ne mora Bog i Istina, moze i Pravda i Postenje, a tek na kraju vulgarne vrednosti (dolar, euro). Sada je obrnuto, i tako nam je kako nam je. Sa postojecih 5 dasaka, ne mozemo dobiti poker i zato karte moraju ponovo da se dele. Nas neprijatelj vec ima preca posla nego da salje pare Cedici, zenetinama u crnom, kandickama i ostalom skotu. Posto njihovo pogonsko gorivo nije ideal, nego euro, ucutali su se. Tako se i ostali, dace Bog.